Bomba Haber

Her Duyduğunuza İnanmayın! Ben Affleck’in Hala Gotham’da Yapacak İşleri Var!

Her Duyduğunuza İnanmayın! Ben Affleck’in Hala Gotham’da Yapacak İşleri Var!
Engin Topaloğlu

Merhaba Değerli Okuyucular,

Biliyorsunuz ki aylardır bitmek tükenmek bilmeyen bir dedikodu filizleniyor, ilgili oyuncu tarafından yalanlanıyor ancak bir süre tekrar gündem olmaya devam ediyor.

Bu dedikodunun ne olduğunu, isimsiz kaynaklar ile oluşturulan haberlerin dünyada “like” alabilmek için gerçekmiş imajı oluşturularak servis edildiğini de çok iyi biliyorsunuz.

DCEU gündemini yakından takip eden biri olarak bu dedikoduya neden yazılarımda yer vermediğimi de bu noktada ifade etmiş olduğum kanaatindeyim.

İnternetin hayatımızın her alanına girmesiyle bilgi yığınlarının arttığı günümüzde “kazanç>doğru bilgi” algısına sitemimi de buradan paylaşmış oldum.

ben-affleck

Öyleyse başlığın hakkını vererek son gelişmeleri sizinle paylaşmak istiyorum:

Bu dedikodunun çıkış noktasını sizlere hatırlatmak isterim. Ben Affleck, Batman solo filmini yazacak ve yönetecek iken Live By Night isimli WB çatısı altında gösterime giren Affleck’in filmi başarısız oldu ve ardından kendisi Batman filmini yönetmeyeceğini açıkladı. Ancak kırılma noktası bu değildi. Batman solo filmini yönetmek üzere başarılı yönetmen Matt Reeves getirildi ancak Reeves, Affleck’in senaryosunu kullanmayacağını açıkladı. Ben Affleck’i bir anda pasifleştiren bu tutum karşısında bazı söylentiler yayılmaya başladı. Ben Affleck’in kırgın olması, Batman için yaşının yüksek olması gibi gerekçeler medyada yayılmaya başladı.

Justice League öncesinde gerçekleşen San Diego Comic Con’da Affleck, bu iddiaları kesin dille yalanladı ve Batman olmayı sevdiğini belirtti. Dedikoduların son bulduğunu düşünürken Ben Affleck’in Flashpoint ile DCEU’ya veda edeceği haberleri medyada yer almaya başladı. Oyunculuğuna yakışır bir veda olabilirdi elbette ancak Affleck gibi bir oyuncunun konuk oyuncuymuşçasına 3 film için DCEU’da rol alması da hayranlara karşı hoş bir davranış olmazdı. Öte yandan da DC Films’in yeniden yapılanmaya girdiği şu dönemde (Konuyla ilgili yeterli bilgi edinince yazacağım.) Affleck’in gönderilmesi şaşırtıcı olmazdı diyebilirsiniz. Ancak bu iddiada bir gönderilme değil istifa söz konusu olacaktı ve yeni temelleri atılan bir evrende böyle bir gelişme hiç hoş olmazdı.

ben-affleck-batman-getty-dc

Bu iddiaların sonu nasıl geldi dediğinizi duyar gibiyim. İşte açıklıyorum:

Ben Affleck, Daily Sabah gazetesine bir röportaj verdi. Bu röportajda Justice League filmi ve “Batman” olmak hakkında görüşlerini açıkladı. Batman’in yeni versiyonunu, açık bir tonu beğendiğini ifade etti.

Ancak röportajın bel kemiği şeklinde belirtebileceğim sorusu şu şekildeydi:

-Kendini yeniden “Batman” olarak görüyor musun yoksa yeni projeler ile mi ilgileniyorsun?

-Benim için bu ilgi çekici ve her zaman malzemenin değerine bakmaya özen gösteriyorum. “Batman” filmi yönetmek istiyorum ancak mutlu olabileceğim bir senaryo yok, dolayısıyla baştan başladılar ve yeni bir senaryo yazıyorlar. Şimdi DC Evreninin gidebileceği pek çok istikamet var ve ben ilgim doğrultusunda takipçisi olacağım. Biliyorum ki bu grup ile çalışmaya bayılıyorum ve bu filmi (JL) çekmek benim için gerçekten eğlence verici idi.

Bu konuşmadan çıkaracağımız üzere Affleck’in Batman için yapacak çok işi var ve bunu gerek oyunculukta gerekse Matt Reeves’in The Batman’inde (Senaryo aşamasında görev alacak diye tahmin ediyorum.) veya kendisinin yönettiği başka bir Batman filminde göreceğiz.

19 Aralık 2017 tarihli röportajın linkine tıklayarak konuşmanın tamamını okuyabilirsiniz.

Esen kalın!

Bomba Haber
Engin Topaloğlu
@engint21

Mühendis adayı. Çizgi roman tutkunu. Şair,yazar ve türevleri...

Daha Fazla Bomba Haber

872F43BB-5F15-48A2-A752-9269109021C5

La Casa De Papel 3. Sezonu Onaylandı!

Emre Türkoğlu18 Nisan 2018
Roy_Harper,_Oliver_Queen,_Sara_Lance,_Nyssa_al_Ghul_and_the_League_of_Assassins

Arrow’un Sevilen Karakteri Yeni Sezonda Kesin Dönüş Yapıyor

Bulut Şimşek10 Nisan 2018
29497499_857791134408200_4915058061262979072_n

Marvel Yeni Yayınladığı Avengers: Infinity War TV Spotu İle Çok Büyük Spoiler Verdi!

Çağan Acı9 Nisan 2018
sv5n74nmimrel88v7tmu

Luke Cage 2. Sezondan Taze Taze Haberler – Heroes for Hire mı Geliyor?

Bulut Şimşek5 Nisan 2018
Screen-Shot-2016-05-09-at-10.38.40-PM-1037x600

Thanos Hayranlardan Ne İstiyor? Russo Biraderler’den Hayranlara Mektup Var!

Bulut Şimşek3 Nisan 2018
Başlıksız-3

Avengers: Infinity War’un Spider-Man Sahneleri Kaldırılıyor Mu?: Yöneticiler Tartıştı!

Mustafa Akkuş1 Nisan 2018
7d3283d6fa993ac89e04e76fb053bc85

Avengers: Infinity War’un Yeni Fragmanı Hazır!

Bulut Şimşek9 Mart 2018
thumbnail

Avengers: Infinity War’dan Yeni Fragmanın Habercisi Film İçi Görselleri Geldi!

Mustafa Akkuş8 Mart 2018
wallhaven-607017

Entertainment Weekly Dergisinden Yeni Avengers Coverları!

Eren Ipeker8 Mart 2018

Cizgiroman.com da bulunan tüm yazı, resim video ve içeriklerin telif hakları Cizgiroman.com a aittir. İzinsiz ve referans gösterilmeden paylaşılamaz.

Copyright © 2014 Cizgiroman.com Tüm Hakları Saklıdır.