DC

Justice League Filminde Göremeyeceğimiz 10 BABA Kahraman

Justice League Filminde Göremeyeceğimiz 10 BABA Kahraman
Berk Bilgen

Gün geçmiyor ki, Dc Comics’in sinematik evreninin uzantısı içinde bizleri bekleyen filmlerle ilgili yeni spekülasyonlarla karşılaşmayalım. Bu filmlerin arasında da herkesin en çok beklediği kuşkusuz Justice League. Sonunda sevdiğimiz Dc karakterlerinin hepsini birarada beyaz perdede görebileceğiz. Bir dakika az önce hepsini mi dedim? ÖZÜR DİLERİM. :( Ne yazık ki şuana kadar elde ettiğimiz bilgilere göre birçok sevdiğimiz karakter ne yazık ki bu filmde gözükmeyecek gibi duruyor. Peki bu filmde kendisine rol verileceğini ne yazık ki beklemediğimiz süper kahramanlar kimler? Sizler için en sevilen 10 tanesini derledim. Hadi bakalım..

John-Constantine-Hellblazer-DC-Comics

10)CONSTANTINE

Bildiğiniz gibi bu karakter aslında beyaz perdeye çok uzak biri değil kendisi daha önce Keanu Reeves tarafından oynanmıştı. Constantine işçi sınıfının ruhunu taşıyan, kendine özgü bir tarzı olan, sarkastik yanı ön planda  biri, kendisi Dc evreninin dedektifi aynı zamanda. Kendisi cennet ve cehennemin Dünya hayatına etki ettiği zamanlarda kendi çapında insanları korumak için yapabildiğini yapıyor?

Bu karakteri şuan için Justice League filminde görme ihtimalimiz ne yazık ki yok, ancak eğer Justice League Dark fikri gerçekleşirse o zaman Constantine bizleri bekler.

 

Zatanna-from-DC-Comics

9)ZATANNA

Bir sihirbaz olan Zatanna Zatara, babasının ani kayboluşunun ardından onu ararken DC evrenine giriş yapmıştı. Daha sonra Zatanna Batman’e yakınlığının da yardımıyla Justice League’in bir parçası olmuştu.

Şuanki duruma baktığımızda Zatanna’nın filmde olmayacağı kesin gibi ancak DC için bu kadar ilginç ve önemli bir karakterin bir köşeye atılacağını hiç sanmıyor çoğu insan. Bu nedenle ilerleyen filmlerde Zatanna’yı görme ihtimalimiz yüksek.

GalleryChar_1900x900_boostergold_52ab8b16cab6b4.43568615

8)BOOSTER GOLD

Egouse bir hayli yüksek olan Booster Gold gelecekten günümüze gelmiş. Bu sayede gelecekle ilgili bilgilerini kullanıp kahramanlıklar yapıyor ve bununla övünmeyi de bir hayli seviyor. Kendisi Justice League’in önemli üyelerinden.

Ne yazık ki Justice Leauge filmi için Booster Gold ismi hiç geçmedi. Ancak söylentilere göre yakın bir gelecekte bir Booster Gold-Blue Beetle filmi bizleri bekliyor olabilirmiş.

Wally-West-Flash-from-DC-Comics

7)WALLY WEST

Bilindiği gibi Justice League filminde karşımızda Flash olarak Barry Allen yer alacak. Ancak Barry Allen’ın eski yardımcısı Wally West zamanla ustasını geçmiş ve yeni Flash olarak mükemmel işler başarmıştı.

Eğer Justice League 10 yıl önce çekilmiş olsaydı Flash olarak karşımızda kesinlikle Wally West’i görürdük. Ancak Barry Allen’ın tekrar popülaritesini kazanmasıyla bu ihtimal ortadan kalktı diyebiliriz. Kendisini belki ilerleyen Flash solo filmlerinde görebiliriz.

Melissa-Benoist-as-Supergirl

6)SUPERGIRL

Kendisini bilmeyen yoktur heralde, şu sıralar televizyon dizisi de oldukça popüler. Ancak ne yazık ki kendisini Justice League filminde göremeyeceğimiz kesin gibi. Film yapımcıları Superman ve Wonder Woman’ın birlikte Supergirl’ün rolünü üstlenebileceği görüşünde.

New-52-Shazam-from-DC-Comics

5)SHAZAMM

Kendisi DC comics’in en önemli karakterlerinden biri. Billy Batson adlı genç büyülü sözcük olan SHAZAMMMM’ı söyledikten sonra bir süper kahramana dönüşüyor. Zamanında Superman’den bile daha popüler olan bu karakter her kesime bir şekilde hitap edebiliyor.

Kendisine ait film 2019 yılında beyaz perdeye gelecek, başdüşmanını ise Dwayne Johnson oynayacak. Bununla birlikte yapımcılar Shazam karakterinin eğlenceli yapısından dolayı Justice League filmine uygun olmadığı görüşünde ne yazık ki.

