İnceleme

Naruto to Boruto: Shinobi Striker İnceleme

Naruto to Boruto: Shinobi Striker İnceleme
Baha Tan Oral

Ben bile (Naruto’dan oldum olası nefret ederim) bu oyunu sevip, uzun süre oynadıysam. Anime, hele hele Naruto seven biri yazının devamını okumadan oyunu oynamaya başlayabilir.

Oyunda her ne kadar hikaye olsa da oyunun amacı hikaye değil, competitive maçlar. Bir kaç temel eğitimi geçtikten sonra ninjaliğa ilk adımı atıp online maça giriyoruz. 4’e 4 bu maçlar kıyasıya rekabetle geçiyor. Maçlar çok eğlenceli ve bir o kadar çekişmeli. 8 tane ninja düşünün hopluyor, kaçıyor, vuruyor o kadar eğlenceli bir ortam oluyor ki gerçekten anlatamıyorum. Bölge ele geçirme modlarinda ise gizlenerek gitmek başlı başına bir olay. Karşı takım A bölgesini alıp B ye giderken saklandığınız yerden çıkıp A yı ele geçirmek… ve bunu yaparken karşı takımdaki insanların kafalarının karışması bir hayli zevkli bir durum. Naruto to Baruto online rekabetçi maç sistemine dayalı bir oyun olsa da ne yazık ki bir rank sistemi yok (keşke olsaydı).

Konuyu çok dağıttım, kendimi kaptırıp savaşlardan bahsettim. Biraz lobiden bahsedip savaşa geri dönelim.

Lobi, oyuna başladığımız yer. Burada 5 adet npc bulunuyor ve tabi online olan oyuncular. Bu npclerden ilki training yaptığımız kişi. Buradan solo görevlere gidebiliyoruz. 2. Yer chracter library adında bir yer. Buradan bir karakter seçiyoruz ve seçtiğimiz karaktere göre level atladığımızda aldığımız ödüller değişiyor. 3. Yer shop. Buradan çeşitli eşyalar sayın alabiliyor ya da level atladığımızda düşen parşömenleri açabiliyoruz. 4. Yer Inn yani envanter diyebiliriz. Karakterimizin dış görünüşünü, eşyalarını buradan ayarlıyoruz. 5. Ve son yer ise online maçlara girmemize yarayan yer. İşte lobi bu kadar gayet basit ve açık bir lobi var.

Savaşa geri gelecek olursak: ilk başlarda sıkıntı çekecek olsanız da (ilk maçta neye uğradığımı anlayamamıştım) ilerleyen zamanlarda nasıl geliştiğinizin farkına varacaksınız.. Ayrıca güçlendiğinizin farkına varmak çok güzel hissettiriyor.

Naruto çok basit görünse de (bu lafım benim gibi animeyi izlemeyenler için) sanırım göründüğü kadar basit değilmiş. Sadece ninjaliktan ibaret sansam da bir çok skill mevcutmuş. Ve bu skiller gerçekten harika gözüküyor. Bandai Namco stiliyle yapılmış skiller mükemmel duruyor diyebilirim. Farklı bir rekabetçi oyun arıyorsanız bu oyuna göz atmanızı tavsiye ederim. Oyuna ilgili aklıma takılan tek şey chatin olmaması. Gerçekten bu duruma kafayı epey taktım. Ne yazık ki sadece kalıp kelimelerle anlaşmak zorundayız. Bu durumun + yönleri olsa da bana daha çok – gibi geldi.

Yurt dışı fiyatı 50 dolar olmasına rağmen Türkiye’de 149 TL’ye uygun bir fiyattan satın alabilirsiniz şimdiden iyi oyunlar.

Yorum eklemek için tıklayın

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla İnceleme

phantomdoc

Phantom Doctrine İnceleme

Baha Tan Oral20 Nisan 2019
cats

Kahraman Tanıtımları: Ronin Kimdir?

Arif Emre13 Nisan 2019
Untitled 6

Gülümseyin: Joker Fragman İncelemesi

Bulut Şimşek12 Nisan 2019
4DC54753-0660-4BEF-A584-79A10857F7B8

Netflix’e Eklenmesi İçin Film Önerebilirsiniz

Emre Türkoğlu11 Nisan 2019
game-of-thrones-episode-9-4

Game of Thrones: 8 Sezon Öncesi Hatırlamamız Gereken 8 Dönüm Noktası!

Arif Emre4 Nisan 2019
generation-zero-listing-thumb-01-ps4-us-28jun18

Generation Zero İnceleme

Baha Tan Oral3 Nisan 2019
tropico6_june2018_topimage2

Tropico 6 İnceleme

Baha Tan Oral30 Mart 2019
H2x1_NSwitchDS_Warparty_image1600w

Warparty İnceleme

Baha Tan Oral30 Mart 2019
maxresdefault

The Messenger İnceleme

Baha Tan Oral24 Mart 2019

Cizgiroman.com’da bulunan tüm yazı, resim video ve içeriklerin telif hakları Cizgiroman.com'a aittir. İzinsiz ve referans gösterilmeden paylaşılamaz.


Contact: emre[at]cizgiroman.com
info[at]cizgiroman.com

Copyright © 2014 Cizgiroman.com Tüm Hakları Saklıdır.