DC

Gelecek Yıl Etrafındakileri Gölgede Bırakacak 10 Karakter

Gelecek Yıl Etrafındakileri Gölgede Bırakacak 10 Karakter
Özkan Polat

10. Venom

Venom karakteri ilk Spider-Man üçlemesinde kötü şekilde yansıtılmış ve son filmin zayıf noktalarından biri olmuştu. Çizgi roman okurlarının büyük hayranlık duyduğu bu anti kahraman 2018 yılında sinemada solo filmini seyirciye sunmaya hazırlanıyor.

Sony tarafından yapılacak olan film için kimsenin büyük bir beklentisi yoktu, ama Venom karakterini oynaması için Tom Hardy gibi büyük bir oyuncuyu cast etmeleri işleri değiştirdi. Filmin yönetmeni Zombieland filmiyle kendini gösteren Ruben Fleischer olacak. Senaryonun güçlü olması umuduyla beraber Tom Hardy’nin 2. defa popüler bir kötü karakteri canladıracak olması tüm hayranları heyecanlandırıyor.

c004bd5d54b1e178e4a6f575a2290abb

9. Magik

Karakteri gelecek X-Men yapımı olan New Mutants’ta göreceğiz. Filmin sıradan süper kahraman yapımlarından farklı olacak olması sebebiyle Colossus’un kız kardeşi olan bu karakteri Split filminde başarılı bir performans sergileyen Anya Taylor-Joy canlandıracak. Oyuncunun etrafı birçok yetenekli aktör ve aktris ile çevrili, fakat kendisi bu tarz performanslarıyla filme sınıf atlatabilecek düzeyde bir oyuncu, New Mutants için de aynı şeyi yapacağından şüphemiz yok

Magik-_XMen

8. Thanos

Thanos 2012’de çıkan Avengers filmiyle bize gösterilmişti. Aldığı süreler kısa olmasına rağmen Yenilmezler ekibinin başına gelen bu olayların başında Thanos vardı. Guardians of the Galaxy’de gösterilmesiyle birlikte asıl büyük savaşın yaklaştığı belli oluyordu. Sonsuzluk eldivenini alıp taşları elde etme işini kendisi yapacağını söyleyip harekete geçmişti.

Kendisi gezegenler yok eden deli titan olarak tanınıyor ve karşısına çıkacak olan her canlıya vereceği büyük acı inkar edilemez bir gerçek. 2018 yılında çıkacak olan Sonsuzluk Savaşı filminde geri dönüşü olmayan olaylara, ölümlere, yıkımlara yol açacağı bekleniyor. Karakteri Deadpool 2 filminde de Cable karakterini canlandıracak olan Josh Brolin oynuyor.

Thanos_1

7. The Wasp

Evangeline Lilly Ant-Man filminde karaktere bürünmüş, aksiyon halinde görmesek bile iyi bir oyunculuk çıkartmıştı. Credit sahnesinde gelecek filminde giyiceği Wasp kostümünü görmüştük. Ant-Man ile birlikte İnfinity War filminden sonra sahneyi devralacak olmaları heyecanımızı arttırıyor. Birlikte çıkacakları bu maceranın dibine kadar eğlence barındıracağı kaçınılmaz bir durum olacak.Ant Man And The Wasp 6 Temmuz 2018 yılında Türkiye’de gösterime girecek.

diwbvqyxuaaqgh3

6.Erik Killmonger

2018 yılında Michael B. Jordan tarafından canlandırılacak bu karakter Black Phanter filminde hikayenin kilit ismi olacak gibi görünüyor. Fantastic 4(2015) kendisi için çok başarılı geçmemişti. Bu yapımla ikinci bir şans elde eden Jordan, Creed filminden de birlikte çalıştığı yönetmen Ryan Coogler ile yeteneklerini gözler önüne serecek ve MCU için güçlü bir villain olma potansiyelini yerine getirecektir.

Killmonger_1

5. Aquaman

Jason Momoa tarafından canlandırılacak bu karakter geçmişte pek saygı gösterilen bir JL üyesi değildi. Fakat bu yeni tarzı Aquaman ismine inanılmaz derecede bir hava kattı. İlk önce Justice League daha sonra solo filminde bize kendi hünerlerini gösterecek olan Aquaman seyirciyi kendine hayran etme kısmını çoktan tamamladı ve filmde diğer üyeleri gölgede bırakma konusunda ne kadar fark yaratacağını hepimiz göreceğiz.

