Dizi

Kral Katili Güncesi Dizisi Hakkında Yeni Bilgiler Var

Kral Katili Güncesi Dizisi Hakkında Yeni Bilgiler Var
Baha Tan Oral

2015 yılında Kral Katili Güncesi serisinin hakları satışa çıkarılmıştı. Bu satış için 2 farklı firma kıyasıya rekabete girmişti. Warner bross ve Lionsgate. Bu satışın kazananı ise Lionsgate ekibi olmuştu. Lionsgate ekibi Kral Katili Güncesi’nin oyun, kitap ve film haklarını satın almış oldu. Peki ya geçen 2 yılda ne yaptılar?

Aslında bakacak olursak şu ana kadar elle tutulur hiç bir şey yapmadılar fakat geçtiğimiz günlerde Kral Katili Güncesi dizisi hakkında yeni bilgiler edindik. Kral Katili Güncesi diğer fantastik kitaplar kadar çok bilinmese de bir çok insan için yeri ayrıdır ve diğer yapımlar kadar kalitelidir. Fakat ne yazık ki 6 yıldır 3. kitabı çıkmak bilmedi. Kitabın yazarı Patrick Rothfuss‘un 3. kitabı yazmama sebebi ise bambaşka bir olaymış. Kral Katili Güncesi Dizisi‘nin konusun kitaplardan öncesini yani evrenin kökünü anlatacak olmasıymış. Yani Patrick bu sıralar evrenin kökünü yazmakla bir hayli meşgul olduğundan 3. kitaba zaman ayıramamış. Sanırım bu Patrick abimizi affetmeye yeter.

Kkc-1

Aslında düşünecek olursak Lotr’da olsun Game Of Thrones’da olsun kitap mı daha iyi yoksa dizi-film mi tartışmasından usandık. Böyle bir hamle yapılması gerçekten çok mantıklı.

Ayrıca dizi hakkında bildiklerimiz bununla sınırlı değil. Dizi, Showtime kanalında yayınlanacak. Yapımcılığını ise Lin-Manuel Miranda‘nın yapacağını biliyoruz. Ve son olarak dizinin yönetmen koltuğunda John Rogers oturacak.

Ne yazık ki oyun ve film hakkında bilgimiz yok fakat bazı insanlar oyunun Telltale Games şirketinin üstleneceğini düşünmekte. Bunun sebebini ise Telltale Games ile Lionsgate şirketlerinin ortaklık kurmasına bağlıyorlar. Bu söylentiler ne kadar doğru bilemeyiz. Umarız en kısa sürede oyun ve filmden de haberler ediniriz.

Yorum eklemek için tıklayın

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Dizi

1

New Girl’ün Yıldızı, Greatest American Hero’da Başrolü Kaptı!

Bartu Yılmazer13 Şubat 2018
Stranger Things

Netflix Türkiye’de En Çok Hangi Dizi Maratonu Yapıldı?

Emre Türkoğlu12 Şubat 2018
Justice-League-Review

Justice League’den Kesilen Superman Sahnesi Yayınlandı!

Emre Türkoğlu10 Şubat 2018
what-we-do-in-the-shadows

Kült Film “What We Do in the Shadows” Ekranlara Geliyor!

Baha Tan Oral25 Ocak 2018
Runaways

Runaways 1. Sezonu Nasıldı?

Anıl Taylan Öner23 Ocak 2018
the-witcher-3-wild-hunt-trailer-21618-1280x16

Heyecan Tavan: Netflix’in Witcher Dizisi İçin İlk Büyük Adım Atıldı!

Emre21 Ocak 2018
amerccngds

American Gods Dizisine Dair Birden Fazla Önemli Gelişme!

Eser Yeşim14 Ocak 2018
images

23. Eleştirmenlerin Seçimi Ödülü Belli Oldu! (BİR TÜRK FİLMİ DE KAZANDI)

Bora Kayacık12 Ocak 2018
wckdddvnn

“Şeytani + İlahi” Dizi Olmaya Hazırlanıyor

Eser Yeşim12 Ocak 2018

Cizgiroman.com da bulunan tüm yazı, resim video ve içeriklerin telif hakları Cizgiroman.com a aittir. İzinsiz ve referans gösterilmeden paylaşılamaz.

Copyright © 2014 Cizgiroman.com Tüm Hakları Saklıdır.