DC

Solo Flash Filminin Adı Flashpoint Olmayacak!

Solo Flash Filminin Adı Flashpoint Olmayacak!
Barış Çakır

Warner Bros. ve DC Films’in üzerine yoğunlaştığı The Flash solo filminin adı “Flashpoint” olmayacak.

Hollywood Reporter yeni bir makalesinde Ernest Cline’in Armada: A Novel isimli kitabının uyarlaması için senaryo yazacak olan Dan Mazeau’nun Flashpoint isimli Flash filmi için de çalıştığı ama daha sonra bu ismin değiştiğini yazdı.

Daha sonra hayranlar tarafından filmin hikayesinin değişip değişmediğine dair mesaj bombardımanına tutulan makalenin yazarı  Borys Kit bir tweet ile açıklama yaptı.

Tweet’inde “Ben filmde Flashpoint’i işlemeyeceklerini söylemedim. Adının Flashpoint olmayacağını söyledim ama sanırım çok fazla şey söyledim.”  diyerek hayranların yüreklerine su serpti.

Flashpoint, DC Entartainment başkanı Geoff Johns tarafından yazılan ve Andy Kubert tarafından çizilen 2011 yılına damga vuran bir çizgi romandır. Barry Allen geçmişe dönüp annesinin cinayetini engelledi ve bunu yaparken evrendeki zaman çizgisini de değiştirdi. Barry’nin artık Flash olmadığı, Batman’in Bruce değil de Bruce’un babası Thomas Wayne olduğu, Aquaman ve Wonder Woman’ın birbiri ile savaş içinde olduğu bir alternatif bir evren yarattı ve böylece New52! dönemine geçiş başlamış oldu.

Henüz ismi belli olmayan The Flash filminin 2020 yılında vizyona girmesini bekliyoruz.

Yorumları Gör (3)

1 Yorum

 1. patetes

  5 Nisan 2018 at 10:48

  Bunlarda arkadaş ne dediklerini ne yapacaklarını ne yaptıklarına bir türlü karar veremediler.Hep bir pürüz hep saçma sapan açıklamalar,sorunlar yeminle soğudum ya artık haberlerini görünce yine ne olmuş bunlara diyerek bakasım bile gelmiyor.Rezil ettiniz lan Allah cezalarını versin

 2. Dark Jedi

  6 Nisan 2018 at 16:49

  Bence isminin ”Flashpoint” olmasıyla beraber filmin Flashpoint hikayesini işlemesi de şu an gereksiz.Flashpoint derin ve çok güzel bir hikayedir.Daha Flash’a doğru düzgün bir solo hikaye çıkmadan pat diye Flashpoint çekeceklerse yüksek ihtimalle yine başarısız olacaklar.Zaten Dc’nin en büyük sıkıntısı bu.Çizgi romanlardaki güzel hikayeleri erkenden ve plansız şekilde işliyor ve başarısız oluyorlar.Örnek vermek gerekirsek BvS filminde aynı aynda Dark Knight Returns ve Death of Superman hikayelerini işlemeleri gibi.Görsel anlamda çok iyi uyarlamışlardı bu hikayeleri ama işleniş olarak vasattılar.Daha Flash,Aquaman ve Batman’in solo filmleri yokken sırf Marvel’a yetişmek için Justice League’i mahalleden adam toplarmış gibi topladılar.Aynı şey Flashont’in de başına geldi maalesef.Bence Flash’a üçleme çekip üçlemenin son filmini Flashpoint yapmak çok yerinde bir karar olurdu.Hem güzel bir final hikayesi de olurdu ama WB yönetiminde bunu akıl edecek kapasite yok maalesef…

 3. Ahmet

  7 Nisan 2018 at 09:50

  Bence bu güzel bir haber
  İlk kez bi flash filmi görücez nede olsa (dizi değil) ve bunun ilk kez yapılırken bir flashpoint konusu işlenmesini istemem

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla DC

marvel-studios-logo

Marvel Stüdyoları Moon Knight Filmi Düşünüyor!

Barış Çakır23 Nisan 2018
Raven_Daughter_of_Darkness_Vol_1_1

Yeniden bir Mini-Seri ile Karşımızda! : Raven – Daughter of Darkness #1

Melda Kavak23 Nisan 2018
jake_gyllenhaal_actor_beard_jacket_109237_1920x1080

Jake Gyllenhaal, Batman Rolü Hakkında Son Sözü Söyledi

Alperen Keser12 Nisan 2018
Roy_Harper,_Oliver_Queen,_Sara_Lance,_Nyssa_al_Ghul_and_the_League_of_Assassins

Arrow’un Sevilen Karakteri Yeni Sezonda Kesin Dönüş Yapıyor

Bulut Şimşek10 Nisan 2018
IMG_8910D9B99C45_1

İnceleme: Doomsday Clock#4

Carnage863 Nisan 2018
DC-ComicsGallery_20180418__Action1000_LeeCVR2_hirez_5aabfc6292f111.53853842

Şuana kadar duyurulmuş olan 25 Action Comics #1000 kapağı!

Akın İşleyen30 Mart 2018
shazam__by_xionice-d7xyxxz

Shazam! Filminde Tanıdık Bir Kahramanı Görebiliriz

Alperen Keser30 Mart 2018
7

Krypton Diğer DC Dizileri İle Ortak Bölüm Yapacak mı?

Bartu Yılmazer26 Mart 2018
aquaman

Aquaman Filminden Fragman Bekleyenlere Yönetmenden Mesaj Var!

Bulut Şimşek26 Mart 2018

Cizgiroman.com da bulunan tüm yazı, resim video ve içeriklerin telif hakları Cizgiroman.com a aittir. İzinsiz ve referans gösterilmeden paylaşılamaz.

Copyright © 2014 Cizgiroman.com Tüm Hakları Saklıdır.