Dizi

Kral Katili Güncesi Dizisi Hakkında Yeni Bilgiler Var

Kral Katili Güncesi Dizisi Hakkında Yeni Bilgiler Var
Baha Tan Oral

2015 yılında Kral Katili Güncesi serisinin hakları satışa çıkarılmıştı. Bu satış için 2 farklı firma kıyasıya rekabete girmişti. Warner bross ve Lionsgate. Bu satışın kazananı ise Lionsgate ekibi olmuştu. Lionsgate ekibi Kral Katili Güncesi’nin oyun, kitap ve film haklarını satın almış oldu. Peki ya geçen 2 yılda ne yaptılar?

Aslında bakacak olursak şu ana kadar elle tutulur hiç bir şey yapmadılar fakat geçtiğimiz günlerde Kral Katili Güncesi dizisi hakkında yeni bilgiler edindik. Kral Katili Güncesi diğer fantastik kitaplar kadar çok bilinmese de bir çok insan için yeri ayrıdır ve diğer yapımlar kadar kalitelidir. Fakat ne yazık ki 6 yıldır 3. kitabı çıkmak bilmedi. Kitabın yazarı Patrick Rothfuss‘un 3. kitabı yazmama sebebi ise bambaşka bir olaymış. Kral Katili Güncesi Dizisi‘nin konusun kitaplardan öncesini yani evrenin kökünü anlatacak olmasıymış. Yani Patrick bu sıralar evrenin kökünü yazmakla bir hayli meşgul olduğundan 3. kitaba zaman ayıramamış. Sanırım bu Patrick abimizi affetmeye yeter.

Kkc-1

Aslında düşünecek olursak Lotr’da olsun Game Of Thrones’da olsun kitap mı daha iyi yoksa dizi-film mi tartışmasından usandık. Böyle bir hamle yapılması gerçekten çok mantıklı.

Ayrıca dizi hakkında bildiklerimiz bununla sınırlı değil. Dizi, Showtime kanalında yayınlanacak. Yapımcılığını ise Lin-Manuel Miranda‘nın yapacağını biliyoruz. Ve son olarak dizinin yönetmen koltuğunda John Rogers oturacak.

Ne yazık ki oyun ve film hakkında bilgimiz yok fakat bazı insanlar oyunun Telltale Games şirketinin üstleneceğini düşünmekte. Bunun sebebini ise Telltale Games ile Lionsgate şirketlerinin ortaklık kurmasına bağlıyorlar. Bu söylentiler ne kadar doğru bilemeyiz. Umarız en kısa sürede oyun ve filmden de haberler ediniriz.

Yorum eklemek için tıklayın

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Dizi

3

Legion: David Haller Nihayet Kostümüne Kavuştu!

Bartu Yılmazer7 Haziran 2018
6

Legends of Tomorrow’da Şok Ayrılık!

Bartu Yılmazer6 Haziran 2018
First Look Images - Disenchantment
Credit: Netflix

Disenchantment Sonunda Geliyor!

Baha Tan Oral25 Mayıs 2018
landscape-1508496092-2-03-arrow-s06

Artık Hiçbir Şey Eskisi Gibi Olmayacak – Arrow 6. Sezon Finali İncelemesi

Bulut Şimşek19 Mayıs 2018
GalleryChar_1920x1080_3_Batwoman0-0pg18-clr_57bf79cb6c6597.03957821

Arrow-verse’e Batwoman Geliyor!

Çağan Acı18 Mayıs 2018
1

iZombie 5. Sezonuyla Ekranlara Veda Edecek!

Bartu Yılmazer17 Mayıs 2018
6

Krypton: Superman’in Aile Ağacında Köklü Değişiklik Yapıldı!

Bartu Yılmazer17 Mayıs 2018
3

Daredevil’ın Yeni Sezonunda Bullseye mı Göreceğiz?

Bartu Yılmazer17 Mayıs 2018
1

The Lord of the Rings Dizisinin Konusu Belli Oldu: Aragorn!

Bartu Yılmazer17 Mayıs 2018

Cizgiroman.com da bulunan tüm yazı, resim video ve içeriklerin telif hakları Cizgiroman.com a aittir. İzinsiz ve referans gösterilmeden paylaşılamaz.

Copyright © 2014 Cizgiroman.com Tüm Hakları Saklıdır.