DC

Shazam! Filminin İptal Edileceği Dedikodularına Yönetmen Cevap Verdi

Shazam! Filminin İptal Edileceği Dedikodularına Yönetmen Cevap Verdi

Aquaman ve Wonder Woman 2 filmerinin çoktan yeşil ışık almasına, hatta Aquaman’in çekimlerinin tamamlanmış olmasına rağmen Warner Bros’un DC Extended Universe filmlerine bir kaç yıl ara vereceği dedikoduları dolaşmakta ortalıkta. Bu dedikoduların başlıca sebebi ise Justice League filminin kendi evinde yaklaşık olarak 94 milyon $ gibi düşük bir meblağ ile açılış yapmış olması. Bu miktar baz alınarak filmin beyaz perdedeki toplam gişesinin, Warner Bros’un filmin yapımına ve reklam sürecine yaptığı büyük yatırımların geri dönüşünü sağlayamayacağı düşünülüyor. Kâr etmek bir yana dursun stüdyonun para kaybına uğrayacağı öngörülüyor.

Dediğimiz gibi bunlar şimdilik dedikodu, resmileşmiş herhangi bir bilgi yok. Zaten Aquaman’in çekimleri çoktan tamamlandı ve ilk filminin gişedeki büyük başarısından ve filme dair olumlu yorumlardan ötürü Wonder Woman 2 filminin iptalinin de stüdyo açısından çok yerinde bir karar olmayacağı bariz.

shazam2

Bu filmlerin haricinde DCEU dahilinde yer alacak başka yapımlar da basına duyuruldu. Bunlardan biri de Shazam!. Hatta filmde Billy Batson karakterini Asher Angel’ın ve Shazam formunu da Zachary Levi‘nin oynayacağı belirlenmiş durumda. Bunun yanında yönetmen David F. Sandberg, filmin güvenli ellerde olduğuna dair paylaşımlar yaparak hayranların heyecanını diri tutmakta. Reddit’te yer alan dedikodulara esprili bir şekilde cevap veren Sandberg, DCEU için endişelenen biz hayranlara da rahat bir nefes aldırıyor.

Kimse bana böyle bir şey söylemedi. Eğer öyleyse yarın için izin kullanabilirim sanırım? Gerçekten uykuya ihtiyacım var.

Yönetmenin filmin üzerinde bir hayli çalıştığı ortada. Bu dedikoduların da çıkış sebebi malum Batman v Superman: Dawn of Justice‘in gişede bekleneni verememesi. Bunun üzerine Warner Bros’un DCEU’ya dair radikal ve iddialı kararlar alması olası fakat bu her şeyin iptali anlamına gelmiyor.

Flashpoint gibi çok daha kabul edilebilir bir seçenek dururken her şeyi iptal etmenin biz de çok mantıklı olduğunu düşünmüyoruz. Siz ne dersiniz Çizgiroman Ailesi, aranan kan gerçekten de Flashpoint ile beraber yeni bir başlangıç mı?

Yorum eklemek için tıklayın

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DC

Daha Fazla DC

btnmjnhmm

Dedikodular Artıyor: Jon Hamm, Yeni Batman Olmakta Israrcı!

Eser Yeşim9 Aralık 2017
Doomsday Clock#1

DOOMSDAY CLOCK#1 DETAYLI ANALİZİ BÖLÜM 5

Carnage868 Aralık 2017
landscape-1505825308-shazam-dc-comics

“Shazam!” Filmi Oyuncu Kadrosu Toplamaya Devam Ediyor!

Yiğit Yükselen8 Aralık 2017
aquaman_JL

DCEU Cephesinden Güzel Haber: Aquaman Filminden Resmi Bir Kare Basına Sunuldu!

Yiğit Yükselen8 Aralık 2017
Doomsday Clock#1

DOOMSDAY CLOCK#1 DETAYLI ANALİZİ BÖLÜM 4

Carnage867 Aralık 2017
Doomsday Clock#1

DOOMSDAY CLOCK#1 DETAYLI ANALİZİ BÖLÜM 3

Carnage866 Aralık 2017
Doomsday Clock Joker

DOOMSDAY CLOCK#1 DETAYLI ANALİZİ BÖLÜM 2

Carnage865 Aralık 2017
Doomsday Clock#1

DOOMSDAY CLOCK#1 DETAYLI ANALİZİ BÖLÜM 1

Carnage864 Aralık 2017
4

Film Bana Yetmedi Diyenlere: Justice League-Başlangıç İncelemesi!

Bartu Yılmazer2 Aralık 2017

Cizgiroman.com da bulunan tüm yazı, resim video ve içeriklerin telif hakları Cizgiroman.com a aittir. İzinsiz ve referans gösterilmeden paylaşılamaz.

Copyright © 2014 Cizgiroman.com Tüm Hakları Saklıdır.