DC

Shazam! Filminin İptal Edileceği Dedikodularına Yönetmen Cevap Verdi

Shazam! Filminin İptal Edileceği Dedikodularına Yönetmen Cevap Verdi

Aquaman ve Wonder Woman 2 filmerinin çoktan yeşil ışık almasına, hatta Aquaman’in çekimlerinin tamamlanmış olmasına rağmen Warner Bros’un DC Extended Universe filmlerine bir kaç yıl ara vereceği dedikoduları dolaşmakta ortalıkta. Bu dedikoduların başlıca sebebi ise Justice League filminin kendi evinde yaklaşık olarak 94 milyon $ gibi düşük bir meblağ ile açılış yapmış olması. Bu miktar baz alınarak filmin beyaz perdedeki toplam gişesinin, Warner Bros’un filmin yapımına ve reklam sürecine yaptığı büyük yatırımların geri dönüşünü sağlayamayacağı düşünülüyor. Kâr etmek bir yana dursun stüdyonun para kaybına uğrayacağı öngörülüyor.

Dediğimiz gibi bunlar şimdilik dedikodu, resmileşmiş herhangi bir bilgi yok. Zaten Aquaman’in çekimleri çoktan tamamlandı ve ilk filminin gişedeki büyük başarısından ve filme dair olumlu yorumlardan ötürü Wonder Woman 2 filminin iptalinin de stüdyo açısından çok yerinde bir karar olmayacağı bariz.

shazam2

Bu filmlerin haricinde DCEU dahilinde yer alacak başka yapımlar da basına duyuruldu. Bunlardan biri de Shazam!. Hatta filmde Billy Batson karakterini Asher Angel’ın ve Shazam formunu da Zachary Levi‘nin oynayacağı belirlenmiş durumda. Bunun yanında yönetmen David F. Sandberg, filmin güvenli ellerde olduğuna dair paylaşımlar yaparak hayranların heyecanını diri tutmakta. Reddit’te yer alan dedikodulara esprili bir şekilde cevap veren Sandberg, DCEU için endişelenen biz hayranlara da rahat bir nefes aldırıyor.

Kimse bana böyle bir şey söylemedi. Eğer öyleyse yarın için izin kullanabilirim sanırım? Gerçekten uykuya ihtiyacım var.

Yönetmenin filmin üzerinde bir hayli çalıştığı ortada. Bu dedikoduların da çıkış sebebi malum Batman v Superman: Dawn of Justice‘in gişede bekleneni verememesi. Bunun üzerine Warner Bros’un DCEU’ya dair radikal ve iddialı kararlar alması olası fakat bu her şeyin iptali anlamına gelmiyor.

Flashpoint gibi çok daha kabul edilebilir bir seçenek dururken her şeyi iptal etmenin biz de çok mantıklı olduğunu düşünmüyoruz. Siz ne dersiniz Çizgiroman Ailesi, aranan kan gerçekten de Flashpoint ile beraber yeni bir başlangıç mı?

Yorum eklemek için tıklayın

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DC

Daha Fazla DC

CC619C6D-67B4-4BA9-9D95-AFC7E1DEEB53

DC’nin Yeni Serisi Olan Titans’ın Fragmanı Yayınlandı

Betül Karataş19 Temmuz 2018
27C8FC95-F2E5-4027-AF1A-526E505EB70B

İşte Aquaman’den Poster Geldi!

Betül Karataş16 Temmuz 2018
Joker-Origin-Movie-Joaquin-Phoenix-Will-It-Happen

Toparlıyoruz: Gelecek Joker Filmi İle İlgili Bilmeniz Gereken Her Şey!

Emre9 Temmuz 2018
6

Legends of Tomorrow’da Şok Ayrılık!

Bartu Yılmazer6 Haziran 2018
1

Sonunda Mantıklı Karar Verildi: Jared Leto’lu Joker Filmi Geliyor!

Bartu Yılmazer6 Haziran 2018
mos_1_6-7-e1527957604440-740x431

DC Comics Superman’i Baştan Yazıyor!

Barış Çakır3 Haziran 2018
images-19

Captain Marvel’ı Dünya’ya Doctor Strange Mi Getirecek?

Barış Çakır3 Haziran 2018
dc_jrjr_trade_lg

DC’nin yeni varyant kapak tasarımları YOK satıyor!

Akın İşleyen1 Haziran 2018
landscape-1508496092-2-03-arrow-s06

Artık Hiçbir Şey Eskisi Gibi Olmayacak – Arrow 6. Sezon Finali İncelemesi

Bulut Şimşek19 Mayıs 2018

Cizgiroman.com da bulunan tüm yazı, resim video ve içeriklerin telif hakları Cizgiroman.com a aittir. İzinsiz ve referans gösterilmeden paylaşılamaz.

Copyright © 2014 Cizgiroman.com Tüm Hakları Saklıdır.