DC

Matthew Vaughn, Man of Steel 2’ye Göz Kırptı!

Matthew Vaughn, Man of Steel 2’ye Göz Kırptı!
Eray Mert

X-Men: First Class ve Kingsman serisinin yönetmeni Matthew Vaughn geçtiğimiz günlerde gelecekteki planları hakkında açıklamalar yaptı. Kingsman: Altın Çember’in çıkışına az bir süre kala Hey U Guys’a konuşan Vaughn gelecekteki Kingsman ve Man of Steel filmleri hakkında gündem yaratacak sözler dile getirdi.

Şu anda üçüncü bir Kingsman filmi ile uğraştığını açıklayan ünlü yönetmen, “Gelecekte bundan sonra ne yapacağım bilmiyorum ancak Superman ile ilgili konuşmalarım oldu ve Superman’i seviyorum.” açıklamalası ile Man of Steel 2’ye göz kırpmış oldu. Vaughn, heyecan verici aksiyon sahneleri, güzel renk paleti ve akışkan senaryoları ile tanındığından dolayı Superman filmi için biçilmiş kaftan diyebiliriz. En azından Zack Snyder’in renk paletinden kurtulduğumuz için sevinebiliriz. Ayrıca Matthew Vaughn, çizgi roman filmlerine de yatkın bir isim. Kendisi X-Men serisinin en iyi filmini yapan kişidir. Ayrıca Vaughn’un aksiyon sahnelerindeki kalitesini anlamak için size Kingsman: Gizli Servis’i tavsiye edebiliriz ve kesinlikle kilise sahnesini onlarca kez izleyeceğinize garanti verebilirim. DC’nin sonunda doğru yönetmen tercihleri ile gündeme gelmesinden dolayı çok mutluyuz. Umarız ki Matthew Vaughn yeni Superman filmini yönetir.

Matthew Vaughn’un yazıp yönettiği ve Colin Firth, Taron Egerton, Jeff Bridges, Channing Tatum, Mark Strong gibi usta aktörleri kadrosunda bulunduran Kingsman: Altın Çember, 22 Eylül’de ülkemizde gösterime girecek.

Yorumları Gör (2)

1 Yorum

  1. Dark Jedi

    17 Eylül 2017 at 19:02

    Dc’nin geçmişte yaptığı yönetmen hatalarından dönmelerine seviniyorum.Man of Steel filmini şahsen sevmiştim ama o da eleştirilen DCEU filmlerinden biri.Yönetmen seçimi de uygun geldi.Özellikle efsane X-men First Class ki bence en iyi X-men filmidir ve Kingsman’deki yazıda da bahsedildiği gibi efsane kilise sahnesini çekmiş bir adamı getirmeleri güzel bir karar.

  2. Corvus

    18 Eylül 2017 at 23:24

    Valla bana göre Vaughn gibi hızlı ve akışkan aksiyon sahneleriyle göze çarpan bir yönetmenin flash de çok daha etkin olabileceğini düşünüyorum bu sayede flash’in sadece koşturup iten bir gereksiz olmadığını görebiliriz superman’i de daha epic bir görsel dile sahip yönetmen ile devam etmeli çünkü superman çok overpower bir karakter epiklik daha iyi bir çözüm olur

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DC

Daha Fazla DC

HJFLC_Cv1_R3_gallery_57fc3635f2c6a2.45566872

“Korkunun Nasıl Kullanılacağı Hakkında Hiçbir Bir Fikrin Yok, Hal Jordan.” [Green Lantern 6: Sinestro Birliği Savaşı Birinci Kısım-İnceleme]

Engin Topaloğlu22 Ekim 2017
bg

Justice League’ın Süresi Hakkında Kamuoyuna Önemli Duyuru! [Yalan Haberlere Cevap]

Engin Topaloğlu22 Ekim 2017
Doomsday Clock#1

Doomsday Clock#1’in İlk Sayfasına Detaylı Bakış

Carnage8620 Ekim 2017
Gotham-by-Gaslight

Gotham’ın Gaz Lambaları Çizgi Roman İncelemesi: 125 Yıl Öncesinin Gotham’ı!

Eren Ipeker15 Ekim 2017
Doomsday Clock

Donald Trump’ın Seçilmesi Doomsday Clock’a İlham Verdi

Carnage8614 Ekim 2017
Doomsday Clock

Geoff Johns: Doomsday Clock’ı Anlamak İçin Rebirth’ü Okumanıza Gerek Yok

Carnage8614 Ekim 2017
Doomsday Clock CR: DC

Doomsday Clock ve Death of Superman Öyküleri DC Evreni’ni Nasıl Etkileyecek?

Carnage8613 Ekim 2017
Doomsday Clock

DC’nin Doomsday Clock’ında Geri Dönen Watchmen Karakteri

Carnage8612 Ekim 2017
1

Constantine Animasyonundan İlk Fragman Yayınlandı!

Bartu Yılmazer9 Ekim 2017

Cizgiroman.com da bulunan tüm yazı, resim video ve içeriklerin telif hakları Cizgiroman.com a aittir. İzinsiz ve referans gösterilmeden paylaşılamaz.

Copyright © 2014 Cizgiroman.com Tüm Hakları Saklıdır.