Film

HAFTALIK FİLM ÖNERİLERİ #1

HAFTALIK FİLM ÖNERİLERİ #1
Abdurrahman Yaltır

Yaz ayının gelmesiyle birlikte evde bulunduğumuz sürede sıkıntı katsayımız iyice arttı. Yazın evde oturunca yapabileceğimiz şeyler ya film izlemek ya da oyun oynamak. Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız için 5 film önereceğiz. İyi seyirler.

1)CATCH ME IF YOU CAN
filmönerisi1
Aynı adlı kitabıyla 2002 yılında vizyona giren bu film gerçek bir hikayeden uyarlanma. Başrollerini Leonardo DiCaprio ve Tom Hanks’in paylaştığı Dram/Suç filmi, izleyiciler tarafından çok beğenilmiştir. Konusu Frank Abagnale Jr. adlı genç adamın kimlik kaçakçılığı yaparak yaptığı muazzam işlerdir.
IMDb: 8.1

2)THE LIFE OF DAVID GALE
film önerisi 2
2003 yılında çıkmış olan “The Life of David Gale” adlı film sinemada pek başarılı olamadı. 50 Milyon Dolarlık bütçesi olan film yalnızca 38 Milyon Dolar hasılat kaldırdı. Ama izleyenler filmi çok başarılı buldu. Dram, psikoloji ve gerilimi sonuna kadar hissedeceğiniz filmin başrollerini Kevin Spacey ve Kate Winslet paylaşıyor. Filmde üniversite profesörü ve aynı zamanda ölüm cezasına karşı olarak aktivistlik yapan David Gale’in ölüm cezasına çarptırılması anlatılıyor.
IMDb: 7.6

3)THE THEORY OF EVERYTHING
FİLM ÖENRİSİ
Geçtiğimiz aylarda hayatını kaybeden ünlü bilim adamı Stephen Hawking’in hayatını anlatan film 2014 yılında vizyona girmiştir. Stephen Hawking’i oynayan Eddie Redmayne’e “En İyi Erkek Oyuncu Ödülü” kazandıran film, izleyicilerin beğenisini kazanmıştır. Filmde Stephen Hawking’in lise yıllarından yaşlanmasına kadar önemli olan her olay işlenmiş.
IMDb: 7.7

4)SOCIAL NETWORK
social fucking network
Steven Spielberg bu işi beceriyor! Tek kelimeyle bir şaheser diyebileceğimiz bu film, bize göre listemizin en iyi filmi. Facebook kurucusu Mark Zuckerberg’ün Facebook’u kurmasını en baştan anlatan bu muhteşem filmin başrolünde Jesse Eisenberg var. Eğer bu filmi izlemediyseniz 5. filmi de okuyup, sekmeyi kapatın ve hemen bu filmi izlemeye başlayın. Vakit kaybetmeyin.
IMDb: 7.7

5)DEVIL’S ADVOCATE
agabe
Usta aktörler Al Pacino ve Keanu Reeves’in yanına bir de sevdiğimiz bir kadın oyuncu olan Charlize Theron da eşlik ediyor. Filmde başarılı bir avukatın kasabadan New York’a gitmesi ve ardından yaşanan esrarengiz olaylar anlatılıyor.
IMDb: 7.5
Haftaya görüşmek üzere! Hoşça kalın.
*Fotoğraflar Pinterest’ten alınmıştır.”

Yorum eklemek için tıklayın

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Film

Screen-Shot-2017-02-10-at-23.16.23

Black Widow Filmi Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey!

Emre13 Ocak 2019
462563278s

Aquaman DCEU’nun En İyi Filmi Miydi?

Emre5 Ocak 2019
jghjhkgk

Yılın En İyileri Belli Oldu!

Emre31 Aralık 2018
KKBHVK

Yılın En İyilerini Seçiyoruz, Hemen Oy Ver!

Emre27 Aralık 2018
cats

2019’un En Çok Beklediğimiz 35 Filmi – Part II // Nisan, Mayıs, Haziran!

Emre15 Aralık 2018
first-man_lead

Yılın En İyi Filmleri: First Man – İnsanlık İçin Büyük, Stüdyo İçin Küçük Bir Film!

Emre13 Aralık 2018
cats

2019’un En Çok Beklediğimiz 35 Filmi – Part I // Ocak, Şubat, Mart!

Emre9 Aralık 2018
images (1)

Avengers: Endgame Fragmanı Sahne Sahne Analiz

Bulut Şimşek8 Aralık 2018
aXauvMO

MCU’da Doctor Doom’u Canlandırabilecek 5 Oyuncu!

Emre2 Aralık 2018

Cizgiroman.com da bulunan tüm yazı, resim video ve içeriklerin telif hakları Cizgiroman.com a aittir. İzinsiz ve referans gösterilmeden paylaşılamaz.

Copyright © 2014 Cizgiroman.com Tüm Hakları Saklıdır.