Bomba Haber

Muhtemelen Çok Kişinin Üzülmeyeceği Haber: Iron Fist İptal Edildi

Muhtemelen Çok Kişinin Üzülmeyeceği Haber: Iron Fist İptal Edildi
Bulut Şimşek

Beklenen (kara?) haber geldi. Disney ve Netflix, yaptıkları ortak bir açıklamayla, Iron Fist’in yeni sezonunun çıkmayacağını hayranlara duyurdu:

“Netflix ve Marvel Television ailesi olarak diziden dolayı gururlu ve muhteşem ekibimiz ile yapımcılarımızın verdiği büyük emeklerden ötürü minnettarız. Diziyi iki sezon izleyen hayranlara müteşekkir ve bu yapımdaki ortaklığımız için mutluyuz. Netflix dizisi sona ermiş olsa da ölümsüz Iron Fist yaşamaya devam edecek.”

Açıklamada da görüldüğü üzere bu, Finn Jones’un canlandırdığı Iron Fist karakterinin tam olarak sonu değil. Luke Cage’in ikinci sezonunda da yer alan karakterin diğer Netflix dizileri olan Daredevil, Jessica Jones ve çok büyük olasılıkla tekrar Luke Cage dizisinde görünmesi bekleniyor. Bunların yanında dizinin iptaliyle ilgili Finn Jones, şu açıklamayı yaptı:

finn-jones-iron-fist-1138805“Her son bir başlangıçtır. Bu dizinin iki sezonunda emeği olan herkese büyük sevgi ve saygı duyuyorum. Dünyadaki en güzel şehri, en yetenekli ve en sıcakkanlı insanların eşliğinde savunmak benim için bir mutluluk kaynağı ve ayrıcalıktı. Bu yolculukta yer aldığım için çok şanslıyım, ve destekleriniz için müteşekkirim.”

Dizinin ikinci sezonunun ardından Marvel Television’un başındaki isim olan Jeph Loeb, dizilerin yeni sezon onayı alıp almayacağının tamamen kanallara bağlı olduğunu, eğer kanallar yeni bir sezon isterlerse buna istinaden hazırlıklarını yaptıklarını söylemişti. Bu da, ilk sezonuna göre biraz daha olumlu yorumlar alan Iron Fist’in Marvel’dan ziyade Netflix tarafından iptal edildiğini gösteriyor. Bilindiği üzere dizi, ilk sezonunda çok ağır eleştiriler almış, ikinci sezonunun sonunda da çok ucu açık bir şekilde seyirciye veda etmişti.

Peki sizce Danny Rand, macerasına devam edecek mi, edecekse nasıl edecek? Luke Cage ile birlikte bir “Heroes for Hire” dizisi veya bu konseptte bir Luke Cage sezonu görür müyüz? Düşüncelerinizi yorum olarak belirtmeyi unutmayın!

Yorumları Gör (3)

1 Yorum

 1. Inhuman

  18 Ekim 2018 at 17:33

  ÇİZGİ ROMANA SADIK BİR Iron Fist istiyorduk, ilk sezon olmadı.Sonra Luke Cage’in 2.sezonunda bir bölümde gerçek Iron Fist’i gördük.Tek yapmaları gereken o Iron Fist’i alıp sezonunu çekmeleriydi, yapmadılar…

  Şimdi ÇİZGİ ROMANA SADIK BİR Heroes for Hire bekliyoruz.Tek yapmanız gereken şu bilmem ne yaptığımın lanet çizgi romanını okuyup, %100 aynı kafada bir sezon yapmanız.Imdb’den 9 almazsanız adam değilim, yeter ya…

 2. Ceyhan Dikmen

  2 Kasım 2018 at 15:45

  Bence bu sitenin önemli bir hatası haber veya inceleme başlıklarına kendi fikrinizi katmanız. “Çok kişinin üzülmeyeceği bir haber” veya “Kahramanın Tom Hardy olduğu film” tarzında attığınız başlıklar okurların ilgisini çekmekten ziyada bir kısım okurun antipatisini alır. Umarım yapılan yorumları dikkate alırsınız. Saygılarla.

  • Inhuman

   4 Kasım 2018 at 14:08

   Katılıyorum, yazar taraf belirtebilir ama kırıcı ve sivri olmamasına dikkat etmesi lazım.Hele başlıklar ve yazının sonuç kısımlarında…

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bomba Haber
Bulut Şimşek
@buluttsimsek7

Mahalle dostu film haberciniz

Daha Fazla Bomba Haber

WCCFwitchercavill

Witcher Dizisinden Geralt’a İlk Bakış!

Emre31 Ekim 2018
rabstol_net_captain_america_07

Captain America’ya Veda… Teşekkürler Chris Evans!

Bulut Şimşek5 Ekim 2018
FC823F97-E2A8-4A36-A460-86DCD92EF4E7

Netflix’in İlk Türk Dizisi Muhafız’ın Fragmanı Sonunda Geldi!

Betül Karataş1 Ekim 2018
45e3b2ee-851d-443f-a4d4-f8a10717c86e-18223-00001516933809f4.jpg

PS4, Xbox One, PC, iOS, Android ve Switch Sahipleri Beraber Fortnite Oynayabilecek!

Emre Türkoğlu26 Eylül 2018
Avengers-4

Avengers 4’ten Yeni Fotoğraflar Sızdı!

Bulut Şimşek26 Eylül 2018
Joker-Movie-Killing-Joke

Toplaşın! Joker Filminden Teaser Geldi, Etraflıca Değerlendirdik!

Bulut Şimşek22 Eylül 2018
3

Comikon İstanbul Kapılarını Açmaya Hazırlanıyor!

Bartu Yılmazer21 Eylül 2018
Kevin-Feige-X-Men-Avengers

MCU’nun Yakın Zamanda Bitmesini Beklemeyin: Kevin Feige, X-Men Filmlerinin Patronu Olacak

Bulut Şimşek21 Eylül 2018
8F768D5C-7EBB-4D4E-BE5A-ECFF12388A8F

Henry Cavill Superman Rolünü Bıraktı!

Betül Karataş12 Eylül 2018

Cizgiroman.com da bulunan tüm yazı, resim video ve içeriklerin telif hakları Cizgiroman.com a aittir. İzinsiz ve referans gösterilmeden paylaşılamaz.

Copyright © 2014 Cizgiroman.com Tüm Hakları Saklıdır.