İnceleme

Strange Brigade İnceleme

Strange Brigade İnceleme
Baha Tan Oral

Oyun çok güzel… ama çok basit. İnceleme bu kadar teşekkürler.

Oyun gerçekten çok güzel olmuş Tomb Raider’dan yıllardır beklediğim oyun gelmiş gibi sanki. Sanki harika bir Indiana Jones oyunu. Sanki bu oyun güzel… a doğru oyun çok basit.

Gerçekten oyunu zevkle oynasam da oyun olması gerektiğinden çok daha basit.

Oyun, 4 kişiye kadar girebildiğimiz 3 moddan oluşuyor. Dilerseniz arkadaşlarınızla, dilerseniz başka insanlarla birlikte oynayabildiğiniz 3 moddan ilki hikaye modu. Gitmemiz yoldan gidip (çeşitli gizli hazineler hariç) kapıları açmanın çeşitli yollarını bulup ilerliyoruz. Her seferinde farklı bir bulmaca ile karşı karşıya geliyor ve her seferinde oyuna aşık oluyorsunuz bütün bunlar olurken bir de ortada gezinen şeyler var işte… şeyler… düşman demeye dilim varmıyor.

Neden bu kadar eleştirdiğimi iki örnekle açıklayalım. Oyuna başladım ve mermimi harcamaya harcamaya temkinli kullanarak oynuyordum fakat sonradan fark ettim ki oyunun her yerinde mermi kutuları var neden bunu yapıyorum ki deyip her düşmana kafa vurmaktan vazgeçip önüme gelene taramaya başladım buna rağmen bir an bile mermi sıkıntısı çekmedim. Gelelim 2. olaya, oyunun ilk boss savaşına geldiğimde (o kadar büyüleyici animasyonları vardı ki) dedim ki “sıçtım”. Gelen bütün damagelarden kaçıyor, gelen diğer düşmanlara saldırıyordum. Tam bu sırada mermi yanlışlıkla bossa gitti, ona rağmen epey damage verdim daha sonra bossa 1-2 vurmamla yerle bir oldu. Gerçekten mi oyun?

Diğer mod ise horde modu: Horde modunda dalga dalga gelen düşmanlardan korunarak bulunduğumuz bölgeyi savunmaya ve paramızı doğru ekipmanlara harcamaya çalışıyoruz.

3. ve son mod ise score attack: Score attack modunda, bize verilen sürede en çok skoru almaya çalışıyoruz. kombolar yaparak, tuzakları etkili bir biçimde kullanarak ve olabildiğince hızlı şekilde bitirerek daha fazla skor topluyoruz.

Oyun gerçekten zevkli ve eğlenceli hele arkadaşlarınız varsa hep birlikte girerek daha da çok eğlenebilirsiniz. Şimdiden hepinize iyi oyunlar.

Yorum eklemek için tıklayın

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İnceleme

Daha Fazla İnceleme

521755452

KURSK İnceleme

Baha Tan Oral10 Kasım 2018
hellsign

HellSign İnceleme

Baha Tan Oral10 Kasım 2018
image

Call of Cthulhu İnceleme

Baha Tan Oral9 Kasım 2018
WhatsApp Image 2018-10-12 at 18.26.40

Maniac Bir Dizi!

Baha Tan Oral6 Kasım 2018
1707795_1920x1080

Cumhuriyetimizin Işığında Çizgi Roman Okuru ve Geek Olmak

Engin Topaloğlu29 Ekim 2018
WorldWar3_KeyArt_2k_logo-2060x1161

World War 3 İnceleme

Baha Tan Oral25 Ekim 2018
soulcalibur-vi-8s-1920x1080

Soulcalibur VI İnceleme

Baha Tan Oral19 Ekim 2018
Venom-Movie-Netflix-Farmers-Insurance-Parody

Kahramanın Venom Değil Tom Hardy Olduğu Film – Venom İnceleme

Bulut Şimşek7 Ekim 2018
rabstol_net_captain_america_07

Captain America’ya Veda… Teşekkürler Chris Evans!

Bulut Şimşek5 Ekim 2018

Cizgiroman.com da bulunan tüm yazı, resim video ve içeriklerin telif hakları Cizgiroman.com a aittir. İzinsiz ve referans gösterilmeden paylaşılamaz.

Copyright © 2014 Cizgiroman.com Tüm Hakları Saklıdır.