Film

IT’in Yeni Filminde James Mcavoy ve Bill Hader Rol Alacak!

IT’in Yeni Filminde James Mcavoy ve Bill Hader Rol Alacak!
Eser Yeşim

İlk filmin gösterdiği başarının ardından devamının geleceği gişe haftasında kesinleşen “IT” filminin ikincisi, birçok ünlü ismin yer almak istediği potansiyel bir yapımdı. İkinci filmde yetişkin ekibi canlandırmak için de şimdiden Hollywood’un ünlü isimleri sıraya dizilmiş durumda. Vizyona giriş tarihinden itibaren Idris Elba, ikinci filmde yer almak istediğini belirten isimlerden biri. Jessica Chastain de, herhangi bir teklif gelmemiş olmasına rağmen projeye ılımlı yaklaştığını belirtmişti. Jessica Chastain’in ekibin bir parçası olacağı doğrulandı, Idris Elba’nın yer alıp almayacağı bilinmese de, beklenmedik iki isim resmi olarak kadroya dahil oldu: James Mcavoy ve Bill Hader.

jmmmssmc

İkilinin yalnızca ekibe dahil oldukları haberi değil, kimleri canlandıracakları da belirlenmiş durumda. James Mcavoy, ilk filmden tanıdığımız Bill Denbrough karakterinin yetişkin hali olarak karşımıza çıkacak. Karakter ilk filmde Jaeden Lieberher tarafından tanıtılmış ve seyirciye sevdirilmişti. Korkusuzluğu ve azmiyle ön plana çıkan Bill’in James Mcavoy tarafından canlandırıldığı esnada nasıl bir portre sergileyeceği de merak uyandırıcı bir konu.

ccchstnnn

Jessica Chastain, Sophia Lillis‘in canlandırdığı Beverly karakteri ile ekibe eşlik edecek. Hayranların oluşturduğu potansiyel oyuncu kadrosunda değişmez bir yere sahip olan Chastain’in ilgisi, sonunda olumlu sonuç vermiş ve Chastain’in Beverly rolünü kapmasına sebep olmuş durumda.

billhdrrr

Son olarak Bill Hader‘ın ise Richie rolündeki Finn Wolfhard‘ın yerine geçeceği doğrulandı. İki oyuncunun karakter benzerlikleri ve oyunculuk kabiliyetleri açısından birbirlerine benzedikleri ele alındığında, Bill’in  doğru bir seçim olduğunu söylemek yanlış olmaz. Nitekim gerçekten nasıl olacağı, ancak film vizyona girdiğinde belli olacak.

Bu proje Jessica Chastain, James Mcavoy ve Bill Hader’ın bir arada çalıştıkları ilk proje değil. Üçlü, Disappearance of Eleanor Rigby filminde de bir takım olarak ekran karşısına geçmişti. Film, aralarında başarılı bir kimyanın var olduğuna delalet eden bir unsur, diliyoruz ki aynı başarıyı korku elementi üzerinden de yakalayabilirler.

IT 2’nin 6 Eylül 2019’da vizyona girmesi bekleniyor.

Yorum eklemek için tıklayın

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Film
Eser Yeşim
@UcanHardal

Daily Bugle'da çalışmak için sinema tv bitirdi. Gündüzleri senarist, geceleri suçla savaşıyor. Part time Batman'in uşağı. Özel gücü kitleler arasında görünmez olmak.

Daha Fazla Film

rickmrtybckrtg

Christopher Lloyd, Rick and Morty’e Dahil Olmak İstiyor!

Eser Yeşim17 Temmuz 2018
4152972.jpg-r_1280_720-f_jpg-q_x-xxyxx

Christopher Robin Filminin Karakter Posterleri ve Yeni Fragmanı Yayınlandı

Betül Karataş16 Temmuz 2018
7msglwhfif311

Captain Marvel’ın Pek Bilinmeyen Yönleri #1

Barış Çakır12 Temmuz 2018
Joker-Origin-Movie-Joaquin-Phoenix-Will-It-Happen

Toparlıyoruz: Gelecek Joker Filmi İle İlgili Bilmeniz Gereken Her Şey!

Emre9 Temmuz 2018
jw-Copy

Keanu Reeves John Wick 3’ün Adını Resmen Açıkladı!

Emre9 Temmuz 2018
payoff_antwasp_master-960x540

Ant-Man and The Wasp – Spoilerlı İnceleme

Bulut Şimşek8 Temmuz 2018
large_194721f4c4273441c3bbcae780b6e8e5-ironman

Maalesef Katılıyoruz: Iron Man Yazarına Göre Tony Stark Avengers 4’te Ölecek!

Emre8 Temmuz 2018
gsdgsg

Ortaya Karışık #1: 21. yy Wall Street’i, 20. yy New York’u ve 19. yy İngilteresi!

Emre6 Temmuz 2018
how-ant-man-2-captain-marvel-can-use-avengers-infinity-wars-ending

Ant-Man and The Wasp Avengers 4’e Nasıl Bağlanıyor, Bu Ne Anlama Geliyor?

Emre5 Temmuz 2018

Cizgiroman.com da bulunan tüm yazı, resim video ve içeriklerin telif hakları Cizgiroman.com a aittir. İzinsiz ve referans gösterilmeden paylaşılamaz.

Copyright © 2014 Cizgiroman.com Tüm Hakları Saklıdır.