Avengers: INFINITY WAR

Netflix’te Bir Hawkeye Projesi Görebilir miyiz? Jeremy Renner Açıkladı!

Netflix’te Bir Hawkeye Projesi Görebilir miyiz? Jeremy Renner Açıkladı!
Tsfhfizban

Marvel Sinematik Evreni belli bir yaş grubunun üstündeki çizgi roman hayranlarının hayallerini gerçekleştirerek onlarca karakteri beyaz perde taşıdı. Bazı karakterler solo filmlerle derinlemesine işlendi, bazıları ise büyük filmlerde kendilerini gösterdikleri süre içinde izleyicilerin gönlünde taht kurdular ve solo proje taleplerinin ortaya çıkmasına vesile oldular. Bu karakterlerden biri de Hawkeye.

Hayranların Marvel Studios’a sorduğu soruların başında gelenlerden biri Hawkeye’ın Netflix’teki Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage ve Iron Fist gibi bir solo projeye sahip olup olamayacağıydı. Yakın zamanda verdiği bir röportajda konu hakkında konuşan Jeremy Renner çok da iyi haberlerle gelmedi diyebiliriz. Bu kararın onun verebileceği bir karar olmadığını belirten Renner böyle bir seçeneğin gündeme gelmediğini söyledi. Buna rağmen Jeremy Renner’ın Hawkeye’ı daha derinden işleyecek işlere ilgi duyduğunu biliyoruz zira Hawkeye’ı daha çok keşfedebileceği her işin ona ilgi çekici geldiğini söylemişti kendisi.

Jeremy Renner bu tip bir soruyla ilk kez karşılaşmıyor aslında. Geçen yıl  Silikon Vadisi’ndeki Comic-Con’da da benzer bir soru alan Renner bu tarz bir projeye açık olduğunun altını çizmişti. Netflix dizisi tarzı bir modelin karakter işlemek için çok iyi olduğunu söyleyen Renner bir anlamda kendi çapında yeşil ışık yakmıştı projeye lakin kararları veren kişinin kendisi olmadığını söylemeyi de ihmal etmemişti.

Şu anki şartlar dahilinde bir solo Hawkeye filmi ya da dizisi görmeyeceğiz gibi duruyor ama hayranların üzülmesini gerektirecek bir durum yok zira yakın zamanda verdiği bir başka röportajda Jeremy Renner sıradaki Avengers filmlerinin Hawkeye için nelere gebe olacağını görmek için çok heyecanlı olduğunu söylemişti.

Siz ne düşünüyorsunuz, Hawkeye yeni Avengers filmlerinde nelerle karşılaşır? Solo bir Hawkeye projesi gelmeli mi?

Yorumları Gör (4)

1 Yorum

 1. Boranparım

  8 Ağustos 2017 at 17:44

  Black order infinity war da hawkeye ın ailesine saldırır ve karısı ölür. Çocuklarına S.H.I.E.L.D sahip çıkar ve birer ajan yetiştirilirler. Nasıl bir hikaye olmuş:)

 2. Can

  8 Ağustos 2017 at 21:35

  Umarım olmaz

 3. Dark Jedi

  8 Ağustos 2017 at 22:51

  Bence Hawkeye’a dizi çekmek yerine solo bir origin filmi yada İnfinity War’dan sonra (Hayatta kalırsa) Haywkeye’ın başından neler geçtiğine dair iyi bir senaryo olabilir.İnfinity War’da buna zemin de hazırlayabilirler.İnfinity War’un ileride gelecek yada planlanan bütün MCU filmlerine zemin hazırlayacağını düşünüyorum.Black Widow için de solo film iyi olur çünkü piyasada şimdiye kadar Wonder Woman dışında başarılı bulunan kadın süperkahraman filmi yok.WW’nin başarısından sonra kadın süperkahraman filmlerinin artacağını düşünüyorum ve umarım artar.Hawkeye ve Black Widow ikilisini konuk alan bir film de kulağa iyi geliyor.Netflix Moon Knight gibi az bilinen ama güzel karakterlerin dizisini çekmeli bence.

  • Dark Jedi

   9 Ağustos 2017 at 19:44

   Tabi Hawkeye filmi ne kadar gerekli tartışılır.Bence olmasa da olur ama yaparlarsa (yapacaklar gibi gözükmüyor) buna benzer bir yol izleyebilirler.

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Avengers: INFINITY WAR

Daha Fazla Avengers: INFINITY WAR

Infinity-War-Movie-New-Presales-Record

Empire Dergisi Avengers: Infinity War Hakkında Spoiler İçeren Açıklamalarda Bulundu!

Çağan Acı20 Mart 2018
maxresdefault

Avengers: Infinity War -Hawkeye Ruh Taşı Görevinde Mi?-

Barış Çakır17 Mart 2018
avengers-infinity-war-poster

Avengers: Infinity War Fragmanına Saniye Saniye Bakış!

Bulut Şimşek17 Mart 2018
The-Black-Order-Infinity-War

Sonunda Thanos’un Avengers: Infinity War’da ki Sağ Kollarını Gördük!

Barış Çakır16 Mart 2018
4

Avengers: Infinity War: Black Order’a İlk Bakış!

Bartu Yılmazer16 Mart 2018
2

Game of Thrones’un Yıldızı Resmen Avengers: Infinity War Kadrosunda!

Bartu Yılmazer16 Mart 2018
Jeremy-Renner-Hawkeye-10th-Anniversary-Marvel-Photoshoot

Duyanlar Duymayanlara Duyursun, Hawkeye’ı Bulduk!

Bulut Şimşek11 Mart 2018
28951312_762833390594042_1013948101053906944_n

Avengers: Infinity War’da Thanos’un Amacı Açıklandı!

Çağan Acı10 Mart 2018
801f51b2732738fd361e235ff3fab5600a52c5ee

Wakanda’nın Avengers: Infinity War’daki Önemi Çok Büyük Olacak!

Bulut Şimşek9 Mart 2018

Cizgiroman.com da bulunan tüm yazı, resim video ve içeriklerin telif hakları Cizgiroman.com a aittir. İzinsiz ve referans gösterilmeden paylaşılamaz.

Copyright © 2014 Cizgiroman.com Tüm Hakları Saklıdır.