DC

Justice League’den İlk Gelen Yorumlar

Justice League’den İlk Gelen Yorumlar
Özkan Polat

Justice League Kasım ayında gösterime girmesi planlanan, büyük hasılat ve başarı getirmesi beklenen bir yapım olarak çekilmeye başlanmıştı. Sunulan 2 fragmanda da hayranlar umutlanmış, filme karşı heyecanlanmıştı. Fakat Zack Snyder’ın Mayıs ayında filmden çekilerek yerini Joss Wheedon’a bırakması ve bu ayrılığın sebebinin de kızının intihar etmesi olduğu öğrenilince kafalar karıştı. Filmin iki yönetmenin tarzını barındıracak olması riskli bir durumdu. Filme olan şüpheler erken gösterimde çoğu izleyiciden gelen yorumlar ile beraber azaldı diyebiliriz.

-1459344952

Joss Whedon’ın yaptığı reshootlar ile filmin yüzde 30’luk kısmının kendisine ait olduğunu öğreniyoruz. BvS’de gördüğümüz Lex Luthor’un ve Justice League’de görmeyi umduğumuz Iris West’in sahneleri tamamen kesilmiş.

İzleyiciler kahramanların bir araya gelerek bir takım olmasını ise epik bulduklarını, Wonder Woman’dan sonra yakalanan başarının devam edeceğini söylediler. Lex Luthor’un Man of Steel 2 için tekrar sahneye gerçek bir villain havasında çıkacağı planlanmış olabileceği söyleniyor. Film 2 saat 30 dakika civarında bir süreye sahip olduğu da ilk gelen izlenimler arasında bulunuyor. Bu yapımın son fragmanı ise New York Comic Con’da hayranlar ile buluşacak.

Yorumları Gör (2)

1 Yorum

  1. Dark Jedi

    23 Eylül 2017 at 12:53

    Hele şükür bu film hakkında umudumu biraz daha arttırmak için sebebim oldu.Bu filmin iyi olması şart Dc sinema evreni için çünkü evrenin kaderini belirliyor.Wonder Woman’ı başardılar ama herşey Justice League’i başarmalarına bakıyor.Umarım bu da başarılı bir film olur.İris West sahnelerinin kesilmesine açıkçası sevindim.Zaten Iris West’i filmlerde de siyahi yapmalarına çok kızıyordum.En nefret ettiğim şeylerden biridir orjinalinde beyaz olan bir karakteri sırf ırkçılık olmasın diye siyahi yapmak.Bu hatayı The Flash dizisinde de yaptılar Iris West karakterini siyahi yaparak ve üstüne üstlük sadece siyahi yapmakla kalmayıp güzelim karakteri çirkin ve yetenesiz bir aktörün eline verdiler.Neyse umarım dedikleri gibi ”Epik ve başarılı” bir film olur.

  2. Punisher

    1 Ekim 2017 at 14:13

    Açık söyliyeyim wonder woman filmi baya kötü bir film.Bence MoS hala Dc evreninin en iyi filmi ki o da baya vasat.Bu filmden de bütün umudumu kesmiştim ki Joss Whedon başa geçti.Şimdi enkazı iyice bir toplamışsa hiç olmazsa kurgu güzel olsun.Yoksa zackin kurdugu bu evrendeki hiçbir karakteri beğenmedim.

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DC

Daha Fazla DC

HJFLC_Cv1_R3_gallery_57fc3635f2c6a2.45566872

“Korkunun Nasıl Kullanılacağı Hakkında Hiçbir Bir Fikrin Yok, Hal Jordan.” [Green Lantern 6: Sinestro Birliği Savaşı Birinci Kısım-İnceleme]

Engin Topaloğlu22 Ekim 2017
bg

Justice League’ın Süresi Hakkında Kamuoyuna Önemli Duyuru! [Yalan Haberlere Cevap]

Engin Topaloğlu22 Ekim 2017
Doomsday Clock#1

Doomsday Clock#1’in İlk Sayfasına Detaylı Bakış

Carnage8620 Ekim 2017
Gotham-by-Gaslight

Gotham’ın Gaz Lambaları Çizgi Roman İncelemesi: 125 Yıl Öncesinin Gotham’ı!

Eren Ipeker15 Ekim 2017
Doomsday Clock

Donald Trump’ın Seçilmesi Doomsday Clock’a İlham Verdi

Carnage8614 Ekim 2017
Doomsday Clock

Geoff Johns: Doomsday Clock’ı Anlamak İçin Rebirth’ü Okumanıza Gerek Yok

Carnage8614 Ekim 2017
Doomsday Clock CR: DC

Doomsday Clock ve Death of Superman Öyküleri DC Evreni’ni Nasıl Etkileyecek?

Carnage8613 Ekim 2017
Doomsday Clock

DC’nin Doomsday Clock’ında Geri Dönen Watchmen Karakteri

Carnage8612 Ekim 2017
1

Constantine Animasyonundan İlk Fragman Yayınlandı!

Bartu Yılmazer9 Ekim 2017

Cizgiroman.com da bulunan tüm yazı, resim video ve içeriklerin telif hakları Cizgiroman.com a aittir. İzinsiz ve referans gösterilmeden paylaşılamaz.

Copyright © 2014 Cizgiroman.com Tüm Hakları Saklıdır.