DAREDEVIL

Daredevil 3. Sezondan İlk Teaser Geldi!

Daredevil 3. Sezondan İlk Teaser Geldi!
Bulut Şimşek

Netflix-Marvel ortaklığı ile yapılmış en kaliteli ürün unvanını 2 sezondur başarıyla elinde bulunduran Daredevil dizisinden bir teaser fragman geldi.

Yakın zamanda bütün bölümleri Netflix’te yayınlanan Iron Fist 2. sezonunu bitirenler, 10 bölümlük sezonun sonunda bir sürpriz ile karşılaştılar. Marvel’ın sinematik evrende sürekli yaptığı ve yakın zamanda sinema çevrelerinde moda haline gelmesini sağladığı “after credit” sahnesi uygulamasına benzer bir uygulama ile karşımıza çıkan Marvel’ın televizyon kolu, Iron Fist’in sezon finalinden sonra yukarıda gördüğünüz ve Daredevil’ın 3. sezonuna ait 30 saniyelik bir kesiti seyircilerle paylaşarak dizinin yeni sezonu için duyduğumuz heyecanı daha da arttırdı.

Videoda Matt Murdock’un kilisede günah çıkarma kabininde olduğunu, ilk sezondaki kavga kıyafetlerini giydiğini ve üstünün başının kan revan içinde olduğunu görüyoruz. Ardından, Daredevil’ın ağzından aşağıdaki cümleleri duyuyoruz:

Bir zamanlar adaletin mahkemelerde, gün ışığında sağlanabileceğini düşünüyordum. Ama kendimi kandırıyormuşum. Karanlığın hakkından sadece karanlık geliyor. Gerçek şu ki, Şeytan (Daredevil) olarak ölmeyi, Matt Murdock olarak yaşamaya tercih ederim.

daredevil

The Defenders’ın (sezon) finalinden sonra yaşadıklarının Matt Murodck’u oldukça yıprattığını, Punisher ile olan o muhteşem çatı sahnesinde bahsettiği umudu tamamen kaybettiğini görüyoruz. Şu ana kadar hem avukat hem de kanunsuz bir kahraman olarak adaleti sağlamak için elinden gelenin fazlasını yapan Murdock’un karanlık tarafa çekildiğini görmek, bana sorarsanız diziyi çok daha ilgi çekici bir hale getirecek. Kendini tutmayan ve gözü dönmüş bir Matt Murdock demek çok daha acımasız kavgalar ve hatta belki de çok daha fazla ölüm demek. Bu da dizinin heyecan seviyesinin ve seyir zevkinin artması demek. Şahsen Daredevil’ın bu sezonda tek bir bölümlüğüne dahi olsa Punisher ile ortak çalıştığını görmek de beni oldukça mutlu eder.

2018 yılında çıkacak yeni sezonun tam yayın tarihi ise henüz belli değil.

Peki, siz ne düşünüyorsunuz? Daha karanlık bir Daredevil, dizinin kalitesini arttırır mı? Düşüncelerinizi yorum olarak belirtmeyi unutmayın!

 

 

Yorumları Gör (1)

1 Yorum

  1. patetes

    11 Eylül 2018 at 20:44

    Punisher haklı çıktı.

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DAREDEVIL
Bulut Şimşek
@buluttsimsek7

Mahalle dostu film haberciniz

Daha Fazla DAREDEVIL

8

Daredevil’ın 3. Sezonundan Yeni Fragman Geldi!

Bartu Yılmazer4 Ekim 2018
3

Daredevil’ın Yeni Sezonunda Bullseye mı Göreceğiz?

Bartu Yılmazer17 Mayıs 2018
4607937-b_w8bs9xeaabecf.png-large

Daredevil’ın 3. Sezonu Ne Zaman Çekilecek?

Mustafa Akkuş16 Ağustos 2017
Stick-trains-Murdock

Scott Glenn, The Defenders Hakkında Konuştu

Orkan28 Mayıs 2017
KingpinGarden

Bir Karakterin Daha The Defenders’ta Yer Alacağı Doğrulandı!

Orkan20 Mayıs 2017
Netflix-News-Trailers-for-Three-New-Marvel-Shows—The-Defenders-Iron-Fist-and-Luke-Cage

The Defenders’tan Yepyeni Bir Fotoğraf Paylaşıldı!

Orkan18 Mayıs 2017
Screenshot_1

Shades, Luke Cage’in 2. Sezonunda Geri Dönüyor!

Orkan12 Mayıs 2017
Marvel's The Defenders

The Defenders’tan Yepyeni Videolar Geldi

Orkan10 Mayıs 2017
thedefenders

Yepyeni Bir The Defenders Posteri Meydana Çıktı

Orkan3 Mayıs 2017

Cizgiroman.com da bulunan tüm yazı, resim video ve içeriklerin telif hakları Cizgiroman.com a aittir. İzinsiz ve referans gösterilmeden paylaşılamaz.

Copyright © 2014 Cizgiroman.com Tüm Hakları Saklıdır.