DC

Matthew Vaughn, Man of Steel 2’ye Göz Kırptı!

Matthew Vaughn, Man of Steel 2’ye Göz Kırptı!
Eray Mert

X-Men: First Class ve Kingsman serisinin yönetmeni Matthew Vaughn geçtiğimiz günlerde gelecekteki planları hakkında açıklamalar yaptı. Kingsman: Altın Çember’in çıkışına az bir süre kala Hey U Guys’a konuşan Vaughn gelecekteki Kingsman ve Man of Steel filmleri hakkında gündem yaratacak sözler dile getirdi.

Şu anda üçüncü bir Kingsman filmi ile uğraştığını açıklayan ünlü yönetmen, “Gelecekte bundan sonra ne yapacağım bilmiyorum ancak Superman ile ilgili konuşmalarım oldu ve Superman’i seviyorum.” açıklamalası ile Man of Steel 2’ye göz kırpmış oldu. Vaughn, heyecan verici aksiyon sahneleri, güzel renk paleti ve akışkan senaryoları ile tanındığından dolayı Superman filmi için biçilmiş kaftan diyebiliriz. En azından Zack Snyder’in renk paletinden kurtulduğumuz için sevinebiliriz. Ayrıca Matthew Vaughn, çizgi roman filmlerine de yatkın bir isim. Kendisi X-Men serisinin en iyi filmini yapan kişidir. Ayrıca Vaughn’un aksiyon sahnelerindeki kalitesini anlamak için size Kingsman: Gizli Servis’i tavsiye edebiliriz ve kesinlikle kilise sahnesini onlarca kez izleyeceğinize garanti verebilirim. DC’nin sonunda doğru yönetmen tercihleri ile gündeme gelmesinden dolayı çok mutluyuz. Umarız ki Matthew Vaughn yeni Superman filmini yönetir.

Matthew Vaughn’un yazıp yönettiği ve Colin Firth, Taron Egerton, Jeff Bridges, Channing Tatum, Mark Strong gibi usta aktörleri kadrosunda bulunduran Kingsman: Altın Çember, 22 Eylül’de ülkemizde gösterime girecek.

Yorumları Gör (2)

1 Yorum

  1. Dark Jedi

    17 Eylül 2017 at 19:02

    Dc’nin geçmişte yaptığı yönetmen hatalarından dönmelerine seviniyorum.Man of Steel filmini şahsen sevmiştim ama o da eleştirilen DCEU filmlerinden biri.Yönetmen seçimi de uygun geldi.Özellikle efsane X-men First Class ki bence en iyi X-men filmidir ve Kingsman’deki yazıda da bahsedildiği gibi efsane kilise sahnesini çekmiş bir adamı getirmeleri güzel bir karar.

  2. Corvus

    18 Eylül 2017 at 23:24

    Valla bana göre Vaughn gibi hızlı ve akışkan aksiyon sahneleriyle göze çarpan bir yönetmenin flash de çok daha etkin olabileceğini düşünüyorum bu sayede flash’in sadece koşturup iten bir gereksiz olmadığını görebiliriz superman’i de daha epic bir görsel dile sahip yönetmen ile devam etmeli çünkü superman çok overpower bir karakter epiklik daha iyi bir çözüm olur

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DC

Daha Fazla DC

supergirl_by_captainirachka-d9caqe3

Supergirl Filmi Geliyor! Peki Neler Biliyoruz?

Emre7 Ağustos 2018
vv

Hangi Filmler Vizyona Girecek? #VizyonTakvimi

Betül Karataş27 Temmuz 2018
landscape-1513853421-joe-manganiello-deathstroke

Deathstroke Filmi Gerçekten Yapılıyor Mu Ya?

Emre25 Temmuz 2018
cats

San Diego Comic Con 2018’in En İyi 5 Film Fragmanı!

Emre25 Temmuz 2018
aquamanheader5454

Açılın, Kral Geliyor! [Fragman İncelemesi]

Engin Topaloğlu22 Temmuz 2018
shazam-movie

DCEU İçin Umutlarımız Yeşerdi: Shazam! Fragman İncelemesi

Bulut Şimşek21 Temmuz 2018
CC619C6D-67B4-4BA9-9D95-AFC7E1DEEB53

DC’nin Yeni Serisi Olan Titans’ın Fragmanı Yayınlandı

Betül Karataş19 Temmuz 2018
27C8FC95-F2E5-4027-AF1A-526E505EB70B

İşte Aquaman’den Poster Geldi!

Betül Karataş16 Temmuz 2018
Joker-Origin-Movie-Joaquin-Phoenix-Will-It-Happen

Toparlıyoruz: Gelecek Joker Filmi İle İlgili Bilmeniz Gereken Her Şey!

Emre9 Temmuz 2018

Cizgiroman.com da bulunan tüm yazı, resim video ve içeriklerin telif hakları Cizgiroman.com a aittir. İzinsiz ve referans gösterilmeden paylaşılamaz.

Copyright © 2014 Cizgiroman.com Tüm Hakları Saklıdır.