İnceleme

Strange Brigade İnceleme

Strange Brigade İnceleme
Baha Tan Oral

Oyun çok güzel… ama çok basit. İnceleme bu kadar teşekkürler.

Oyun gerçekten çok güzel olmuş Tomb Raider’dan yıllardır beklediğim oyun gelmiş gibi sanki. Sanki harika bir Indiana Jones oyunu. Sanki bu oyun güzel… a doğru oyun çok basit.

Gerçekten oyunu zevkle oynasam da oyun olması gerektiğinden çok daha basit.

Oyun, 4 kişiye kadar girebildiğimiz 3 moddan oluşuyor. Dilerseniz arkadaşlarınızla, dilerseniz başka insanlarla birlikte oynayabildiğiniz 3 moddan ilki hikaye modu. Gitmemiz yoldan gidip (çeşitli gizli hazineler hariç) kapıları açmanın çeşitli yollarını bulup ilerliyoruz. Her seferinde farklı bir bulmaca ile karşı karşıya geliyor ve her seferinde oyuna aşık oluyorsunuz bütün bunlar olurken bir de ortada gezinen şeyler var işte… şeyler… düşman demeye dilim varmıyor.

Neden bu kadar eleştirdiğimi iki örnekle açıklayalım. Oyuna başladım ve mermimi harcamaya harcamaya temkinli kullanarak oynuyordum fakat sonradan fark ettim ki oyunun her yerinde mermi kutuları var neden bunu yapıyorum ki deyip her düşmana kafa vurmaktan vazgeçip önüme gelene taramaya başladım buna rağmen bir an bile mermi sıkıntısı çekmedim. Gelelim 2. olaya, oyunun ilk boss savaşına geldiğimde (o kadar büyüleyici animasyonları vardı ki) dedim ki “sıçtım”. Gelen bütün damagelarden kaçıyor, gelen diğer düşmanlara saldırıyordum. Tam bu sırada mermi yanlışlıkla bossa gitti, ona rağmen epey damage verdim daha sonra bossa 1-2 vurmamla yerle bir oldu. Gerçekten mi oyun?

Diğer mod ise horde modu: Horde modunda dalga dalga gelen düşmanlardan korunarak bulunduğumuz bölgeyi savunmaya ve paramızı doğru ekipmanlara harcamaya çalışıyoruz.

3. ve son mod ise score attack: Score attack modunda, bize verilen sürede en çok skoru almaya çalışıyoruz. kombolar yaparak, tuzakları etkili bir biçimde kullanarak ve olabildiğince hızlı şekilde bitirerek daha fazla skor topluyoruz.

Oyun gerçekten zevkli ve eğlenceli hele arkadaşlarınız varsa hep birlikte girerek daha da çok eğlenebilirsiniz. Şimdiden hepinize iyi oyunlar.

Yorum eklemek için tıklayın

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İnceleme

Daha Fazla İnceleme

phantomdoc

Phantom Doctrine İnceleme

Baha Tan Oral20 Nisan 2019
cats

Kahraman Tanıtımları: Ronin Kimdir?

Arif Emre13 Nisan 2019
Untitled 6

Gülümseyin: Joker Fragman İncelemesi

Bulut Şimşek12 Nisan 2019
4DC54753-0660-4BEF-A584-79A10857F7B8

Netflix’e Eklenmesi İçin Film Önerebilirsiniz

Emre Türkoğlu11 Nisan 2019
game-of-thrones-episode-9-4

Game of Thrones: 8 Sezon Öncesi Hatırlamamız Gereken 8 Dönüm Noktası!

Arif Emre4 Nisan 2019
generation-zero-listing-thumb-01-ps4-us-28jun18

Generation Zero İnceleme

Baha Tan Oral3 Nisan 2019
tropico6_june2018_topimage2

Tropico 6 İnceleme

Baha Tan Oral30 Mart 2019
H2x1_NSwitchDS_Warparty_image1600w

Warparty İnceleme

Baha Tan Oral30 Mart 2019
maxresdefault

The Messenger İnceleme

Baha Tan Oral24 Mart 2019

Cizgiroman.com’da bulunan tüm yazı, resim video ve içeriklerin telif hakları Cizgiroman.com'a aittir. İzinsiz ve referans gösterilmeden paylaşılamaz.


Contact: emre[at]cizgiroman.com
info[at]cizgiroman.com

Copyright © 2014 Cizgiroman.com Tüm Hakları Saklıdır.