Dizi

Power Man ve Iron Fist Yeniden Bir Arada!

Power Man ve Iron Fist Yeniden Bir Arada!

Eleştirmenler ve birçok izleyici tarafından ilk sezonun performansı düşük olarak nitelendirilse ve beklentileri karşılayamasa da Iron Fist dizisi ikinci sezonu için yeşil ışık almış durumda, fakat Marvel/Netflix ortaklığının planlarından ötürü K’un-Lun’un yeminli koruyucusuyla yeni sezonunda buluşmamıza biraz daha zaman var gibi duruyor. Çünkü Netflix’te yayımlanacak Marvel serileri arasında öncelikli olarak The Punisher dizisinin birinci sezonu, Jessica Jones ve Luke Cage dizilerinin ikinci sezonları ve Daredevil dizisinin üçüncü sezonu bulunmakta. Buna rağmen Danny Rand bizi bu kadar bekletmeyecek çünkü Luke Cage dizisinin ikinci sezonunda kendisini göreceğimiz kesinleşti!

Bu doğrulama haberi Luke Cage dizisinin ikinci sezonuna ait olan, Jones’un ve Colter’ın sahnelediği karakterlerin beraber bir fotoğraflarını medyaya sunan Entertainment Weekly tarafından geldi. Fotoğrafta Iron Fist ve Luke Cage’in birbirlerine çok da dostça baktığı söylenemez, fakat bu sahnenin hangi olaya atıfta bulunduğu ise henüz bilinmiyor elbette.

Luke_Cage_Season_2

Marvel ve Netflix bu kareye ya da Iron Fist’in dizideki duruşuna dair henüz ayrıntılı bilgi sağlamış değil, bu nedenle fotoğrafın bizlere sunduğu bu an hakkında kesin bir yorum yapamıyoruz. Lakin Luke Cage dizisinin ikinci sezonuna dair elimizdeki bilgilere baktığımızda bu fotoğrafın Misty Knight ile ilgili olduğu yorumunu getirebiliriz. The Defenders serisinde kolunu kaybeden Misty Knight’a biyonik kolun takılmasında Danny Rand’in yardımı olduğunu biliyoruz, ayrıca Misty Knight’ın Iron Fist’in ikinci sezonunda boy göstermesi de bekleniyor. Luke Cage ile Misty Knight’ın münasebeti de ortada olduğuna göre bu iki karakterin – Iron Fist ve Luke Cage – bir araya gelmesi kaçınılmaz oluyor elbette. Fakat fotoğrafa tekrardan baktığımızda Danny’nin orada sadece konuşmak amacıyla olmadığı ortada. Bu gergin havanın bizi bir aksiyona, hatta Heroes For Hire spin-off’una davet ettiğini umarak heyecanlanmayalım mı ey sevgili okurlar!

heroes_for_hire

 

Luke Cage dizisinin ikinci sezonunun yeni konuğu hakkında düşünceleriniz neler, yorumlarda belirtin. Yeni haberler için de takipte kalın!

Yorumları Gör (1)

1 Yorum

  1. Dark Jedi

    6 Ekim 2017 at 14:39

    Büyük ihtimalle bir sahne gözüküp ortadan kaybolur.2. sezonda devamlı bir rol alacağını düşünmüyorum.Gönül isterdi ki çizgi romanlardaki gibi kanka olup beraber takılsınlar ama böyle birşeyi sadece Defenders’ın 2. sezonunda göreceğimizi düşünmüyorum.Umarım yanılırım.

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Dizi

872F43BB-5F15-48A2-A752-9269109021C5

La Casa De Papel 3. Sezonu Onaylandı!

Emre Türkoğlu18 Nisan 2018
__5abaca2b5d47a

Stranger Things’in Yapımcısından Yeni Film

Baha Tan Oral15 Nisan 2018
Forward-the-Foundation-by-Isaac-Asimov-A-Nerd-Review-by-Bitsnapper

Apple’dan ”Foundation” Dizisi Geliyor

Baha Tan Oral15 Nisan 2018
DaCPzcfVAAANW_2

İlk Türk Vampir Dizisinden Fragman Geldi

Baha Tan Oral15 Nisan 2018
Roy_Harper,_Oliver_Queen,_Sara_Lance,_Nyssa_al_Ghul_and_the_League_of_Assassins

Arrow’un Sevilen Karakteri Yeni Sezonda Kesin Dönüş Yapıyor

Bulut Şimşek10 Nisan 2018
sv5n74nmimrel88v7tmu

Luke Cage 2. Sezondan Taze Taze Haberler – Heroes for Hire mı Geliyor?

Bulut Şimşek5 Nisan 2018
7

Krypton Diğer DC Dizileri İle Ortak Bölüm Yapacak mı?

Bartu Yılmazer26 Mart 2018
5

Marvel Dizilerinin Sayısı Artıyor: Cloak and Dagger ile Runaways Ortak Bölüm Yapacak mı?

Bartu Yılmazer26 Mart 2018
4

Cloak and Dagger Dizisinden Yeni Fragman Yayınlandı!

Bartu Yılmazer20 Mart 2018

Cizgiroman.com da bulunan tüm yazı, resim video ve içeriklerin telif hakları Cizgiroman.com a aittir. İzinsiz ve referans gösterilmeden paylaşılamaz.

Copyright © 2014 Cizgiroman.com Tüm Hakları Saklıdır.