Oyun

Black Desert’e Bahar Geldi

Black Desert’e Bahar Geldi
Emre Türkoğlu

Bahar aylarının gelmesiyle Black Desert evreninde çiçekler açmaya başladı. 21-27 Mart 2019 tarihlerinde gerçekleşecekLale Çiçekleri Etkinliğini kaçırmayın. Ayrıca bu büyük dünyaya giriş yapmayı bekleyenleri sürpriz indirimler bekliyor. Black Desert evreni birbirinden farklı maceralar için yeni maceracılarını bekliyor.

 

 

Black Desert dünyasından maceracılar, 23 Mart 2019’dagerçekleşecek Black Desert Türkiye ve MENA’nın ilk resmi offline buluşması “Voice of Adventurers  İstanbul” hazırlıkları için hikayeler ve beyin fırtınalarıyla kendi fikirlerini paylaşıyor. Bu hafta özel oyun içi etkinlikler, kutlamalarla birlikte başlayarak maceracılarla buluşuyor.

 

Buluşma heyecanı herkesi sardı!

Hikayeler ve fikirlerin açık bir ortamda paylaşılabilmesini sağlamak için “Voice of Adventurers  İstanbul” buluşması hazırlıkları sürüyor. İki quiz, hep birlikte yemek, soru-cevap oturumları, özel sunum ve katılımcılar için planlanan daha fazla etkinlik ile oyunun yapımcısı lan Pearl Abyss ve ekibi, maceracılarıyla bir araya gelmek için sabırsızlanıyor! Black Desert dünyasının ardındaki ekip, Black Desert Türkiye ve MENA maceracılarıyla ilk kez bir araya geleceği için oldukça heyecanlı. Buluşmanın eğlenceli ve renkli sahnelere ev sahipliği yapacağı düşünülüyor.

 

Black Desert evreninde laleler açıyor!

Bu özel günü kutlamak için, Black Desert Türkiye ve MENA’yaözgü yeni bir oyun içi etkinlik düzenleniyor. Özel Lale Çiçekleri Etkinliği, yaklaşan “Voice of Adventurers  İstanbul” etkinliğinin habercisi olarak Black Desert Türkiye ve MENA’damaceracıların karşısına çıkıyor. Etkinlik dönemi boyunca günde en az üç saat oyunda vakit geçiren maceracılar, oyunda bulundukları her saat için lale ile ödüllendirilecek. Maceracılar, üç saatlik oyun süresi boyunca günde en fazla 10 lale toplayabilir ve tanesini 500 bin gümüş karşılığında satabilirler. 

 

Maceracıların lale toplayabilecekleri eğlenceli etkinlik, 21-27 Mart 2019 tarihleri arasında gerçekleşecek. Ayrıca, Türkiye ve MENA buluşmasına ilgi gösteren tüm maceracılara teşekkür etmek için, 23 Mart 2019daki “Voice of Adventurers İstanbul” etkinliği kutlamalarıyla birlikte özel Hot Time Etkinliğigerçekleşecek ve maceracılar, oyun içerisinde gerçekleşecek bu özel etkinlikle büyüleyici macera kutusu ve 10 megafon elde etme şansına erişecek. Herkes hikayeleri paylaşarak, Black Desert Türkiye ve MENA maceracılarıyla ödülleri toplayarak “Voice of Adventurers  İstanbul ” etkinliği kutlamalarına davetlidir!

 

 

Black Desert yeni maceracılarını arıyor

Bu haftaki güncelleme Black Desert Türkiye ve MENA’dakikutlama havasına heyecan katarken, serüvene katılmak isteyen herkes kutlamalara dahil olabilecek. Maceracı adayları, 19-25 Mart 2019 tarihleri arasında Black Desert Türkiye ve MENA’yıSteam’de ücretsiz olarak deneyebilecek. Maceralarına devam etmek isteyen oyuncular, oyunu 19-26 Mart 2019 tarihleri arasında Steam’den veya 20-27 Mart 2019 tarihleri arasında resmi Black Desert internet sitesi üzerinden yüzde 50 indirimle satın alabilecek. Bununla birlikte ana görev, hem acemi hem de tecrübeli oyuncular için yeni bir deneyim getirmek için yenilendi.

 

Tüm etkinlikler ve içerik güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi burada bulabilirsiniz.

 

Black Desert Hakkında:

Black Desert, son teknoloji görselleri ve beceri temelli savaş sistemi ile MMORPG türüne yeni bir bakış açısı getiriyor. Black Desert, oyun piyasasındaki en gelişmiş karakter özelleştirme sistemine sahip. Bu özellik sayesinde bütün oyuncular kalıplardan sıyrılıp tamamen kendilerine özgü karakterler oluşturabiliyor. Özel kontrolleri, güzel tasarlanmış dünyası ve harika hikayesi hem yeni gelenler hem de MMO ve RPG dünyasının emektarları için harika bir oyun. 150’den fazla ülkede, 12 dilde yayında ve 10 milyondan fazla kayıtlı oyuncuya sahip. Mobil ve konsol versiyonlarının 2018’de bütün dünyada yayınlanması planlanıyor.

 

 

Black Desert Online hakkında daha fazla bilgi için:https://www.tr.playblackdesert.com

Black Desert Online Steam sayfasına ulaşmak için: https://store.steampowered.com/app/836620/Black_Desert_Online_Turkiye_and_MENA/

Black Desert Online Facebook sayfasını takip etmek için:https://www.facebook.com/playblackdesertTR/

Yorum eklemek için tıklayın

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyun
Emre Türkoğlu
@trkglemre

İletişim / contact; emre@cizgiroman.com

Daha Fazla Oyun

phantomdoc

Phantom Doctrine İnceleme

Baha Tan Oral20 Nisan 2019
img_4540.jpg

Overwatch’ın Yeni PvE Görevi Storm Rising Başladı

Emre Türkoğlu17 Nisan 2019
img_4314.jpg

Türkiye’de Neden Borderlands 3 Ön Sipariş Edilemiyor?

Emre Türkoğlu8 Nisan 2019
img_4154.jpg

2018’de Türkiye En Çok Hangi Oyunu İndirdi?

Emre Türkoğlu5 Nisan 2019
img_4143.jpg

Xbox Türkiye’den Oyunlara Büyük Zam

Emre Türkoğlu5 Nisan 2019
playstation

PlayStation 5 Sızdırıldı!

Orkan4 Nisan 2019
generation-zero-listing-thumb-01-ps4-us-28jun18

Generation Zero İnceleme

Baha Tan Oral3 Nisan 2019
tropico6_june2018_topimage2

Tropico 6 İnceleme

Baha Tan Oral30 Mart 2019
H2x1_NSwitchDS_Warparty_image1600w

Warparty İnceleme

Baha Tan Oral30 Mart 2019

Cizgiroman.com’da bulunan tüm yazı, resim video ve içeriklerin telif hakları Cizgiroman.com'a aittir. İzinsiz ve referans gösterilmeden paylaşılamaz.


Contact: emre[at]cizgiroman.com
info[at]cizgiroman.com

Copyright © 2014 Cizgiroman.com Tüm Hakları Saklıdır.