Dizi

Power Man ve Iron Fist Yeniden Bir Arada!

Power Man ve Iron Fist Yeniden Bir Arada!

Eleştirmenler ve birçok izleyici tarafından ilk sezonun performansı düşük olarak nitelendirilse ve beklentileri karşılayamasa da Iron Fist dizisi ikinci sezonu için yeşil ışık almış durumda, fakat Marvel/Netflix ortaklığının planlarından ötürü K’un-Lun’un yeminli koruyucusuyla yeni sezonunda buluşmamıza biraz daha zaman var gibi duruyor. Çünkü Netflix’te yayımlanacak Marvel serileri arasında öncelikli olarak The Punisher dizisinin birinci sezonu, Jessica Jones ve Luke Cage dizilerinin ikinci sezonları ve Daredevil dizisinin üçüncü sezonu bulunmakta. Buna rağmen Danny Rand bizi bu kadar bekletmeyecek çünkü Luke Cage dizisinin ikinci sezonunda kendisini göreceğimiz kesinleşti!

Bu doğrulama haberi Luke Cage dizisinin ikinci sezonuna ait olan, Jones’un ve Colter’ın sahnelediği karakterlerin beraber bir fotoğraflarını medyaya sunan Entertainment Weekly tarafından geldi. Fotoğrafta Iron Fist ve Luke Cage’in birbirlerine çok da dostça baktığı söylenemez, fakat bu sahnenin hangi olaya atıfta bulunduğu ise henüz bilinmiyor elbette.

Luke_Cage_Season_2

Marvel ve Netflix bu kareye ya da Iron Fist’in dizideki duruşuna dair henüz ayrıntılı bilgi sağlamış değil, bu nedenle fotoğrafın bizlere sunduğu bu an hakkında kesin bir yorum yapamıyoruz. Lakin Luke Cage dizisinin ikinci sezonuna dair elimizdeki bilgilere baktığımızda bu fotoğrafın Misty Knight ile ilgili olduğu yorumunu getirebiliriz. The Defenders serisinde kolunu kaybeden Misty Knight’a biyonik kolun takılmasında Danny Rand’in yardımı olduğunu biliyoruz, ayrıca Misty Knight’ın Iron Fist’in ikinci sezonunda boy göstermesi de bekleniyor. Luke Cage ile Misty Knight’ın münasebeti de ortada olduğuna göre bu iki karakterin – Iron Fist ve Luke Cage – bir araya gelmesi kaçınılmaz oluyor elbette. Fakat fotoğrafa tekrardan baktığımızda Danny’nin orada sadece konuşmak amacıyla olmadığı ortada. Bu gergin havanın bizi bir aksiyona, hatta Heroes For Hire spin-off’una davet ettiğini umarak heyecanlanmayalım mı ey sevgili okurlar!

heroes_for_hire

 

Luke Cage dizisinin ikinci sezonunun yeni konuğu hakkında düşünceleriniz neler, yorumlarda belirtin. Yeni haberler için de takipte kalın!

Yorumları Gör (1)

1 Yorum

  1. Dark Jedi

    6 Ekim 2017 at 14:39

    Büyük ihtimalle bir sahne gözüküp ortadan kaybolur.2. sezonda devamlı bir rol alacağını düşünmüyorum.Gönül isterdi ki çizgi romanlardaki gibi kanka olup beraber takılsınlar ama böyle birşeyi sadece Defenders’ın 2. sezonunda göreceğimizi düşünmüyorum.Umarım yanılırım.

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Dizi

1000

Toparlıyoruz: Gelecek Yüzüklerin Efendisi Dizisi Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey!

Emre26 Temmuz 2018
CC619C6D-67B4-4BA9-9D95-AFC7E1DEEB53

DC’nin Yeni Serisi Olan Titans’ın Fragmanı Yayınlandı

Betül Karataş19 Temmuz 2018
rickmrtybckrtg

Christopher Lloyd, Rick and Morty’e Dahil Olmak İstiyor!

Eser Yeşim17 Temmuz 2018
gsdgsg

Ortaya Karışık: 21. yy Wall Street’i, 20. yy New York’u ve 19. yy İngilteresi!

Emre6 Temmuz 2018
3

Legion: David Haller Nihayet Kostümüne Kavuştu!

Bartu Yılmazer7 Haziran 2018
6

Legends of Tomorrow’da Şok Ayrılık!

Bartu Yılmazer6 Haziran 2018
First Look Images - Disenchantment
Credit: Netflix

Disenchantment Sonunda Geliyor!

Baha Tan Oral25 Mayıs 2018
landscape-1508496092-2-03-arrow-s06

Artık Hiçbir Şey Eskisi Gibi Olmayacak – Arrow 6. Sezon Finali İncelemesi

Bulut Şimşek19 Mayıs 2018
GalleryChar_1920x1080_3_Batwoman0-0pg18-clr_57bf79cb6c6597.03957821

Arrow-verse’e Batwoman Geliyor!

Çağan Acı18 Mayıs 2018

Cizgiroman.com da bulunan tüm yazı, resim video ve içeriklerin telif hakları Cizgiroman.com a aittir. İzinsiz ve referans gösterilmeden paylaşılamaz.

Copyright © 2014 Cizgiroman.com Tüm Hakları Saklıdır.