DC

Dedikodular Artıyor: Jon Hamm, Yeni Batman Olmakta Israrcı!

Dedikodular Artıyor: Jon Hamm, Yeni Batman Olmakta Israrcı!
Eser Yeşim

Justice League’nin çıkışından, hatta daha bile öncesinden başlayan bir spekülasyon, DC hayranları için hala gizemini koruyor: Ben Affleck, Batman rolünde devam mı edecek yoksa bir başka isim mi pelerinli süvariye sahip çıkacak?

Ben Affleck’in rolüne devam etmeyeceğine dair kesin bir açıklama bulunmasa da, alternatif aktörlerin isimlerinin geçmesi ve dönen pazarlıklara dair ortaya atılan dedikodular, Ben Affleck’in ne kadar süre boyunca Batman rolünü üstleneceğini merak konusu haline getiriyor. Ben Affleck’in yerine gelebilecek isimler bile çoktandır konuşulan konular arasında. Hayranların bir bölümü Jake Gyllenhaal‘ın yeni Batman olması gerektiğini savunurken, “Mad Men” dizisi ile günümüzdeki ününe sahip olan Jon Hamm, yeni Batman önerilerinin başında gelmekteydi.

Radar Online haberine bakılırsa, ismini paylaşmak istemeyen bir kaynak, Jon Hamm’in uzun süredir The Batman yönetmeni Matt Reeves ile görüştüğünü açıklamış. Kaynağa göre “Jon, rolü almak için fazlasıyla ısrarcı” imiş.

Jon Hamm ile Ben Affleck’in gerçek hayatta samimi dostlar olduğu düşünüldüğünde, bu rolün ilişkilerini etkileyip etkilemeyeceği bilinmez. Aksi yönünde remi bir açıklama bulunmadığından, Ben Affleck Batman olmaya şimdilik devam etse de, yakın gelecekte işlerin nasıl gelişeceği, usta oyuncunun yerini Hamm’e bırakıp bırakmayacağı merak konusu.

Yorumları Gör (5)

1 Yorum

 1. doğuş

  10 Aralık 2017 at 00:45

  ya abi burda affleckin ne suçu varya suçlu biri varsa senarist ve yönetmendir

 2. Dark Jedi

  10 Aralık 2017 at 11:41

  Ben Affleck BvS’de öyle müthiş bir Batman portresi bize göstermişti ki aynı şeyi insanlar Justice League’de de beklediler.Ama Joss Whedon’un etkileri Batman karakteri üzerinde eksi yöne doğru oldu.Ve insanlar maalesef Ben Affleck’i cezalandırıyorlar.JL’nin Snyder’ın çektiği halinde yüksek ihtimalle BvS’deki Batman gibi karanlık,psikolojik sorunları olan bir Batman vardı ve Joss Whedon yaptığı değişiklerle Batman karakterini de değiştirdi filmde.Yerine daha espirili ve mutlu bir Batman getirdi.Şahsen Batman’in bu halinden çok rahatsız olmadım ama izleyenler tarafından belli ki hoş karşılanmamış.Bunda Affleck’in suçu yok.Bence hala Batman rolü için biçilmiş kaftan olduğunu kanıtlıyor.Bırakacak olması bayağı üzücü.

 3. emicigiyan

  10 Aralık 2017 at 17:05

  anlamıyorum neden ben affleck konusunda bu kadar sıkıntı çıkarıyorlar niye uğraşıyorlar adama senaryoda verilen rol buydu suçu jl de espri vermişler bvs de iyiydi gayet role en çok yakışan adam kara şövalyedeki baleden daha iyi ve film serisi iyiydi sadece balenin ekstra yaptığı bişey yoktu ne diyelim şansız affleck nolancılarda uğraşıyor biraz

 4. Gelelimsadede

  11 Aralık 2017 at 22:14

  Jon ham iyi bir oyuncu olabilir ancak batman karakterini taşıyabileceğini sanmıyorum.Çünkü karakter için sadece iyi bir oyuncu değil aynı zamanda iyi bir aksiyon ve dövüş becerisi inanılmaz iyi bir oyuncu seçmeleri lazım.batman için seçilen bütün oyunculara dikkat edin hepsi aksiyon ve dövüş sahnelerini yapabilecek oyuncular değil,buna ben affleck de dahil!!!batman dediğiniz karakter onlarca değişik dövüş stilini bilen bir karakter ve şimdiye kadar seçilen oyuncular bir tanesinin bile hakkını verebilecek yetenekte ve beceride değiller.

  Scott adkins,dövüş becerileri için bu durumu çok iyi karşılayabilir ancak oyunculuk yeteneği açısındanda soru işareti!Zor bir durum!

 5. suha can

  15 Aralık 2017 at 00:03

  Affleck rolu birakti millet kardesi casey affleck radyo programinda acikladi sadece flashpoint filminde gozukecek ayrica ayrilik coft tarafli affleck batman filmi elinden alindikdan sonra ayrilmaya karar vermisti

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DC
Eser Yeşim
@UcanHardal

Daily Bugle'da çalışmak için sinema tv bitirdi. Gündüzleri senarist, geceleri suçla savaşıyor. Part time Batman'in uşağı. Özel gücü kitleler arasında görünmez olmak.

Daha Fazla DC

Untitled 6

Gülümseyin: Joker Fragman İncelemesi

Bulut Şimşek12 Nisan 2019
img_4393.jpg

Titans’da Batman’i Game of Thrones Yıldızı Oynayacak!

Emre Türkoğlu12 Nisan 2019
img_4392-1.jpg

Lucifer 4. Sezonu Ne Zaman Yayınlanacak? (Fragman)

Emre Türkoğlu11 Nisan 2019
elba

Idris Elba Yeni Suicide Squad’ta Deadshot’ı Canlandırmayacak!

Must6 Nisan 2019
Suicide-Squad-2-James-Gunn-Directing-Reboot

James Gunn’ın Devraldığı Suicide Squad Filminin İsmi Belli Oldu!

Orkan5 Nisan 2019
dailymotion_k3v9C3m1PMMJ5YteJt8

Joker Fragmanındaki Bruce Wayne’i Yakaladınız Mı?

Arif Emre4 Nisan 2019
Joker-Joaquin-Phoenix

“Joker” Fragmanı Yayınlandı!

Orkan3 Nisan 2019
Comics-FeatureArt-692375002

Okuduklarım #1: Kısa ve Öz Değerlendirmeler

M. Engin Topaloğlu23 Şubat 2019
ben_0

Ben Affleck’ten Hayranları Yıkan Söz: “I Am Not Batman!”

M. Engin Topaloğlu17 Şubat 2019

Cizgiroman.com’da bulunan tüm yazı, resim video ve içeriklerin telif hakları Cizgiroman.com'a aittir. İzinsiz ve referans gösterilmeden paylaşılamaz.


Contact: emre[at]cizgiroman.com
info[at]cizgiroman.com

Copyright © 2014 Cizgiroman.com Tüm Hakları Saklıdır.