Dizi

Power Man ve Iron Fist Yeniden Bir Arada!

Power Man ve Iron Fist Yeniden Bir Arada!

Eleştirmenler ve birçok izleyici tarafından ilk sezonun performansı düşük olarak nitelendirilse ve beklentileri karşılayamasa da Iron Fist dizisi ikinci sezonu için yeşil ışık almış durumda, fakat Marvel/Netflix ortaklığının planlarından ötürü K’un-Lun’un yeminli koruyucusuyla yeni sezonunda buluşmamıza biraz daha zaman var gibi duruyor. Çünkü Netflix’te yayımlanacak Marvel serileri arasında öncelikli olarak The Punisher dizisinin birinci sezonu, Jessica Jones ve Luke Cage dizilerinin ikinci sezonları ve Daredevil dizisinin üçüncü sezonu bulunmakta. Buna rağmen Danny Rand bizi bu kadar bekletmeyecek çünkü Luke Cage dizisinin ikinci sezonunda kendisini göreceğimiz kesinleşti!

Bu doğrulama haberi Luke Cage dizisinin ikinci sezonuna ait olan, Jones’un ve Colter’ın sahnelediği karakterlerin beraber bir fotoğraflarını medyaya sunan Entertainment Weekly tarafından geldi. Fotoğrafta Iron Fist ve Luke Cage’in birbirlerine çok da dostça baktığı söylenemez, fakat bu sahnenin hangi olaya atıfta bulunduğu ise henüz bilinmiyor elbette.

Luke_Cage_Season_2

Marvel ve Netflix bu kareye ya da Iron Fist’in dizideki duruşuna dair henüz ayrıntılı bilgi sağlamış değil, bu nedenle fotoğrafın bizlere sunduğu bu an hakkında kesin bir yorum yapamıyoruz. Lakin Luke Cage dizisinin ikinci sezonuna dair elimizdeki bilgilere baktığımızda bu fotoğrafın Misty Knight ile ilgili olduğu yorumunu getirebiliriz. The Defenders serisinde kolunu kaybeden Misty Knight’a biyonik kolun takılmasında Danny Rand’in yardımı olduğunu biliyoruz, ayrıca Misty Knight’ın Iron Fist’in ikinci sezonunda boy göstermesi de bekleniyor. Luke Cage ile Misty Knight’ın münasebeti de ortada olduğuna göre bu iki karakterin – Iron Fist ve Luke Cage – bir araya gelmesi kaçınılmaz oluyor elbette. Fakat fotoğrafa tekrardan baktığımızda Danny’nin orada sadece konuşmak amacıyla olmadığı ortada. Bu gergin havanın bizi bir aksiyona, hatta Heroes For Hire spin-off’una davet ettiğini umarak heyecanlanmayalım mı ey sevgili okurlar!

heroes_for_hire

 

Luke Cage dizisinin ikinci sezonunun yeni konuğu hakkında düşünceleriniz neler, yorumlarda belirtin. Yeni haberler için de takipte kalın!

Yorumları Gör (1)

1 Yorum

  1. Dark Jedi

    6 Ekim 2017 at 14:39

    Büyük ihtimalle bir sahne gözüküp ortadan kaybolur.2. sezonda devamlı bir rol alacağını düşünmüyorum.Gönül isterdi ki çizgi romanlardaki gibi kanka olup beraber takılsınlar ama böyle birşeyi sadece Defenders’ın 2. sezonunda göreceğimizi düşünmüyorum.Umarım yanılırım.

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Dizi

the-witcher-3-wild-hunt-trailer-21618-1280x16

Heyecan Tavan: Netflix’in Witcher Dizisi İçin İlk Büyük Adım Atıldı!

Emre21 Ocak 2018
amerccngds

American Gods Dizisine Dair Birden Fazla Önemli Gelişme!

Eser Yeşim14 Ocak 2018
images

23. Eleştirmenlerin Seçimi Ödülü Belli Oldu! (BİR TÜRK FİLMİ DE KAZANDI)

Bora Kayacık12 Ocak 2018
wckdddvnn

“Şeytani + İlahi” Dizi Olmaya Hazırlanıyor

Eser Yeşim12 Ocak 2018
uyuyuyuyvd

“American Gods”ın Kaybettiği Bir İsim “Vampir Günceleri” Ekibine Katıldı!

Eser Yeşim12 Ocak 2018
maxresdefault

Hbo’nun Komedi Dizisi Barry’den Yeni Fragman

Baha Tan Oral11 Ocak 2018
195e4d5d6400a24f-2048x1024

Altered Carbon’dan Yeni Fragman Ve Netflix’ten Bir Garip Reklam

Baha Tan Oral11 Ocak 2018
populer-yabanci-diziler

Samsung’un Araştırmasına Göre Bir Solukta Biten Diziler!

Bora Kayacık11 Ocak 2018
orville_cast.0

The Orville 2. Sezon Detayları Belli Oldu!

Baha Tan Oral7 Ocak 2018

Cizgiroman.com da bulunan tüm yazı, resim video ve içeriklerin telif hakları Cizgiroman.com a aittir. İzinsiz ve referans gösterilmeden paylaşılamaz.

Copyright © 2014 Cizgiroman.com Tüm Hakları Saklıdır.