Dizi

Power Man ve Iron Fist Yeniden Bir Arada!

Power Man ve Iron Fist Yeniden Bir Arada!

Eleştirmenler ve birçok izleyici tarafından ilk sezonun performansı düşük olarak nitelendirilse ve beklentileri karşılayamasa da Iron Fist dizisi ikinci sezonu için yeşil ışık almış durumda, fakat Marvel/Netflix ortaklığının planlarından ötürü K’un-Lun’un yeminli koruyucusuyla yeni sezonunda buluşmamıza biraz daha zaman var gibi duruyor. Çünkü Netflix’te yayımlanacak Marvel serileri arasında öncelikli olarak The Punisher dizisinin birinci sezonu, Jessica Jones ve Luke Cage dizilerinin ikinci sezonları ve Daredevil dizisinin üçüncü sezonu bulunmakta. Buna rağmen Danny Rand bizi bu kadar bekletmeyecek çünkü Luke Cage dizisinin ikinci sezonunda kendisini göreceğimiz kesinleşti!

Bu doğrulama haberi Luke Cage dizisinin ikinci sezonuna ait olan, Jones’un ve Colter’ın sahnelediği karakterlerin beraber bir fotoğraflarını medyaya sunan Entertainment Weekly tarafından geldi. Fotoğrafta Iron Fist ve Luke Cage’in birbirlerine çok da dostça baktığı söylenemez, fakat bu sahnenin hangi olaya atıfta bulunduğu ise henüz bilinmiyor elbette.

Luke_Cage_Season_2

Marvel ve Netflix bu kareye ya da Iron Fist’in dizideki duruşuna dair henüz ayrıntılı bilgi sağlamış değil, bu nedenle fotoğrafın bizlere sunduğu bu an hakkında kesin bir yorum yapamıyoruz. Lakin Luke Cage dizisinin ikinci sezonuna dair elimizdeki bilgilere baktığımızda bu fotoğrafın Misty Knight ile ilgili olduğu yorumunu getirebiliriz. The Defenders serisinde kolunu kaybeden Misty Knight’a biyonik kolun takılmasında Danny Rand’in yardımı olduğunu biliyoruz, ayrıca Misty Knight’ın Iron Fist’in ikinci sezonunda boy göstermesi de bekleniyor. Luke Cage ile Misty Knight’ın münasebeti de ortada olduğuna göre bu iki karakterin – Iron Fist ve Luke Cage – bir araya gelmesi kaçınılmaz oluyor elbette. Fakat fotoğrafa tekrardan baktığımızda Danny’nin orada sadece konuşmak amacıyla olmadığı ortada. Bu gergin havanın bizi bir aksiyona, hatta Heroes For Hire spin-off’una davet ettiğini umarak heyecanlanmayalım mı ey sevgili okurlar!

heroes_for_hire

 

Luke Cage dizisinin ikinci sezonunun yeni konuğu hakkında düşünceleriniz neler, yorumlarda belirtin. Yeni haberler için de takipte kalın!

Yorumları Gör (1)

1 Yorum

  1. Dark Jedi

    6 Ekim 2017 at 14:39

    Büyük ihtimalle bir sahne gözüküp ortadan kaybolur.2. sezonda devamlı bir rol alacağını düşünmüyorum.Gönül isterdi ki çizgi romanlardaki gibi kanka olup beraber takılsınlar ama böyle birşeyi sadece Defenders’ın 2. sezonunda göreceğimizi düşünmüyorum.Umarım yanılırım.

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Dizi

34058

Dizi Tavsiyeleri: The Orville

Baha Tan Oral20 Ekim 2017
3

Stranger Things’ten Yeni Fragman Geldi!

Bartu Yılmazer13 Ekim 2017
1

Constantine Animasyonundan İlk Fragman Yayınlandı!

Bartu Yılmazer9 Ekim 2017
2

Game of Thrones’un Meşhur Açılışını Anime Şeklinde İzlemeye Ne Dersiniz?

Bartu Yılmazer7 Ekim 2017
1

Marvel’ın Yeni Dizisi Runaways’ten İlk Fragman Geldi!

Bartu Yılmazer7 Ekim 2017
2

Müjde: Constantine Dönüyor!

Bartu Yılmazer7 Ekim 2017
meet-the-hormone-monsters-in-clips-from-nick-krolls-netflix-animated-comedy-series-big-mouth-social

Dizi Tavsiyeleri: Big Mouth

Baha Tan Oral4 Ekim 2017
Untitled-3

Neil Gaiman’ın Yeni Dizisi “Kıyamet Gösterisi”nin Oyuncuları Belli Oldu!

Eser Yeşim18 Eylül 2017
RAM_FEAT

Rick and Morty’nin Bir Anda Coşup Beynimizi Tarumar Ettiği 5 An!

Alwis15 Eylül 2017

Cizgiroman.com da bulunan tüm yazı, resim video ve içeriklerin telif hakları Cizgiroman.com a aittir. İzinsiz ve referans gösterilmeden paylaşılamaz.

Copyright © 2014 Cizgiroman.com Tüm Hakları Saklıdır.