İnceleme

Project Winter İnceleme

Project Winter İnceleme
Baha Tan Oral

Uzun zamandır bir oyuna bağlanıp saatlerce oynamıyordum (My Time At Portaria’yı saymazsak).

Project Winter’ı tam olarak nasıl tarif edeceğimi bilemiyorum. Temelde bir hayatta kalma oyunu Project Winter. Fakat bunu tek başımıza yapmıyoruz 8 kişilik bir ekiple yapıyoruz. Tabi ekip demek ne kadar doğru bilemiyorum. Çünkü bu ekibin içindeki herkes dostunuz olmayabiliyor. Küçük bir evin içinde başlıyoruz Project Winter’a. Başlıyoruz eşya toplayıp craft yapmaya. Gelişmeye, yardımlaşmaya başlıyoruz. Project Winter’da birilerine güvenmek epey zor çünkü bir grup kaçmaya çalışırken diğer grup kaçmalarına engel olmaya çalışıyor evet aslında bildiğiniz Dead By Daylight fakat Project Winter’ın artısı kimin kim olduğunu bilemememiz aslında bu yüzden ben Project Winter’ı Town Of Salem ve Dead By Daylight kırması bir oyuna benziyorum. İkisinin zevkli kısımlarını alıp The Long Dark vari bir ambiansla taçlandırmış ve ortaya bu oyun çıkmış.

Bir üst satırda bahsettiğim gibi oyunda 2 taraftan biri oluyor ve görevinizi yerine getirmeye çalışıyorsunuz oldukça basit ve zevkli bir oyun. Tabi iyi bir ingilizcenizin olması şart. Aksi halde sizden şüphelenip öldürebilirsiniz. Bu yazıyı yazarken bile hala oyunda olduğumu söylemeliyim. Peki oyundayken nasıl yazıyorum? Oyunu bitirmek için herkesi sabote etmeniz (eğer ihanetçiyseniz) ya da kaçış poduna binip kaçmanız gerekiyor (hayatta kalmaya çalışanlardansanız). Fakat bunu yapınca oyun bitmiyor son kişi kalana kadar ya da süre bitene kadar oyunda hayalet olarak kalıp insanları izlemeye devam edebiliyorsunuz. Hayalet olmanın aşırı sıkıcı olduğunu söyleyemem diğer hayaletlerle konuşup sohbet etme seçeneğimiz olduğu için sıkılmıyoruz.

Project Winter’da her oyun sonunda yaptıklarımıza göre ödüllendiriliyoruz bu ödüllere çeşitli kozmetiklerden almak (kozmetik için kutu açmak mümkün).

Kendi karakterimizi yapıp, kar dolu bir alanda insanlarla birliktelik nefes kesici bir maceraya çıkmak isterseniz Project Winter oldukça doğru bir seçenek olur.

Yorum eklemek için tıklayın

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İnceleme

Daha Fazla İnceleme

phantomdoc

Phantom Doctrine İnceleme

Baha Tan Oral20 Nisan 2019
cats

Kahraman Tanıtımları: Ronin Kimdir?

Arif Emre13 Nisan 2019
Untitled 6

Gülümseyin: Joker Fragman İncelemesi

Bulut Şimşek12 Nisan 2019
4DC54753-0660-4BEF-A584-79A10857F7B8

Netflix’e Eklenmesi İçin Film Önerebilirsiniz

Emre Türkoğlu11 Nisan 2019
game-of-thrones-episode-9-4

Game of Thrones: 8 Sezon Öncesi Hatırlamamız Gereken 8 Dönüm Noktası!

Arif Emre4 Nisan 2019
generation-zero-listing-thumb-01-ps4-us-28jun18

Generation Zero İnceleme

Baha Tan Oral3 Nisan 2019
tropico6_june2018_topimage2

Tropico 6 İnceleme

Baha Tan Oral30 Mart 2019
H2x1_NSwitchDS_Warparty_image1600w

Warparty İnceleme

Baha Tan Oral30 Mart 2019
maxresdefault

The Messenger İnceleme

Baha Tan Oral24 Mart 2019

Cizgiroman.com’da bulunan tüm yazı, resim video ve içeriklerin telif hakları Cizgiroman.com'a aittir. İzinsiz ve referans gösterilmeden paylaşılamaz.


Contact: emre[at]cizgiroman.com
info[at]cizgiroman.com

Copyright © 2014 Cizgiroman.com Tüm Hakları Saklıdır.