DC

Shazam! Filminin İptal Edileceği Dedikodularına Yönetmen Cevap Verdi

Shazam! Filminin İptal Edileceği Dedikodularına Yönetmen Cevap Verdi

Aquaman ve Wonder Woman 2 filmerinin çoktan yeşil ışık almasına, hatta Aquaman’in çekimlerinin tamamlanmış olmasına rağmen Warner Bros’un DC Extended Universe filmlerine bir kaç yıl ara vereceği dedikoduları dolaşmakta ortalıkta. Bu dedikoduların başlıca sebebi ise Justice League filminin kendi evinde yaklaşık olarak 94 milyon $ gibi düşük bir meblağ ile açılış yapmış olması. Bu miktar baz alınarak filmin beyaz perdedeki toplam gişesinin, Warner Bros’un filmin yapımına ve reklam sürecine yaptığı büyük yatırımların geri dönüşünü sağlayamayacağı düşünülüyor. Kâr etmek bir yana dursun stüdyonun para kaybına uğrayacağı öngörülüyor.

Dediğimiz gibi bunlar şimdilik dedikodu, resmileşmiş herhangi bir bilgi yok. Zaten Aquaman’in çekimleri çoktan tamamlandı ve ilk filminin gişedeki büyük başarısından ve filme dair olumlu yorumlardan ötürü Wonder Woman 2 filminin iptalinin de stüdyo açısından çok yerinde bir karar olmayacağı bariz.

shazam2

Bu filmlerin haricinde DCEU dahilinde yer alacak başka yapımlar da basına duyuruldu. Bunlardan biri de Shazam!. Hatta filmde Billy Batson karakterini Asher Angel’ın ve Shazam formunu da Zachary Levi‘nin oynayacağı belirlenmiş durumda. Bunun yanında yönetmen David F. Sandberg, filmin güvenli ellerde olduğuna dair paylaşımlar yaparak hayranların heyecanını diri tutmakta. Reddit’te yer alan dedikodulara esprili bir şekilde cevap veren Sandberg, DCEU için endişelenen biz hayranlara da rahat bir nefes aldırıyor.

Kimse bana böyle bir şey söylemedi. Eğer öyleyse yarın için izin kullanabilirim sanırım? Gerçekten uykuya ihtiyacım var.

Yönetmenin filmin üzerinde bir hayli çalıştığı ortada. Bu dedikoduların da çıkış sebebi malum Batman v Superman: Dawn of Justice‘in gişede bekleneni verememesi. Bunun üzerine Warner Bros’un DCEU’ya dair radikal ve iddialı kararlar alması olası fakat bu her şeyin iptali anlamına gelmiyor.

Flashpoint gibi çok daha kabul edilebilir bir seçenek dururken her şeyi iptal etmenin biz de çok mantıklı olduğunu düşünmüyoruz. Siz ne dersiniz Çizgiroman Ailesi, aranan kan gerçekten de Flashpoint ile beraber yeni bir başlangıç mı?

Yorum eklemek için tıklayın

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DC

Daha Fazla DC

0A0B72A1-7E75-4233-B7E4-B4ACE33BCEA8

Solo Harley Quinn Filminin Vizyon Tarihi Açıklandı!

Betül Karataş27 Eylül 2018
26ADE1DC-28B1-4EAB-97FC-00CABCAADB06

Joker’in Solo Filminde Hangi Kostümü Giyeceği Ortaya Çıktı!

Betül Karataş26 Eylül 2018
Joker-Movie-Killing-Joke

Toplaşın! Joker Filminden Teaser Geldi, Etraflıca Değerlendirdik!

Bulut Şimşek22 Eylül 2018
8F768D5C-7EBB-4D4E-BE5A-ECFF12388A8F

Henry Cavill Superman Rolünü Bıraktı!

Betül Karataş12 Eylül 2018
F2D8DA71-E678-4885-92EF-A6FBB318946F

Captain Marvel İlk Görseller [First Look]

Betül Karataş6 Eylül 2018
Venom-Tom-Hardy-transformation-header

Kemerleri Bağlayın Venom Üçlemesi Geliyor!

Barış Çakır26 Ağustos 2018
captain-marvel-660x371

Captain Marvel’dan Yeni Görsel!

Barış Çakır20 Ağustos 2018
supergirl_by_captainirachka-d9caqe3

Supergirl Filmi Geliyor! Peki Neler Biliyoruz?

Emre7 Ağustos 2018
vv

Hangi Filmler Vizyona Girecek? #VizyonTakvimi

Betül Karataş27 Temmuz 2018

Cizgiroman.com da bulunan tüm yazı, resim video ve içeriklerin telif hakları Cizgiroman.com a aittir. İzinsiz ve referans gösterilmeden paylaşılamaz.

Copyright © 2014 Cizgiroman.com Tüm Hakları Saklıdır.