Film

Thor: Ragnarok Filminin Rotten Tomatoes Puanı Açıklandı! Biraz Yüksek Mi Ne?

Thor: Ragnarok Filminin Rotten Tomatoes Puanı Açıklandı! Biraz Yüksek Mi Ne?
Bojeunx

Biz Marvel hayranlarının büyük bir sabırsızlıkla beklediği Thor: Ragnarok filmi geçtiğimiz günlerde Disney tarafından eleştirmenlerin beğenisine sunuldu. Filme verilen değerlendirme puanları ise şimdilik %98 civarında seyrediyor, bir hayli yüksek!

Rotten Tomatoes ile basına duyurulan bu sonuç, 42 eleştirmenin verdiği inceleme puanlarından elde edilmiş bir yüzde. Bu eleştirmenlerden 41 tanesi filme dair görüşlerini pozitif olarak açıklamış ve film sadece 1 eleştirmen tarafından beğenilmemiş. Devam eden süreçte 200’e yakın eleştirmenin daha Thor: Ragnarok‘a dair puanlarını belirtmesi bekleniyor.

Önceki iki filmiyle karşılaştırmak gerekirse ilk olarak gösterime giren Thor, Rotten Tomatoes’taki değerlendirme puanını %77, Thor: The Dark World filmi ise değerlendirme puanını %66 ile sabitleyerek kapatmıştı beyaz perdedeki serüvenini.

Bakalım Thor: Ragnarok nasıl bir yüzdede koruyacak final puanını. Sizin tahminleriniz neler Çizgiroman okuyucuları? Filmden beklentiniz ne durumda? Diğer iki Thor filminin yanında nasıl bir konumda olacak sizce? Düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaktan çekinmeyin!

Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Mark Ruffalo, Cate Blanchett, Idris Elba, Jeff Goldblum, Tessa Thompson, Karl Urban, ve Anthony Hopkins gibi isimleri bünyesinde barındıran Thor: Ragnarok filmi Türkiye’de 27 Ekim 2017 tarihinde seyircilerle buluşacak.

Yorumları Gör (3)

1 Yorum

 1. Dark Jedi

  20 Ekim 2017 at 19:59

  Rotten Tomatoes İmdb’ye göre daha az güvendiğim bir sitedir.Az güvenmemin sebeplerinden biri Supergirl gibi bir pembe diziye %92 puan ve Noah isimli vasatlıkta master yapmış bir filme %76 vermesi.Thor Ragnarok’un İmdb puanı açıkçası beni korkuttu.7,3 genel olarak düşününce kötü bir puan değil ama bir film bu puanı ilk haftasında alıyorsa o zaman sıkıntı.BvS ve Suicide Squad rezaletleri bile o kadar kötü eleştirilere rağmen 9,0 ile başlangıcı yapmıştı.Neyse bu film bu sene en çok beklediğim süperkahraman filmlerinden biriydi.Thor sevdiğim bir karakter olduğu için filminin iyi eleştiriler almasına sevindim.

 2. Alper Kuyucu

  21 Ekim 2017 at 16:46

  Rotten Tomatoes’a güvenmiyorum çünkü Marvel’ı aşırı destekliyorlar. Hem bir film nasıl %98 alır ya? % 100 verseydiniz?

 3. Punisher

  21 Ekim 2017 at 18:52

  “Bilmemek” işte bütün mesele bu!!!!

  İnsanlar sitenin nasıl çalıştıgını bilmiyorlar ondan sonrada gelip bu nasıl oluyor diyorlar.

  Arkadaşlar sitenin çalışma prensibi basit.Siteye üye eleştirmenler var.Bu üyeler her diziye veya her filme eleştiri yazmıyorlar.Her eleştirmen en çok ilgisi olan film veya dizi ne ise ona yöneliyorlar.Sitede sizlerin beğenmediği bir dizi çok yüksek bir puan alıyorsa bilin ki o diziyle ilgilenen eleştirmen sayısı hem az hem de ilgilenen eleştirmen sayısının büyük bir çoğunluğu beğenmiş oluyor.Eğer sizlerin beğendiği bir diziyi o diziyle ilgilenen eleştirmen sayısı hem az hem de beğenmemişse durum tersi oluyor.

  Kısacası sitenin çalışma şekli büyük bir topluluğun içinden alınan küçük ve örneklem bir grubun “renkler ve zevkler değişir” tarzıyla çalışan bir site!

  Şimdi bir de sitede ki eleştirmenlerin genel ideolojisiyle ilgili birşeyler yazayım.Eleştirmenlerin büyük bir çoğunluğu Lİberal,SJW ve feminist (kadın veya erkek olması farketmeksizin),hümanist ideolojilerinin nerdeyse tümünü birden taşırlar.Bunları bildikten sonra sizlere bir dizi ve bir de film örnekği vereyim durum anlaşılsın.Örnek-1 Luke cage:Neredeyse ikinci yarısıyla vasatı aşamayan bir dizi,ancak yukarda saydıgım ideolojiler nedeniyle ve birazda mahalle baskısı ile dizinin puanı yüzde 96 en falz hakkı 45-50.Örnek-2 Wonder woman her tarfıyla dökülen vasat bir film ancak yukarda yazdıgım ideolojilerden en çok feminist içeriğiyle eşleşen eleştirmenler nedeniyle film yüzde 92 de,hakkı en fazla yüzde 50.

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Film

maxresdefault

Obi-Wan vs Darth Vader Sahnesi 40 Yıl Sonra Yenilenerek Döndü!

Arif Emre9 Mayıs 2019
avengers-endgame-group-shot

Bitti ama Biz de Bittik – Avengers: Endgame “Spoilersız” İnceleme

Bulut Şimşek26 Nisan 2019
avengers-end-game-et00090770-11-12-2018-05-03-48

Sevinsek mi Üzülsek mi Bilemedik – Avengers: Endgame Hakkında İlk Yorumlar

Bulut Şimşek23 Nisan 2019
eternals-750x380

Kevin Feige, Avengers: Endgame’den Sonra Olacaklar Hakkında Konuştu!

Orkan16 Nisan 2019
img_4513.jpg

KALBİ OLAN BAKMASIN: Endgame’den Görüntüler Sızdırıldı!

Mustafa Akkuş16 Nisan 2019
emperor

İmparator Palpatine de Star Wars: The Rise Of Skywalker Filminde Olacak!

Must13 Nisan 2019
cats

Kahraman Tanıtımları: Ronin Kimdir?

Arif Emre13 Nisan 2019
TheLastJedi59dd0aca3ada9

Star Wars: The Rise of Skywalker: John Boyega, Captain Phasma’nın Öldüğünü Doğruladı

Orkan12 Nisan 2019
Untitled 6

Gülümseyin: Joker Fragman İncelemesi

Bulut Şimşek12 Nisan 2019

Cizgiroman.com’da bulunan tüm yazı, resim video ve içeriklerin telif hakları Cizgiroman.com'a aittir. İzinsiz ve referans gösterilmeden paylaşılamaz.


Contact: emre[at]cizgiroman.com
info[at]cizgiroman.com

Copyright © 2014 Cizgiroman.com Tüm Hakları Saklıdır.