İnceleme

Fear The Wolves İnceleme

Fear The Wolves İnceleme
Baha Tan Oral

Oyun daha erken erişimde bunu baştan söyleyeyim. Çünkü oyunun ciddi hataları var. Oyunun bitmemiş olduğu, hala yapım aşamasında olduğu aşikar.

Şimdiki hali için olumlu konuşmak istesem de çok zor… Oyun S.T.A.L.K.E.R serisinin ruhani devamı olup, battleroyale ile stalker’i tanıştırıyor. Fakat battleroyale olarak ne Fortnite’tan ne de Pubg’den başarılı olacağını düşünüyorum. Ne yazık ki tek fark kurt… Evet evet bildiğiniz kurt. Klasik battleroyale mantığıyla zehirli gazdan kaçarken 2-3 tane de kurt sizi kovalıyor o kadar.

Bir de hava durumu ve gece gündüz döngüsü var fakat bunlar da çok yavan duruyor. Hava durumu zaman zaman işe yararken zaman zaman sinir bozuyor. Hava sisliyken tahmin edebileceğiniz üzere uzağı görmek zorlaşıyor, yağmurluyken hızımız düşüyor ve araba sürmek zorlaşır hava durumu da ne yazık ki bundan ibaret.

Fakat şaşırtıcı bir şekilde oyunda, oyuncu sıkıntısı çekmedim. Ne zaman oyuna girmeye çalışsam beklemeden girdim.

Daha şimdiden bu kadar oyuncu varsa, ilerleyen zamanlarda updatelerle birlikte çok daha iyi bir hal alabilir.

Şu anda oyunda 20’nin üzerinde silah, 25’in üzerinde ek parça, 15’ün üzerinde zırh mevcut. Ve yapımcılar bütün bunların bunlarla sınırlı olmayacağını ve şunların geleceğini de söylüyor: Haritanın çeşitli yerlerine saklanmış gizli hazineler, rakibi arkadan bıçaklamamıza yaracak olan pala, yeni bir fırlatılabilir silah, anormal fırtına (tam olarak ne olduğu belli değil fakat kaos ortamı yaratacak bir hava durumu diyebiliriz), karakter özelleştirme konusunda ise yeni mekanikler geleceğini de söylüyorlar. Hali hazırda zaten olsa da yetersiz. Yeni gelecek sistem ile level atladıkça yeni kozmetik eşyaları düşecek ve bunları istediğimiz şekilde kullanabileceğiz. Gelecek olan eklemelere devam edersek: Gece modu (bu mod ile birlikte kurtlar ciddi oranda artacak ve herkesten daha büyük bir tehdit haline gelecek), yeni mutantlar (bu salgından etkilenen hayvanlar değişik mutantlara dönüşecek ve onca işimiz yokmuşcasına bir de bunlarla uğraşacağız), ve tabi ki yeni silahlar haritanın daha da büyütülmesi gibi değişiklikler de ilerleyen zamanlarda bizimle birlikte olacak.

Şu anda oyunun sorunları olsa da ilerleyen zamanlarda güzel bir oyun bizi bekliyor gibi.

Yorum eklemek için tıklayın

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İnceleme

Daha Fazla İnceleme

521755452

KURSK İnceleme

Baha Tan Oral10 Kasım 2018
hellsign

HellSign İnceleme

Baha Tan Oral10 Kasım 2018
image

Call of Cthulhu İnceleme

Baha Tan Oral9 Kasım 2018
WhatsApp Image 2018-10-12 at 18.26.40

Maniac Bir Dizi!

Baha Tan Oral6 Kasım 2018
1707795_1920x1080

Cumhuriyetimizin Işığında Çizgi Roman Okuru ve Geek Olmak

Engin Topaloğlu29 Ekim 2018
WorldWar3_KeyArt_2k_logo-2060x1161

World War 3 İnceleme

Baha Tan Oral25 Ekim 2018
soulcalibur-vi-8s-1920x1080

Soulcalibur VI İnceleme

Baha Tan Oral19 Ekim 2018
Venom-Movie-Netflix-Farmers-Insurance-Parody

Kahramanın Venom Değil Tom Hardy Olduğu Film – Venom İnceleme

Bulut Şimşek7 Ekim 2018
rabstol_net_captain_america_07

Captain America’ya Veda… Teşekkürler Chris Evans!

Bulut Şimşek5 Ekim 2018

Cizgiroman.com da bulunan tüm yazı, resim video ve içeriklerin telif hakları Cizgiroman.com a aittir. İzinsiz ve referans gösterilmeden paylaşılamaz.

Copyright © 2014 Cizgiroman.com Tüm Hakları Saklıdır.