DC

Ezra Miller Flash-Batman İlişkisini Anlattı

Ezra Miller Flash-Batman İlişkisini Anlattı
Bojeunx

Ezra Miller canlandırdığı Flash karakteriyle, Batman v Superman: Dawn of Justice‘de konuk oyuncu olarak kısa da olsa sahne almıştı. Bir marketteki soygunu önleyen Flash ardından da Bruce Wayne‘i gelecekten gelerek uyarmıştı. Justice League setlerinden gelen bilgiler ise Flash karakterinin filmin atardamarı görevini üstleneceği yönünde.

Bu ilişkiyi şu ana kadar görebildiğimiz tek yer ise Justice League Part 1 Comic Con Trailer‘ı olmuştu. Bu sahnede Batman‘in Flash‘ı takıma katmak için verdiği çabayı izlemiştik. Fantastic Beasts and Where to Find Them tanıtımında ise bu ilişkiye değinen Miller şunları söyledi:

Bence bu ilişki saf ve heyecanlı olan biri ile bıkkın,yorulmuş ve tecrübeli olan biri arasında.Ve onlar birbirlerini bazen bir başkasının yansıması olarak görüyorlar, beraber eğleniyorlar hatta bazen de birbirlerine sinirleniyorlar.Bence Bruce ve Barry beraberken çok eğleniyorlar çünkü karşılarındaki çarpık aynalarda kendilerini görme fırsatı buluyorlar. Bruce, bir hayli yaşlı sayabileceğimiz bir Batman, süper kahraman olmanın tüm aşamalarını çoktan yaşamış, bütün korkularla yüzleşmiş bir karakter. O sanki kötülüğün karşısındaki bir emektar. Barry ise olaya daha yeni dahil oluyor, bu durum heyecan verici aynı zamanda çok da eğlenceli! Ve bu ikisinin her arkadaşlıkta olduğu gibi birbirlerinden öğrenecek çok şeyi var. Bence fazlasıyla ilgi çekici bir arkadaşlıktan bahsediyoruz.

Bu açıklama ile DC Sinematik Evrenindeki eksiklerin özellikle mizahi ve eğlence boyutunda Flash ile kapatılmaya çalışacağını çok net anlayabiliyoruz. Flash karakterinin DC Sinematik Evrenini aydınlatacak, tekrardan yaşam verebilecek potansiyelde olduğunu biliyor ve de ortaya çıkacak sonucu merakla bekliyoruz.

Yorum eklemek için tıklayın

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla DC

Justice-League-Review

Justice League’den Kesilen Superman Sahnesi Yayınlandı!

Emre Türkoğlu10 Şubat 2018
ey1fkbd8yxazodqualh5

Superman’in Bıyıkları Hayranlar Tarafından Az Bütçeyle Silindi: Kesinlikle Daha İyi!

Emre8 Şubat 2018
222

Son Dakika! Deadpool 2’nin Yeni Trailerı Yayınlandı!

Eser Yeşim7 Şubat 2018
Justice-League-Superman-Banner

En Kötüden En İyiye DC Sinematik Evreni’nin 5 Filmi!

Emre3 Şubat 2018
170325

Kalite Kokan Çizgi Romanlar #10: Batman – Bitmeyen Cadılar Bayramı!

Emre2 Şubat 2018
GalleryComics_1920x1080_20160525_DCU_RB_Cv1_573a704d027bf0.76813922

DC Rebirth #1 İnceleme

Emre Türkoğlu30 Ocak 2018
Doomsday Clock#3

İnceleme: Doomsday Clock#3

Carnage8627 Ocak 2018
Doomsday Clock #4'

Doomsday Clock #4’ün Çıkış Tarihi Mart’a Ertelendi

Carnage8626 Ocak 2018
img

Kalite Kokan Çizgi Romanlar #9: Watchmen – Çizgi Romana Buradan Başlamayın!

Emre21 Ocak 2018

Cizgiroman.com da bulunan tüm yazı, resim video ve içeriklerin telif hakları Cizgiroman.com a aittir. İzinsiz ve referans gösterilmeden paylaşılamaz.

Copyright © 2014 Cizgiroman.com Tüm Hakları Saklıdır.