New-52-Nightwing-in-DC-Comics

4)NIGHTWING

Richard Grayson Robin’lik görevinden sonra Nightwing adı altında kendi başına yol almaya devam etti. Batman’den mental açıdan daha iyi olduğunu savunuyordu ancak yine de Bruce Wayne’e bağlılığını koruyordu. Hatta bir noktada kendisini Batman olarak da görebildik.

Batman v Superman filminde gördüğümüz Robin kıyafeti büyük ihtimalle Jason Todd’a aitti. Bu durum, bizde Richard Grayson’ın akıbetyile ilgili bir çok soru işareti yaratıyor. Kendisini Justice League filminde görmeyeceğimiz neredeyse kesin olsa da umarız Batman’in solo filminde karşımıza çıkar.

Green-Arrow-Comic-Rebirth

3)GREEN ARROW

Arrow televizyon şovuyla beğenileri toplamaya devam ediyor. Karakterin günümüzde bu kadar ünlenmesinin en önemli sebebi kuşkusuz bu televizyon şovu. Ne yazık ki bildiğiniz gibi DC televizyon ve dizi evreni birbirinden bağımsız işliyor. İşte bu sebeple yapımcılar izleyecilerin kafasını karıştırmamak adına kendisini film kadrosuna sokmayı pek mantıklı bulmuyor.

Martian-Manhunter-Supergirl-Mars

2)MARTIAN MANHUNTER

Bir uzaylı olan J’onn J’onzz, Dünya’da Martian Manhunter olarak adlandırılıyor. Kendisi, telepatik ve telekinetik yeteneklerine ek olarak 9 farklı duyuya sahip. (Biz insanların yalnızca 5 farklı duyusu var :((() Aynı zamanda şekil değiştirme yeteneğine de sahip.

Kendisi Justice League’in kurucu üyelerinden biri. Ancak ne yazık ki Justice League filminde onu göremeyeceğiz. Yapımcılar, uzaylı hayat hikayesinin Superman’e benzerliğinden dolayı izleyicileri sıkacağı görüşünde.

Green-Lantern-Corp.-DC-Comics

1)GREEN LANTERN

Öncelikle şunu belirtmemiz gerekiyor ki Justice League filminde büyük ihtimalle bir Green Lantern göreceğiz ve bu kişinin de John Stewart olacağı söyleniyor. Kendisi büyük ihtimalle filmde bir cameo yapacak. Belki de 2020’de çekilmesi planlanan Green Lantern Corps filmine bir selam olacak bu sahne. Ancak benim gibi Green Lantern severler, eminim ki favori kahramanlarını Justice League filminde daha çok görmek ister.

Yorumları Gör (1)

1 Yorum

  1. Hawkeye

    19 Aralık 2016 at 16:25

    Green lantern olsaydı keşke

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DC

Daha Fazla DC

IMG_8939

SyFy’ın Krypton’undan Yeni Teaser Geldi!

theonewhoknocks21 Temmuz 2017
Aquaman25Cover

Aquaman #25 – İnceleme: Atlantis’te Neler Oluyor?

Hakan Arda Güven21 Temmuz 2017
DC-Comics-Rebirth-Dark-Days-Metal-logo-banner-three

Serinin Baş Yazarından Onaylı DC: METAL Okuma Sırası!

Engin Topaloğlu20 Temmuz 2017
DarkDaysCasting

Dark Days The Casting #1 – İnceleme: Her Şey Ortaya Çıkıyor!

Hakan Arda Güven19 Temmuz 2017
Marvel_Cinematic_Universe

Sinemada Çizgi Roman Filmlerinin Yeri!

theonewhoknocks18 Temmuz 2017
GalleryComics_1920x1080_20170614__DDays_Forge_1_59149e4149c5d5.19107262

DC’nin Yeni Bombası Dark Days’in İlk Sayısı The Forge’u İnceliyoruz!

Engin Topaloğlu18 Temmuz 2017
CIV_Poster

Winter Soldier Black Panther Filminde Olacak Mı? Kesinleşti!

Emre18 Temmuz 2017
avengers_infinity_war_poster_fan_made_by_movies_of_yalli-dav2dmu

Infinity War Yönetmeni Fragman Tarihi Hakkında Yeni Bilgiler Verdi!

Mustafa Akkuş17 Temmuz 2017
PHOTOGRAPHS TO BE USED SOLELY FOR ADVERTISING, PROMOTION, PUBLICITY OR REVIEWS OF THIS SPECIFIC MOTION PICTURE AND TO REMAIN THE PROPERTY OF THE STUDIO. NOT FOR SALE OR REDISTRIBUTION. ALL RIGHTS RESERVED.

Christopher Nolan Yeni Bir Süper Kahraman Filmi Çekmeyi Düşünüyor mu? Buyurun!

Emre15 Temmuz 2017

Cizgiroman.com da bulunan tüm yazı, resim video ve içeriklerin telif hakları Cizgiroman.com a aittir. İzinsiz ve referans gösterilmeden paylaşılamaz.

Copyright © 2014 Cizgiroman.com Tüm Hakları Saklıdır.