Bomba Haber

Muhtemelen Çok Kişinin Üzülmeyeceği Haber: Iron Fist İptal Edildi

Muhtemelen Çok Kişinin Üzülmeyeceği Haber: Iron Fist İptal Edildi
Bulut Şimşek

Beklenen (kara?) haber geldi. Disney ve Netflix, yaptıkları ortak bir açıklamayla, Iron Fist’in yeni sezonunun çıkmayacağını hayranlara duyurdu:

“Netflix ve Marvel Television ailesi olarak diziden dolayı gururlu ve muhteşem ekibimiz ile yapımcılarımızın verdiği büyük emeklerden ötürü minnettarız. Diziyi iki sezon izleyen hayranlara müteşekkir ve bu yapımdaki ortaklığımız için mutluyuz. Netflix dizisi sona ermiş olsa da ölümsüz Iron Fist yaşamaya devam edecek.”

Açıklamada da görüldüğü üzere bu, Finn Jones’un canlandırdığı Iron Fist karakterinin tam olarak sonu değil. Luke Cage’in ikinci sezonunda da yer alan karakterin diğer Netflix dizileri olan Daredevil, Jessica Jones ve çok büyük olasılıkla tekrar Luke Cage dizisinde görünmesi bekleniyor. Bunların yanında dizinin iptaliyle ilgili Finn Jones, şu açıklamayı yaptı:

finn-jones-iron-fist-1138805“Her son bir başlangıçtır. Bu dizinin iki sezonunda emeği olan herkese büyük sevgi ve saygı duyuyorum. Dünyadaki en güzel şehri, en yetenekli ve en sıcakkanlı insanların eşliğinde savunmak benim için bir mutluluk kaynağı ve ayrıcalıktı. Bu yolculukta yer aldığım için çok şanslıyım, ve destekleriniz için müteşekkirim.”

Dizinin ikinci sezonunun ardından Marvel Television’un başındaki isim olan Jeph Loeb, dizilerin yeni sezon onayı alıp almayacağının tamamen kanallara bağlı olduğunu, eğer kanallar yeni bir sezon isterlerse buna istinaden hazırlıklarını yaptıklarını söylemişti. Bu da, ilk sezonuna göre biraz daha olumlu yorumlar alan Iron Fist’in Marvel’dan ziyade Netflix tarafından iptal edildiğini gösteriyor. Bilindiği üzere dizi, ilk sezonunda çok ağır eleştiriler almış, ikinci sezonunun sonunda da çok ucu açık bir şekilde seyirciye veda etmişti.

Peki sizce Danny Rand, macerasına devam edecek mi, edecekse nasıl edecek? Luke Cage ile birlikte bir “Heroes for Hire” dizisi veya bu konseptte bir Luke Cage sezonu görür müyüz? Düşüncelerinizi yorum olarak belirtmeyi unutmayın!

Yorumları Gör (3)

1 Yorum

 1. Inhuman

  18 Ekim 2018 at 17:33

  ÇİZGİ ROMANA SADIK BİR Iron Fist istiyorduk, ilk sezon olmadı.Sonra Luke Cage’in 2.sezonunda bir bölümde gerçek Iron Fist’i gördük.Tek yapmaları gereken o Iron Fist’i alıp sezonunu çekmeleriydi, yapmadılar…

  Şimdi ÇİZGİ ROMANA SADIK BİR Heroes for Hire bekliyoruz.Tek yapmanız gereken şu bilmem ne yaptığımın lanet çizgi romanını okuyup, %100 aynı kafada bir sezon yapmanız.Imdb’den 9 almazsanız adam değilim, yeter ya…

 2. Ceyhan Dikmen

  2 Kasım 2018 at 15:45

  Bence bu sitenin önemli bir hatası haber veya inceleme başlıklarına kendi fikrinizi katmanız. “Çok kişinin üzülmeyeceği bir haber” veya “Kahramanın Tom Hardy olduğu film” tarzında attığınız başlıklar okurların ilgisini çekmekten ziyada bir kısım okurun antipatisini alır. Umarım yapılan yorumları dikkate alırsınız. Saygılarla.

  • Inhuman

   4 Kasım 2018 at 14:08

   Katılıyorum, yazar taraf belirtebilir ama kırıcı ve sivri olmamasına dikkat etmesi lazım.Hele başlıklar ve yazının sonuç kısımlarında…

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bomba Haber
Bulut Şimşek
@buluttsimsek7

Mahalle dostu film haberciniz

Daha Fazla Bomba Haber

avengers-end-game-et00090770-11-12-2018-05-03-48

Sevinsek mi Üzülsek mi Bilemedik – Avengers: Endgame Hakkında İlk Yorumlar

Bulut Şimşek23 Nisan 2019
eternals-750x380

Kevin Feige, Avengers: Endgame’den Sonra Olacaklar Hakkında Konuştu!

Orkan16 Nisan 2019
1_vAKUjotJ3K6djUeEQIwyHw

Lord of The Rings Dizisinin Çekimleri Başlıyor!

Orkan16 Nisan 2019
img_4513.jpg

KALBİ OLAN BAKMASIN: Endgame’den Görüntüler Sızdırıldı!

Mustafa Akkuş16 Nisan 2019
the-mandalorian-logo-1167051

Disney+ Dizisi ‘Star Wars: The Mandalorian’ Tanıtıldı

Orkan14 Nisan 2019
emperor

İmparator Palpatine de Star Wars: The Rise Of Skywalker Filminde Olacak!

Must13 Nisan 2019
swriseheader

Star Wars: The Rise of Skywalker Posteri Paylaşıldı!

Orkan12 Nisan 2019
1

Star Wars IX Teaser Fragmanı Geldi!

Mustafa Akkuş12 Nisan 2019
Phineas_green_hair

“Phineas and Ferb” Filmi Geliyor!

Orkan12 Nisan 2019

Cizgiroman.com’da bulunan tüm yazı, resim video ve içeriklerin telif hakları Cizgiroman.com'a aittir. İzinsiz ve referans gösterilmeden paylaşılamaz.


Contact: emre[at]cizgiroman.com
info[at]cizgiroman.com

Copyright © 2014 Cizgiroman.com Tüm Hakları Saklıdır.