Avengers: INFINITY WAR

Netflix’te Bir Hawkeye Projesi Görebilir miyiz? Jeremy Renner Açıkladı!

Netflix’te Bir Hawkeye Projesi Görebilir miyiz? Jeremy Renner Açıkladı!
Tsfhfizban

Marvel Sinematik Evreni belli bir yaş grubunun üstündeki çizgi roman hayranlarının hayallerini gerçekleştirerek onlarca karakteri beyaz perde taşıdı. Bazı karakterler solo filmlerle derinlemesine işlendi, bazıları ise büyük filmlerde kendilerini gösterdikleri süre içinde izleyicilerin gönlünde taht kurdular ve solo proje taleplerinin ortaya çıkmasına vesile oldular. Bu karakterlerden biri de Hawkeye.

Hayranların Marvel Studios’a sorduğu soruların başında gelenlerden biri Hawkeye’ın Netflix’teki Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage ve Iron Fist gibi bir solo projeye sahip olup olamayacağıydı. Yakın zamanda verdiği bir röportajda konu hakkında konuşan Jeremy Renner çok da iyi haberlerle gelmedi diyebiliriz. Bu kararın onun verebileceği bir karar olmadığını belirten Renner böyle bir seçeneğin gündeme gelmediğini söyledi. Buna rağmen Jeremy Renner’ın Hawkeye’ı daha derinden işleyecek işlere ilgi duyduğunu biliyoruz zira Hawkeye’ı daha çok keşfedebileceği her işin ona ilgi çekici geldiğini söylemişti kendisi.

Jeremy Renner bu tip bir soruyla ilk kez karşılaşmıyor aslında. Geçen yıl  Silikon Vadisi’ndeki Comic-Con’da da benzer bir soru alan Renner bu tarz bir projeye açık olduğunun altını çizmişti. Netflix dizisi tarzı bir modelin karakter işlemek için çok iyi olduğunu söyleyen Renner bir anlamda kendi çapında yeşil ışık yakmıştı projeye lakin kararları veren kişinin kendisi olmadığını söylemeyi de ihmal etmemişti.

Şu anki şartlar dahilinde bir solo Hawkeye filmi ya da dizisi görmeyeceğiz gibi duruyor ama hayranların üzülmesini gerektirecek bir durum yok zira yakın zamanda verdiği bir başka röportajda Jeremy Renner sıradaki Avengers filmlerinin Hawkeye için nelere gebe olacağını görmek için çok heyecanlı olduğunu söylemişti.

Siz ne düşünüyorsunuz, Hawkeye yeni Avengers filmlerinde nelerle karşılaşır? Solo bir Hawkeye projesi gelmeli mi?

Yorumları Gör (4)

1 Yorum

 1. Boranparım

  8 Ağustos 2017 at 17:44

  Black order infinity war da hawkeye ın ailesine saldırır ve karısı ölür. Çocuklarına S.H.I.E.L.D sahip çıkar ve birer ajan yetiştirilirler. Nasıl bir hikaye olmuş:)

 2. Can

  8 Ağustos 2017 at 21:35

  Umarım olmaz

 3. Dark Jedi

  8 Ağustos 2017 at 22:51

  Bence Hawkeye’a dizi çekmek yerine solo bir origin filmi yada İnfinity War’dan sonra (Hayatta kalırsa) Haywkeye’ın başından neler geçtiğine dair iyi bir senaryo olabilir.İnfinity War’da buna zemin de hazırlayabilirler.İnfinity War’un ileride gelecek yada planlanan bütün MCU filmlerine zemin hazırlayacağını düşünüyorum.Black Widow için de solo film iyi olur çünkü piyasada şimdiye kadar Wonder Woman dışında başarılı bulunan kadın süperkahraman filmi yok.WW’nin başarısından sonra kadın süperkahraman filmlerinin artacağını düşünüyorum ve umarım artar.Hawkeye ve Black Widow ikilisini konuk alan bir film de kulağa iyi geliyor.Netflix Moon Knight gibi az bilinen ama güzel karakterlerin dizisini çekmeli bence.

  • Dark Jedi

   9 Ağustos 2017 at 19:44

   Tabi Hawkeye filmi ne kadar gerekli tartışılır.Bence olmasa da olur ama yaparlarsa (yapacaklar gibi gözükmüyor) buna benzer bir yol izleyebilirler.

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Avengers: INFINITY WAR

Daha Fazla Avengers: INFINITY WAR

Avengers-Infinity-War-updated-logo

Avengers: Infinity War Fragmanının Hayal Kırıklıkları

Arwen7 Aralık 2017
marvel_studios_avengers_infinity_war_official_trailer

Avengers: Infinity War Fragmanı Rekor Kırdı!

Yiğit Yükselen1 Aralık 2017
thumbnail

SONUNDA: Avengers: Infinity War’dan İlk Fragman Geldi!

Mustafa Akkuş29 Kasım 2017
Avengers-Infinity-War-updated-logo

Son Dakika: Tom Holland “Yanlışlıkla” Infinity War Posterini Sızdırdı!

Arwen28 Kasım 2017
23905263_368784453549173_1798783517787247708_n

Avengers: Infinity War Oyuncuları Vanity Fair Dergisinin Kapaklarında!

Mustafa Akkuş27 Kasım 2017
DOwVwvWUIAEaeGn

İşte Budur: Avengers: Infinity War Fragmanından Ağız Sulandıran HD Görseller Sızdı!

Mustafa Akkuş16 Kasım 2017
alex-ross-hand-signed-and-numbered-limited-edition-oversize-anniversary-canvas-giclee-the-assemble-1

Infinity War Devam Filmi İçin Olası Başlıklar

Özkan Polat18 Ekim 2017
avengers__infinity_war_poster__3_by_bakikayaa-dbe59vp

Heyecan-Ölçer #41: Avengers: Infinity War Fragmanı Bu Ay Geliyor! [Belgelerle]

Emre11 Ekim 2017
asdasdas

Avengers: Infinity War’dan Yepyeni Bir Tanıtım Görseli Geldi!

Mustafa Akkuş18 Ağustos 2017

Cizgiroman.com da bulunan tüm yazı, resim video ve içeriklerin telif hakları Cizgiroman.com a aittir. İzinsiz ve referans gösterilmeden paylaşılamaz.

Copyright © 2014 Cizgiroman.com Tüm Hakları Saklıdır.