DC

Ezra Miller Flash-Batman İlişkisini Anlattı

Ezra Miller Flash-Batman İlişkisini Anlattı
Bojeunx

Ezra Miller canlandırdığı Flash karakteriyle, Batman v Superman: Dawn of Justice‘de konuk oyuncu olarak kısa da olsa sahne almıştı. Bir marketteki soygunu önleyen Flash ardından da Bruce Wayne‘i gelecekten gelerek uyarmıştı. Justice League setlerinden gelen bilgiler ise Flash karakterinin filmin atardamarı görevini üstleneceği yönünde.

Bu ilişkiyi şu ana kadar görebildiğimiz tek yer ise Justice League Part 1 Comic Con Trailer‘ı olmuştu. Bu sahnede Batman‘in Flash‘ı takıma katmak için verdiği çabayı izlemiştik. Fantastic Beasts and Where to Find Them tanıtımında ise bu ilişkiye değinen Miller şunları söyledi:

Bence bu ilişki saf ve heyecanlı olan biri ile bıkkın,yorulmuş ve tecrübeli olan biri arasında.Ve onlar birbirlerini bazen bir başkasının yansıması olarak görüyorlar, beraber eğleniyorlar hatta bazen de birbirlerine sinirleniyorlar.Bence Bruce ve Barry beraberken çok eğleniyorlar çünkü karşılarındaki çarpık aynalarda kendilerini görme fırsatı buluyorlar. Bruce, bir hayli yaşlı sayabileceğimiz bir Batman, süper kahraman olmanın tüm aşamalarını çoktan yaşamış, bütün korkularla yüzleşmiş bir karakter. O sanki kötülüğün karşısındaki bir emektar. Barry ise olaya daha yeni dahil oluyor, bu durum heyecan verici aynı zamanda çok da eğlenceli! Ve bu ikisinin her arkadaşlıkta olduğu gibi birbirlerinden öğrenecek çok şeyi var. Bence fazlasıyla ilgi çekici bir arkadaşlıktan bahsediyoruz.

Bu açıklama ile DC Sinematik Evrenindeki eksiklerin özellikle mizahi ve eğlence boyutunda Flash ile kapatılmaya çalışacağını çok net anlayabiliyoruz. Flash karakterinin DC Sinematik Evrenini aydınlatacak, tekrardan yaşam verebilecek potansiyelde olduğunu biliyor ve de ortaya çıkacak sonucu merakla bekliyoruz.

Yorum eklemek için tıklayın

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla DC

Joker-Movie-Killing-Joke

Toplaşın! Joker Filminden Teaser Geldi, Etraflıca Değerlendirdik!

Bulut Şimşek22 Eylül 2018
8F768D5C-7EBB-4D4E-BE5A-ECFF12388A8F

Henry Cavill Superman Rolünü Bıraktı!

Betül Karataş12 Eylül 2018
F2D8DA71-E678-4885-92EF-A6FBB318946F

Captain Marvel İlk Görseller [First Look]

Betül Karataş6 Eylül 2018
Venom-Tom-Hardy-transformation-header

Kemerleri Bağlayın Venom Üçlemesi Geliyor!

Barış Çakır26 Ağustos 2018
captain-marvel-660x371

Captain Marvel’dan Yeni Görsel!

Barış Çakır20 Ağustos 2018
supergirl_by_captainirachka-d9caqe3

Supergirl Filmi Geliyor! Peki Neler Biliyoruz?

Emre7 Ağustos 2018
vv

Hangi Filmler Vizyona Girecek? #VizyonTakvimi

Betül Karataş27 Temmuz 2018
landscape-1513853421-joe-manganiello-deathstroke

Deathstroke Filmi Gerçekten Yapılıyor Mu Ya?

Emre25 Temmuz 2018
cats

San Diego Comic Con 2018’in En İyi 5 Film Fragmanı!

Emre25 Temmuz 2018

Cizgiroman.com da bulunan tüm yazı, resim video ve içeriklerin telif hakları Cizgiroman.com a aittir. İzinsiz ve referans gösterilmeden paylaşılamaz.

Copyright © 2014 Cizgiroman.com Tüm Hakları Saklıdır.