İnceleme

Genesis Alpha One İnceleme

Genesis Alpha One İnceleme
Baha Tan Oral

Doğruyu söylemek gerekirse Genesis Alpha One için hiç ümidim yoktu fakat böyle düşündüğüm için kendimi suçlamadan edemiyorum çünkü Genesis Alpha One son derece zevkli, eğlenceli bir oyun olmuş.

Genesis Alpha One ile uzayın derinliklerine maceramız başlıyor. Güverteye bağlı olarak başlıyoruz yeni binalar yapıp gemimizi inşa etmeye. Materyal toplamak için, keşifler için, depo için, mürettebat için, canlı klonlamak için, gezegenlere inmek için (böyle bir özellik olduğunu görünce şok oldum) çeşitli binalar inşa ediyoruz.

5 kişi ile başladığımız yolculuğumuzda klonlama işlemleri sayesinde yeni canlılar katabiliyoruz aramıza. Canlılar diyorsun çünkü keşfettiğimiz DNA örnekleri sayesinde yeni türler de klonlayabiliyoruz. Peki bu DNA örneklerini nasıl elde edeceğiz. İşte oyunun beni en çok şaşırtan noktası burası oldu. Hangar ile birlikte çeşitli gezegenlere inip materyal toplayabiliyor ve enkazlar araştırabiliyoruz. Materyalleri gemimizden de toplayabiliyoruz elbette fakat gezegene inip toplamak daha hızlı ve karlı oluyor.  Bulduğumuz enkazlar sayesinde ise yeni teknolojiler keşfedebiliyoruz. Tabi bunlar bu kadar kolay olmuyor. Gezegene indiğimiz andan itibaren çeşitli böcekler tarafından tehdit ediliyor, kovalanıyoruz. Bu böcekler ne yazık ki sadece gezegenlerle sınırlı değil ışınlanmalar esnasında gemimize de gelebiliyorlar. Hatta ne yazık ki en son gemim bu yüzden mahvoldu. Ben gemimi dizayn edip, renklendirirken taretlerimin mermisi bitmiş ve ne yazık ki hastalık bulaştırırlar. Ben hastalığı çözümlemeye çalışırken böcekler (bu esnada böceklerden haberim yoktu bütün bunları haberim olmaması yüzünden yaşandı) çoğalarak gemideki aksamları bozdu. Sonucunda ise uzay boşluğuna düştüm bir süre sonra öldüm.

Genesis-Alpha-One-Tunnel
Oyun için epey uğraştıkları her açıdan belli oluyor. Oynaması zevkli, dopdolu bir oyun var karşımızda.

Yorum eklemek için tıklayın

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla İnceleme

phantomdoc

Phantom Doctrine İnceleme

Baha Tan Oral20 Nisan 2019
cats

Kahraman Tanıtımları: Ronin Kimdir?

Arif Emre13 Nisan 2019
Untitled 6

Gülümseyin: Joker Fragman İncelemesi

Bulut Şimşek12 Nisan 2019
4DC54753-0660-4BEF-A584-79A10857F7B8

Netflix’e Eklenmesi İçin Film Önerebilirsiniz

Emre Türkoğlu11 Nisan 2019
game-of-thrones-episode-9-4

Game of Thrones: 8 Sezon Öncesi Hatırlamamız Gereken 8 Dönüm Noktası!

Arif Emre4 Nisan 2019
generation-zero-listing-thumb-01-ps4-us-28jun18

Generation Zero İnceleme

Baha Tan Oral3 Nisan 2019
tropico6_june2018_topimage2

Tropico 6 İnceleme

Baha Tan Oral30 Mart 2019
H2x1_NSwitchDS_Warparty_image1600w

Warparty İnceleme

Baha Tan Oral30 Mart 2019
maxresdefault

The Messenger İnceleme

Baha Tan Oral24 Mart 2019

Cizgiroman.com’da bulunan tüm yazı, resim video ve içeriklerin telif hakları Cizgiroman.com'a aittir. İzinsiz ve referans gösterilmeden paylaşılamaz.


Contact: emre[at]cizgiroman.com
info[at]cizgiroman.com

Copyright © 2014 Cizgiroman.com Tüm Hakları Saklıdır.