Film

Hugh Jackman’ın Ardından Wolverine Rolü İçin Alternatif İsimler!

Hugh Jackman’ın Ardından Wolverine Rolü İçin Alternatif İsimler!
Eser Yeşim

Malum, Logan filminin ardından Wolverine’in hikayesi Hollywood dünyası için de farklı bir dönemece saptı, zira film Wolverine’in sonuna işaret etse de asıl sol, Hugh Jackman tarafından canlandırılan Wolverine’in sonuydu. Oyunculuğu ve istikrarı ile 2000’lerin başından beri efsanevi bir Wolverine karakterinin beyazperdede yaşamasını sağlayan Hugh Jackman, ne yazık ki Logan filmi ile beraber role veda etmişti.

Hugh Jackman, ardında bir ton kırık kalp bırakmış olsa da, şov devam etmeli. İşte, Hugh Jackman’ın ardından Wolverine olarak görme ihtimalimiz bulunan alternatif isimler:

 

Tom Hardy
Tom Hardy

Tom Hardy

Rol için en çok tartışılan isimlerden biri Tom Hardy. Söylentiye bakılırsa, Hugh Jackman'ın kendisi de rol için Tom Hardy'i önermiş. Şayet rolü alırsa bu, Tom Hardy'nin çizgi roman evrenine ilk girişi olmayacak zira Hardy, Nolan'ın yönetmen koltuğunda bulunduğu Batman filmlerinden birinde Bane rolüyle kendisini çoktan çizgi roman sever kitleye tanıtmıştı

Scott Eastwood
Scott Eastwood

Scott Eastwood

Tom Hardy'den sonra, rol için uygun isimler konuşulduğu vakit en çok adı geçen kişi Scott Eastwood. Eastwood soyadının yanı sıra oyunculuk yeteneğini de kapan Scott da, daha önce çizgi roman uyarlaması film setinin tozunu ciğerine çekmiş biri. Suicide Squad'daki küçük rolü belki Marvel'da yaşayacağı yükselişin bir adımı olabilir.

Gerard Butler
Gerard Butler

Gerard Butler

"300 Spartalı" ile kariyerinde yükselişe geçen Butler, romantik filmden drama, komediden bilimkurguya değin çeşitli film türlerinde kendini kanıtlamış bir isim. Günümüzde seslendirme işlerine yönelmiş olsa da, Hugh Jackman'ın ardından Wolverine olarak onu görmek isteyen hatırı sayılır bir kesim mevcut.

Travis Fimmel
Travis Fimmel

Travis Fimmel

Fimmel, fantastik filmlerde kendini göstermiş bir başka isim olarak karşımıza çıkıyor. "Warcraft" filminin başarısının ardından dikkatleri üzerine çeken Fimmel'ın Wolverine'i oynayacak fiziğe ve yeteneğe sahip olduğunu düşünenler bulunuyor.

Oscar Isaac
Oscar Isaac

Oscar Isaac

Star Wars filmleri ile dikkatleri üzerine çeken Oscar Isaac de, Wolverine rolü için önerilen isimler arasında. Apocalypse rolü ile çoktan X-Men sinematik dünyasının bir parçası haline gelen oyuncu, Apocalypse rolü ile edinemediği şöhreti belki Wolverine rolüyle kazanabilir.

Liam Hemsworth
Liam Hemsworth

Liam Hemsworth

Chris'ten sonra ikinci bir Hemsworth'ün MCU'ya kazandırılması gerektiğini düşünen insan sayısı epey fazla. Scott Eastwood ile benzer hatlara ve havaya sahip olan Liam, liste içerisinde en az onun kadar dişli bir seçenek. Liam'ı yeni Wolverine olması adına fiziksel olarak uygun bulanların yanı sıra, Thor & Wolverine karşılaşmasında Hermsworth kardeşleri görmek isteyenler de bu seçeneğin arkasında duruyor.

Josh Brolin
Josh Brolin

Josh Brolin

Josh Brolin'i yeni Wolverine olarak görmek isteyenlerin gösterdiği başlıca sebep, Brolin'in Wolverine karakteri ile benzer bir havaya sahip olması. Brolin de halihazırda Thanos karakteri ile MCU'nun elemanlarından biri ama bir çok aktörün birden fazla Marvel karakterini canlandırdığı görüldüğünden, neden olmasın?

David Harbour
David Harbour

David Harbour

Stranger Things ile kendini sevdiren ve ününe ün katan David Harbour, yine Wolverine havasına sahip olduğu iddia edilen isimlerden. Brolin, Green Hornet filmi ile süper kahraman temasına kıyıdan köşeden girmiş, Suicide Squad'daki yan rolüyle DCU'nun bir parçası olmuştu yani basamak basamak Wolverine rolüne yaklaşıyor olabilir, kim bilir?

