Avengers: INFINITY WAR

Avengers: Infinity War’da Thanos’un Amacı Açıklandı!

Avengers: Infinity War’da Thanos’un Amacı Açıklandı!

Film yaklaştıkça heyecanımızın tavan yaptığı fakat düne kadar ana kötümüz Thanos’un klasik “Dünyayı yok edeceğim, nihahaha” kötülerinden olacağı konusunda endişemiz vardı. Fakat dün Kevin Feige yaptığı açıklamayla yüreğimize su serpti. Yaptığı açıklamayı özetlersek;

Thanos, canlı-ölü dengesinin kontrolden çıkması sonucunda evrenin yok olacağına inanıyormuş. Daha önceden kendi gezegeni Titan’ın başına aynı şey geldiği için evrendeki dengeyi eski haline getirmek istiyor ve evrenin yarısını öldürmeye karar veriyor.

Sizce Thanos amacında haklı mı? Lütfen yorumlarda belirtin!

Yorumları Gör (8)

1 Yorum

 1. Mahir

  10 Mart 2018 at 22:38

  Bu kadar kısa değildi amacı.Siz baya baya özet geçmişsiniz .D

 2. Inhuman

  11 Mart 2018 at 01:57

  Trailer’da aylar önce söyledi bunu Thanos zaten: “Fun is not something one considers when balancing the universe (Eğlence, evrende dengeyi sağlayan birinin düşündüğü birşey değildir).”

  Hepimize bu konuda bonjour, günaydınlar da, benim asıl takıldığım (ve bayılarak tekrar tekrar izlediğim) adamın ikinci cümlesi: “But this, hah ha hah, does put a smile on my face (Ama bu cidden yüzümü güldürüyor)…”

  Captain America’nın çok kullandığı cümleyi haykırışı kulağıma çalınıyor resmen: “I don’t buy it!” yani yemezler beyefendi! Narsist psikopat herif evrenin kralı ilân etmiş kendini shakespeare oynuyor kendi kendine, gerçek sebep budur!

  • Inhuman

   11 Mart 2018 at 01:58

   Kendimi geek evreninin Murat Bardakçı’sı gibi hissettim.Bunun tarihî belgeleri var elimde diyip Thanos’a dair birşey çıkartırsam şaşırmayın 😀

 3. İbrahim

  11 Mart 2018 at 18:10

  Karadul haricindeki beş,altı kahraman solo filmi anketi yapar mısınız? Ankete katılanların sayısı gösterilebilir ve yüzde oranı

 4. Gelelimsadede

  11 Mart 2018 at 18:15

  Vİllainlerin gerçek amacı asla filmden önce tam anlamı ile açıklanmaz.Balck Panther filminde aynı durum Killmonger içinde oldu.Filmden önce Killmongerın motivasyonu için birşeyler açıklandı ancak filmde başka bir şekilde ve harika bir motivasyon ortaya çıktı hatta sinema tarihinin en harika villainlerından biri oldu kararkter.

  ^0 yıldır Marvel ÇRleri okuyan birisi olarak şunu söyleyebilirim ki Thanosun çizgiromanlardaki motivasyonu ve hatta Çr nin kendisi vasat.Lady Death ve aşk üzerinden giden bir konusu var ve eldivenin kararkterden kararktere geçmesi çok saçma!Ama filmde bunu çok anlamlı yaptıklarına yüzde yüz eminim!Çünkü Russo kardeşlerin ve Kevin feigenin açıklamalarından anladığım kadarıyla Sİnema tarihinin en mükemmel villaini olacak!

  Fragmanda da gördüğünüz üzere “evrene denge” getirmekten bahsediyor!Bu başlı başına çok büyük ve önemli bir motivasyon!Gereken açıklamalarıda filmde göreceğiz zaten az bir zaman kaldı!

  • Dc or Marvel

   12 Mart 2018 at 16:55

   Sinema tarihinin en iyi villian’ı dark night serisiyle joker oldu thanos yanında alt etmiş jokerin belli bir üslubu bir çizgisi ayrıcada bir bilinmezliği var adam hem psikopat hemde bilinmez bir sır küpü böyle villian nerde görülmüş

 5. Gökhan

  12 Mart 2018 at 17:33

  ÇR için bilmem ama sinema tarihi için konuşacaksak en dolu dolu villian kesinlikle Darth Vader’dır. Onun iyi-kötü arasında ki geçişleri ve sonunda babalık hissi ağır basıp kendini feda ederek ölmesi onu anlamlı hikayeye sahip villian yapıyor.

  • Dark Jedi

   13 Mart 2018 at 19:44

   Çok doğru.

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Avengers: INFINITY WAR

Daha Fazla Avengers: INFINITY WAR

Infinity-War-Movie-New-Presales-Record

Empire Dergisi Avengers: Infinity War Hakkında Spoiler İçeren Açıklamalarda Bulundu!

Çağan Acı20 Mart 2018
maxresdefault

Avengers: Infinity War -Hawkeye Ruh Taşı Görevinde Mi?-

Barış Çakır17 Mart 2018
avengers-infinity-war-poster

Avengers: Infinity War Fragmanına Saniye Saniye Bakış!

Bulut Şimşek17 Mart 2018
The-Black-Order-Infinity-War

Sonunda Thanos’un Avengers: Infinity War’da ki Sağ Kollarını Gördük!

Barış Çakır16 Mart 2018
4

Avengers: Infinity War: Black Order’a İlk Bakış!

Bartu Yılmazer16 Mart 2018
2

Game of Thrones’un Yıldızı Resmen Avengers: Infinity War Kadrosunda!

Bartu Yılmazer16 Mart 2018
Jeremy-Renner-Hawkeye-10th-Anniversary-Marvel-Photoshoot

Duyanlar Duymayanlara Duyursun, Hawkeye’ı Bulduk!

Bulut Şimşek11 Mart 2018
801f51b2732738fd361e235ff3fab5600a52c5ee

Wakanda’nın Avengers: Infinity War’daki Önemi Çok Büyük Olacak!

Bulut Şimşek9 Mart 2018
7d3283d6fa993ac89e04e76fb053bc85

Avengers: Infinity War’un Yeni Fragmanı Hazır!

Bulut Şimşek9 Mart 2018

Cizgiroman.com da bulunan tüm yazı, resim video ve içeriklerin telif hakları Cizgiroman.com a aittir. İzinsiz ve referans gösterilmeden paylaşılamaz.

Copyright © 2014 Cizgiroman.com Tüm Hakları Saklıdır.