Aquaman-_Justice-_League-_Comic-_Con-_Trailer-_Jason-_M

4. Jessica Chastain(Dark Phoenix)

X-Men serisi popülerlik ve film başarı olarak diğer süper kahraman yapımlarından hep bir kademe altta kaldı. 2011 yılında başlayan reboot ile güzel bir giriş yapan ve Days of Future Past ile beklentiyi arttırmıştı. Fakat Apocalpyse  filminde serinin eski noktalarını tekrar ön plana çıkararak aynı şeyleri ısıtıp tekrar seyirciye sunmak gibi bir hataya düşmüştü.

2018 yılında çıkacak olan Dark Phoenix filminde Xavier’in adamlarının karşısına çıkacak olan Jessica Chastain herkes tarafından bilinen kendi jenerasyonun en iyi oyuncularından biri olarak görülüyor. Lilandra karakterini oynayacağını reddetti, ama kendisinin X-Men yapımlarına farklı bir hava getireceği ve bundan sonra çıkacak olan filmler için saygınlık kazandıracağı bekleniyor.

Lilandra-_Shiar-_Empire-_X-_Men

3. Miles Morales

Miles Morales Homecoming filminde hayranlar tarafından görülmesini çok istediği bir karakterdi. Gelecek yıl çıkacak olan animasyon filmi ile kendisinin ne kadar eğlenceli ve büyük bir potansiyele sahip olduğu gösterilecektir. Homecoming filminde Miles Moralesin amcası olarak bulunan Donald Glover bu eğlenceli karakteri seslendirecek. Belki daha sonra live action olarak MCU’de farklı bir renk olarak ortaya çıkabilir.

Spider-_Man-_Miles-_Morales

2.Cable

Karakterin Josh Brolin gibi kendisine verilen her rolün altından kalkabilen bir oyuncu tarafından canlandırılacak olması umut verici. Deadpool ne kadar eğlenceye, komediye yatkınsa Cable’da tam zıt olarak çok ciddi bir karakter. İkilinin yan yana gelmesiyle ortaya çıkacak olan diyaloglar ve aksiyon sahneleri seyirciye tam anlamıyla bir doygunluk yaşatacak. Daha sonra da yapılacak olan X-Force filmiyle hayranlar tarafından sürekli beyaz ekranda görülmesi gereken bir karakter olduğu anlaşılacaktır.

Josh-_Brolin-as-_Cable-in-_Deadpool-2

1. Ocean Master

Aquaman filminde Arthur Curry’nin kötü kardeşi olarak ortaya çıkacak olan Ocean Master’ın bizi bu kadar büyük bir beklenti içine sokacak olmasının sebebi rolü üstlenen Patrick Wilson. Kendisi Watchmen filminde harika bir Nite Owl olarak karşımıza çıkmıştı.

Fargo dizisi ve Conjuring serisinden de tanınan bu inanılmaz aktörün filme katacağı büyük değeri tartışmamıza gerek yok. Denizdeki büyük ordusu ile Aquaman’in karşısına çıkacak olması ve beraberinde getireceği epik savaşı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Ocean-_Master-_Defeating-_Aquaman-in-_DC-_Comics

 

Yorum eklemek için tıklayın

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla DC

supergirl_by_captainirachka-d9caqe3

Supergirl Filmi Geliyor! Peki Neler Biliyoruz?

Emre7 Ağustos 2018
vv

Hangi Filmler Vizyona Girecek? #VizyonTakvimi

Betül Karataş27 Temmuz 2018
landscape-1513853421-joe-manganiello-deathstroke

Deathstroke Filmi Gerçekten Yapılıyor Mu Ya?

Emre25 Temmuz 2018
cats

San Diego Comic Con 2018’in En İyi 5 Film Fragmanı!

Emre25 Temmuz 2018
aquamanheader5454

Açılın, Kral Geliyor! [Fragman İncelemesi]

Engin Topaloğlu22 Temmuz 2018
shazam-movie

DCEU İçin Umutlarımız Yeşerdi: Shazam! Fragman İncelemesi

Bulut Şimşek21 Temmuz 2018
CC619C6D-67B4-4BA9-9D95-AFC7E1DEEB53

DC’nin Yeni Serisi Olan Titans’ın Fragmanı Yayınlandı

Betül Karataş19 Temmuz 2018
27C8FC95-F2E5-4027-AF1A-526E505EB70B

İşte Aquaman’den Poster Geldi!

Betül Karataş16 Temmuz 2018
Joker-Origin-Movie-Joaquin-Phoenix-Will-It-Happen

Toparlıyoruz: Gelecek Joker Filmi İle İlgili Bilmeniz Gereken Her Şey!

Emre9 Temmuz 2018

Cizgiroman.com da bulunan tüm yazı, resim video ve içeriklerin telif hakları Cizgiroman.com a aittir. İzinsiz ve referans gösterilmeden paylaşılamaz.

Copyright © 2014 Cizgiroman.com Tüm Hakları Saklıdır.