Anson Mount
Anson Mount

Anson Mount

Inhumans dizisi beklenen ilgiyi ve taktiri görememesi, Anson Mount'un başka Marvel projelerinde de bulunmaması gerektiği anlamına gelmiyor. Mount, liste içerisinde en meşhur isim değil, buna rağmen Marvel daha yaşlı bir Wolverine projesine adım atarsa liste başını çekebilecek isimlerden.

Yorumları Gör (6)

1 Yorum

 1. umitcan

  5 Ocak 2018 at 12:29

  Travis Fimmel ve Oscar Isaac’in oyunculuklarına hayranım fakat bu karaktere uyacaklarını zannetmiyorum. Tom Hardy ve ya Scott Eastwood daha uyumlu duruyor bu karakter için

 2. Diyar

  5 Ocak 2018 at 14:34

  Bence Scott Eastwood bu rol için en uyumlu isim ama Tom Hardy de çok iyi olur.

 3. emicigiyan

  8 Ocak 2018 at 14:59

  bu tom hardy ne alaka hiç benzerliği yok wolverinele bebek surat. En iyisi scoot adkins ama oyunculuğu yetersiz gelebilir

 4. FaceMan

  9 Ocak 2018 at 17:38

  kim olacak bilmem ama genç birisi olsun. listedekilerin çoğu 2 film sonra bırakır. seriyi gençten alıp uzun süre devam ettirebilecek biri fena olmaz. örümcek adam gibi.

 5. A. F. I

  11 Ocak 2018 at 22:28

  Marvel Dc nin yaptığı hatayı yapmaz(Örn affleck iyi bir batman ancak yaşlı) yeni bir wolverine işine girerlerse ki girmek zorundalar bu çok ünlü olmayan ve genç bir oyuncu olacaktır ki rolü uzun süre oynayabilsin. Bir de ünlü oyuncular Hugh jackman gibi rolü üzerine yapışan birisinin devamını almaya çekinirler.

 6. Talha

  13 Ocak 2018 at 13:40

  Tom Hardy zaten venomu oynayacak.
  Scott Eastwood ve Gerard Butler role yakışmaz.
  Oscar Isaac Apocalypse zaten bide gelip düşmanıyken Wolverine olması saçma.
  Josh Brolin de Thanosu oynuyor zaten.
  David Harbour bir dizisi var ve role gerçekten uymaz.
  Anson Mount da orda dediği gibi yaşlı biri düşünülürse seçilir.

  Bana göre en ideali Liam Hemsworth ve Travis Fimmel ikiside role çok yakışır bence ve Thor’un kardeşi olmasıda ayrı bi mesele olurdu..

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Film
Eser Yeşim
@UcanHardal

Daily Bugle'da çalışmak için sinema tv bitirdi. Gündüzleri senarist, geceleri suçla savaşıyor. Part time Batman'in uşağı. Özel gücü kitleler arasında görünmez olmak.

Daha Fazla Film

GalleryComics_1920x1080_20151021_JLLO-Cv1.tif_.ps_r1_560c54abb929e4.33309954

Kalite Kokan Çizgi Romanlar #7: Justice League : A League Of One – Birimiz Hepimiz İçin

Abdurrahman Yaltır20 Ocak 2018
700068350pb00029-premiere-o

Avengers: Infinity War Setinden Yeni Fotoğraf Geldi!

Mert Biçeroğlu20 Ocak 2018
Black-Widow.001.001

Heyecan-Ölçer #45: Black Widow Solo Filmi MCU’nun 4. Fazı İçin Ne Anlama Geliyor?

Emre17 Ocak 2018
Başlıksız-1

SON DAKİKA: Ant-Man And The Wasp Filminden İlk Görsel Yayınlandı!

Mustafa Akkuş17 Ocak 2018
wallhaven-607017

Chris Hemsworth, Avengers: Infinity War Filmi Hakkında Konuştu!

Eren Ipeker16 Ocak 2018
maxresdefault (1)

VOLDEMORT: Origins of the Heir İnceleme

Baha Tan Oral15 Ocak 2018
maxresdefault

Voldemort Neden Kötü? Harry Potter’ın Yeni Filmi: VOLDEMORT: Origins of the Heir

Baha Tan Oral14 Ocak 2018
cats

Heyecan-Ölçer #44: 2018’de En Çok Beklediğimiz 9 Çizgi Roman Uyarlaması Film!

Emre14 Ocak 2018
gggoooregmb

Beklenen Oldu: Gore Verbinski “Gambit” Filmini Bıraktı!

Eser Yeşim13 Ocak 2018

Cizgiroman.com da bulunan tüm yazı, resim video ve içeriklerin telif hakları Cizgiroman.com a aittir. İzinsiz ve referans gösterilmeden paylaşılamaz.

Copyright © 2014 Cizgiroman.com Tüm Hakları Saklıdır.