Film

IT’in Yeni Filminde James Mcavoy ve Bill Hader Rol Alacak!

IT’in Yeni Filminde James Mcavoy ve Bill Hader Rol Alacak!
Eser Yeşim

İlk filmin gösterdiği başarının ardından devamının geleceği gişe haftasında kesinleşen “IT” filminin ikincisi, birçok ünlü ismin yer almak istediği potansiyel bir yapımdı. İkinci filmde yetişkin ekibi canlandırmak için de şimdiden Hollywood’un ünlü isimleri sıraya dizilmiş durumda. Vizyona giriş tarihinden itibaren Idris Elba, ikinci filmde yer almak istediğini belirten isimlerden biri. Jessica Chastain de, herhangi bir teklif gelmemiş olmasına rağmen projeye ılımlı yaklaştığını belirtmişti. Jessica Chastain’in ekibin bir parçası olacağı doğrulandı, Idris Elba’nın yer alıp almayacağı bilinmese de, beklenmedik iki isim resmi olarak kadroya dahil oldu: James Mcavoy ve Bill Hader.

jmmmssmc

İkilinin yalnızca ekibe dahil oldukları haberi değil, kimleri canlandıracakları da belirlenmiş durumda. James Mcavoy, ilk filmden tanıdığımız Bill Denbrough karakterinin yetişkin hali olarak karşımıza çıkacak. Karakter ilk filmde Jaeden Lieberher tarafından tanıtılmış ve seyirciye sevdirilmişti. Korkusuzluğu ve azmiyle ön plana çıkan Bill’in James Mcavoy tarafından canlandırıldığı esnada nasıl bir portre sergileyeceği de merak uyandırıcı bir konu.

ccchstnnn

Jessica Chastain, Sophia Lillis‘in canlandırdığı Beverly karakteri ile ekibe eşlik edecek. Hayranların oluşturduğu potansiyel oyuncu kadrosunda değişmez bir yere sahip olan Chastain’in ilgisi, sonunda olumlu sonuç vermiş ve Chastain’in Beverly rolünü kapmasına sebep olmuş durumda.

billhdrrr

Son olarak Bill Hader‘ın ise Richie rolündeki Finn Wolfhard‘ın yerine geçeceği doğrulandı. İki oyuncunun karakter benzerlikleri ve oyunculuk kabiliyetleri açısından birbirlerine benzedikleri ele alındığında, Bill’in  doğru bir seçim olduğunu söylemek yanlış olmaz. Nitekim gerçekten nasıl olacağı, ancak film vizyona girdiğinde belli olacak.

Bu proje Jessica Chastain, James Mcavoy ve Bill Hader’ın bir arada çalıştıkları ilk proje değil. Üçlü, Disappearance of Eleanor Rigby filminde de bir takım olarak ekran karşısına geçmişti. Film, aralarında başarılı bir kimyanın var olduğuna delalet eden bir unsur, diliyoruz ki aynı başarıyı korku elementi üzerinden de yakalayabilirler.

IT 2’nin 6 Eylül 2019’da vizyona girmesi bekleniyor.

Yorum eklemek için tıklayın

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Film
Eser Yeşim
@UcanHardal

Daily Bugle'da çalışmak için sinema tv bitirdi. Gündüzleri senarist, geceleri suçla savaşıyor. Part time Batman'in uşağı. Özel gücü kitleler arasında görünmez olmak.

Daha Fazla Film

jake_gyllenhaal_actor_beard_jacket_109237_1920x1080

Jake Gyllenhaal, Batman Rolü Hakkında Son Sözü Söyledi

Alperen Keser12 Nisan 2018
29497499_857791134408200_4915058061262979072_n

Marvel Yeni Yayınladığı Avengers: Infinity War TV Spotu İle Çok Büyük Spoiler Verdi!

Çağan Acı9 Nisan 2018
justice_league_2017___barry_hq___v2_by_duck_of_satan-db3kq4i

Solo Flash Filminin Adı Flashpoint Olmayacak!

Barış Çakır4 Nisan 2018
Screen-Shot-2016-05-09-at-10.38.40-PM-1037x600

Thanos Hayranlardan Ne İstiyor? Russo Biraderler’den Hayranlara Mektup Var!

Bulut Şimşek3 Nisan 2018
avengers-infinity-war-spider-man-1097684

Iron-Spider’a En Net Bakış!

Barış Çakır2 Nisan 2018
Başlıksız-3

Avengers: Infinity War’un Spider-Man Sahneleri Kaldırılıyor Mu?: Yöneticiler Tartıştı!

Mustafa Akkuş1 Nisan 2018
shazam__by_xionice-d7xyxxz

Shazam! Filminde Tanıdık Bir Kahramanı Görebiliriz

Alperen Keser30 Mart 2018
1

Fox Ertelemeden Duramıyor: Dark Phoenix ve The New Mutants’ın Vizyon Tarihleri Değişti!

Bartu Yılmazer27 Mart 2018

Infinity War Filminden Yeni Görseller

Arda Demiryol27 Mart 2018

Cizgiroman.com da bulunan tüm yazı, resim video ve içeriklerin telif hakları Cizgiroman.com a aittir. İzinsiz ve referans gösterilmeden paylaşılamaz.

Copyright © 2014 Cizgiroman.com Tüm Hakları Saklıdır.