Bilim Kurgu

Hannibal Dizisi Geri Mi Dönüyor?

Hannibal Dizisi Geri Mi Dönüyor?
Eray Mert

Hep birlikte birkaç yıl önceye geri dönelim. NBC, Hannibal dizisini ilk resmi duyuruşundan sonra internet kasıp kavrulmuştu. Neredeyse herkesin büyük bir beklentisi vardı. Tahminler havada uçuşuyordu. Dizi hangi zaman dilimini konu alacak, olay örgüsü nasıl gerçekleşecek… Üstelik aşılması oldukça zor bir engel de mevcuttu. Bu engelin adı Anthony Hopkins’ti. Kendisinin mükemmel performansı herkesin aklındaydı ve çıta o kadar yükseklerdeydi ki.

Daha sonra dizi başladı. Eleştiriler oldukça iyiydi aslına bakacak olursak. Mads Mikkelsen harikalar yaratmaya başlamıştı ve Hugh Dancy ile de mükemmel bir uyum içindeydiler. Dizinin kendine özgü bir kitlesi de oluştu. Her diziye nasip olacak bir şey değildir de bu, kıymetini bilmek lazım. Gelgelelim reytingler ne yazık ki beklendiği gibi gitmemekteydi. Üstüne üstlük her sezonun reytingi bir önceki sezonu mumla aratıyordu. Bunun üzerine ödül törenlerindeki başarısızlıklar da eklenince dizinin üçüncü sezonunda final yapması bir bakıma kaçınılmaz oldu.

Ancak söylentiler bitmemişti. Birtakım söylentiler dizinin kanal değişikliği ile devam edeceği yönündeydi. Dizinin yapımcısı Bryan Fuller bu söylentiler karşısında uzun bir süre sessiz kaldıktan sonra geçen yaz, 2017 yazından bir dördüncü sezonun gerçekleşmesinin imkansız olmayacağını dile getirmişti. Ancak aldığımız son haberler bu yorumu biraz yalanlar nitelikte.

Dizide Will Graham’i canlandıran Hugh Dancy, dizinin geleceği ile ilgili şu şekilde konuştu:

 

Açıkcası benim görüşüm şu yönde. Eğer dizimiz bir gün kaldığı yerden devam edecekse bunun için en uygun zaman 4-5 yıl sonrasıdır heralde. Aslında düşününce bu oldukça ilginç de olabilir. Kendinizi bu kadar yıl sonra aynı insanlarla aynı sete geri dönmüş bir şekilde bulduğunuzu düşünsenize. Biliyorum oldukça garip bir düşünce bu, ama hikayenin devamı için sağlıklı da olabilir. Nasıl bir devam olacağına gelirsek de. 3. sezonun sonuna baktığımızda Kuzuların Sessizliğine oldukça yaklaşmıştık. Bryan Fuller, bu tür şeyleri seviyor.”

 

Ne yazık ki çok mutlu edici bir haber olmasa bile, birilerinin hala Hannibal’ın geleceğini düşünmesi sevindiriyor bizleri.

Yorum eklemek için tıklayın

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilim Kurgu

Daha Fazla Bilim Kurgu

images (4)

Hakan: Muhafız’ın 2. Sezonu Ne Zaman Geliyor?

Betül Karataş29 Aralık 2018
vv

Hangi Filmler Vizyona Girecek? #VizyonTakvimi

Betül Karataş27 Temmuz 2018
28379479_10155308527977344_7820969389664107655_n

Anakin Skywalker’ın Star Wars Episode III: Revenge of The Sith Hot Toys Figürleri Yayınlandı!

Betül Karataş3 Mart 2018
Pop-Logo-1263x560

Funko POP Yeni Jurassic Park Figürlerini Yayınladı!

Eren Ipeker20 Ocak 2018
cats

Gizli Dosyalardan #3: Arif V 216’nın Muhtemelen Gözden Kaçırdığınız 10 Sağlam Göndermesi!

Emre11 Ocak 2018
will-smith-joel-edgerton-team-up-in-poster-for-netflixs-bright

Film İncelemesi: Bright (Spoiler İçermektedir!)

Eren Ipeker23 Aralık 2017
bladerunner-2049-1200x520

2017 Yılının Başyapıtı Blade Runner 2049

Bojeunx30 Eylül 2017
star-wars-last-jedi-first-look-00

Star Wars Last Jedi Karakterleri için Tanıtım Fotoğrafları Yayınlandı

Bojeunx11 Eylül 2017
at-the-end-of-the-teaser-luke-says-he-only-knows-one-truth-i_by5n

Star Wars Gri Jedi Tarihi Ve Bilinmeyenleri

Bojeunx5 Eylül 2017

Cizgiroman.com da bulunan tüm yazı, resim video ve içeriklerin telif hakları Cizgiroman.com a aittir. İzinsiz ve referans gösterilmeden paylaşılamaz.

Copyright © 2014 Cizgiroman.com Tüm Hakları Saklıdır.