DC

Sonunda Mantıklı Karar Verildi: Jared Leto’lu Joker Filmi Geliyor!

Sonunda Mantıklı Karar Verildi: Jared Leto’lu Joker Filmi Geliyor!
Bartu Yılmazer

Marvel sinema evreni ne kadar düzen ve planlı devam ediyorsa DC sinema evreni de o derece anlık kararlarla devam ediyor. Seçtikleri oyuncular konusunda oldukça şanslı olsa da başka pek çok nedenden dolayı istenilen başarıyı yakalayamayan DC filmleri için geleceğin ne şekilde ilerleyeceği ise bir merak konusu. Bunun en büyük nedenlerinden biri de Warner Bros.’un sürekli değiştirdiği büyük kararları.

2

Harley Quinn’in yükselişi ile birlikte kendisini içeren pek çok film çekmeyi planlayan ancak henüz bu konularda belirsizliği ortadan kaldırmayan şirketin bir diğer projesi de Joker filmi çekmek. Joker’in geçmişini anlatacak olan film için yaklaşık 1 yıldır çalışmalarını sürdüren Warner kimsenin anlam veremediği kararla bu rolde Jared Leto’yu değil başka oyuncuları düşündüğü haberlerimize yansımıştı. Hepsi tanınan ve başarılı oyuncular olsa da geçmişte geçen bir film için Leto’yla aynı yaşta ya da daha büyük kişilerin düşünülmesine anlam verememiştik.

Neyse ki son yapılan duyuruya göre bu karardan dönüldü ve Jared Leto ile el sıkışıldı. Henüz detayları belli olmasa da Margot Robbie’nin de kıyısından köşesinden rol almasına kesin gözüyle baktığımız filmde Leto aynı zamanda yapımcı olarak rol alacak. Filmin yönetmenliğini ise Todd Phillips’in yapması bekleniyor.

Hatırlayacağınız gibi Suicide Squad için pek çok sahne çeken ancak bunlar kullanılmayan Leto’nun durumdan memnun olmadığı uzun süredir konuşuluyordu. Rolü komple bırakmayı, hatta başka sinema evrenlerine geçmeyi düşünen Leto’yu daha fazla Joker rolünde izleyebilecek olmak hepimizi sevindirdi.

Yorumları Gör (4)

1 Yorum

 1. GElelimsadede

  7 Haziran 2018 at 19:06

  Sevindirdi mi?Gördüğüm en berbat jokerdi,gerçi joker pek umurumda olan bir karakter değilde ya neyse!Ayrıca Bu Harley de fazla abartılıyor görün bakın baya bir hüsran olacak aksini düşünenler için!

  • Dark Jedi

   8 Haziran 2018 at 19:58

   Bu tür berbat ve gereksiz bir projeden umutlu olabilen varsa ya fazla iyimserdir yada aşırı Jared Leto fanıdır.Bakın ”Joker fanı” demiyorum Jared Leto fanı diyorum çünkü oradaki ”Joker” e Joker demek dilime varmıyor.

 2. Dark Jedi

  8 Haziran 2018 at 20:01

  DCEU yanlış kararlar vermeye devam ediyor.Harley’nin vücuduna sürekli zoom yapılan ve berbat Joker’i konu alan bir film çekme kararını vermek ne demek ? Daha ortada Batman filmi yok bunların aldıkları karara bak.Hiç mi akıllanmıyorlar acaba ? Ne halleri varsa görsünler zaten koskoca evrende tek bir filmlerini merakla bekliyorum.
  DCEU’da Suicide Squad ucubesi ile ilgili olan herhangi birşey görmek istemiyorum…

 3. kadir

  8 Temmuz 2018 at 00:32

  O filmdeki en iyi karakter JOKER di zaten, adam rolü süper yapmış, sonrada HARLEY QUiN, 3. en iyi will smith idi.

  Yalnız film berbattı çünkü 6 yaş grubuna hitap eden düşman dans eden bir cadı idi, aq sanki korku filmi bu neya adam gibi bir düşman seçsenize, büyü falan filmi batırdı sıçtı.. Ama açık ara ne iyi joker karakteri buydu, bi kerem joker diğer filmlerden neden zorla çirkin gösteriyorlar, çizgiromanda genç düzgün birisi, çirkinyaşlı göstermenin bir anlamı yok. Umarım yeni filmde BATMAN çok gözükür,

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DC
Bartu Yılmazer

Cizgiroman.com Genel Yayın Yönetmeni

Daha Fazla DC

Untitled 6

Gülümseyin: Joker Fragman İncelemesi

Bulut Şimşek12 Nisan 2019
img_4393.jpg

Titans’da Batman’i Game of Thrones Yıldızı Oynayacak!

Emre Türkoğlu12 Nisan 2019
img_4392-1.jpg

Lucifer 4. Sezonu Ne Zaman Yayınlanacak? (Fragman)

Emre Türkoğlu11 Nisan 2019
elba

Idris Elba Yeni Suicide Squad’ta Deadshot’ı Canlandırmayacak!

Must6 Nisan 2019
Suicide-Squad-2-James-Gunn-Directing-Reboot

James Gunn’ın Devraldığı Suicide Squad Filminin İsmi Belli Oldu!

Orkan5 Nisan 2019
dailymotion_k3v9C3m1PMMJ5YteJt8

Joker Fragmanındaki Bruce Wayne’i Yakaladınız Mı?

Arif Emre4 Nisan 2019
Joker-Joaquin-Phoenix

“Joker” Fragmanı Yayınlandı!

Orkan3 Nisan 2019
Comics-FeatureArt-692375002

Okuduklarım #1: Kısa ve Öz Değerlendirmeler

M. Engin Topaloğlu23 Şubat 2019
ben_0

Ben Affleck’ten Hayranları Yıkan Söz: “I Am Not Batman!”

M. Engin Topaloğlu17 Şubat 2019

Cizgiroman.com’da bulunan tüm yazı, resim video ve içeriklerin telif hakları Cizgiroman.com'a aittir. İzinsiz ve referans gösterilmeden paylaşılamaz.


Contact: emre[at]cizgiroman.com
info[at]cizgiroman.com

Copyright © 2014 Cizgiroman.com Tüm Hakları Saklıdır.