Avengers: INFINITY WAR

İşi Bilenlerden Avengers: Infinity War Hakkında İlk Yorumlar! (Spoilersız)

İşi Bilenlerden Avengers: Infinity War Hakkında İlk Yorumlar! (Spoilersız)
Bulut Şimşek

Evet sevgili okuyanlar, bildiğiniz üzere yılların emeği Avengers: Infinity War filminin galası dün Los Angeles’ta yapıldı. Kırmızı halıda ise resmen bir şölen vardı. Zoe Saldana’sından tutun  Elizabeth Olsen’ına, Robert Downey Jr.’ından tutun Paul Rudd’ına, Taika Waititi’sinden tutun Russo Biraderler’ine kadar herkes kırmızı halıda kendine yer buldu, hayranlara imza dağıttı ve onlarla fotoğraf çekildi.

Ancak içeri geçip filmi izleyen oyuncu ekibi ve gerçekten şanslı, adını muhtemelen hayatınızda bir kere bile duymadığınız ama yine de bu işlerin içinde olan ve bu işlerden anladığını düşündüğümüz davetli birkaç basın mensubu, filmden çıktıktan sonra Twitter üzerinden #ThanosDemandsYourSilence (#ThanosSessizKalmanızıİstiyor) prensibine bağlı kalacak şekilde filmi yorumladı. Yorumlar farklı ancak yorumların çıktığı yer aynı: “Avengers: Infinity War, gelmiş geçmiş en iyi süper kahraman filmi.” Şimdi lafı uzatmadan kim ne demiş hep beraber bakalım.

Brian Tong (YouTube kanalı sahibi): Sonsuz kere VAY ANASINI! #InfinityWar. Çok fazla şey oluyor. EN SONUNA kadar bekleyin. Benden söylemesi.

 

Eric Eisenberg (cinemablend.com etkinlik editörü): İnanamıyorum. Infinity War çok büyük bir film. Oturduğum yerde nefessiz kaldım. Gerçek sonuçlar, büyüleyici anlar, muhteşem karakter etkileşimleri ve birkaç BÜYÜK ve çoğunlukla yıkıcı sürpriz var. Ayrıca, Thanos çok korkutucu ve harika. Vay be.

 

Umberto Gonzalez (The Wrap dergisi muhabiri): #AvengersInfinityWarGalası yüzünden o kadar şaşkınım ki gördüklerimi hala sindirmeye çalışıyorum. Daha önce benzerini görmediğiniz destansı bir film. Sizin yerinizde olsam Russo Biraderler’în internetten uzak kalma çağrısına kulak verirdim çünkü filmde açığa çıkan büyük olaylar var!

 

Borys Kit (Hollywood Reporter dergisi yazarı): #AvengersInfinityWar filmi ile ilgili ilk düşüncelerim: Bu film, gelmiş geçmiş en efsanevi Marvel filmi, en efsanevi süper kahraman filmi, belki de gelmiş geçmiş en efsanevi film. Gerçekten, “efsanevi” kelimesi bu filmin kapsamını ve tutkusunu anlatan doğru kelime. #AvengersInfinityWar karanlık, komik, duygusal, yıkıcı, tartışmalı bir film. Birçok fikir ayrılığına sebep olacaktır.

 

Perri Nemiroff (Collider dergisi yazarı): Seriye ve bu karakterlere yapılan 10 yıllık yatırımdan sonra #AvengersInfinityWar insanı resmen koltuğa çiviliyor. Mizah, çok büyük tehlikeler ve gerçekten çok çeşitli duygular içeriyor bu film. Russo Biraderler, karakterlere ekran süresi dağıtmada gerçekten mükemmel bir iş çıkarmış, ancak bana göre bu filmin en iyileri Galaksinin Koruyucuları.

 

Jenna Busch (legionofleia.com sitesi kurucusu): #Avengers #InfinityWar İnanamıyorum. Gerçekten… İNANAMIYORUM! BU KADARINI gerçekten BEKLEMİYORDUM! Çok şaşkınım! Bu filmi HEMEN izleyin! Sakın sürprizbozana maruz kalmayın! Az önce izlediğim şeye inanamıyorum!

 

Peter Sciretta (slashfilm.com sitesinin sahibi): #InfinityWar filmi istediğiniz her şey ve tahmin ettiğiniz hiçbir şey. Komik, şaşırtıcı, karanlık ve daha önce hiç aynı ekranı paylaşmamış karakterler arasında harika etkileşimlerle dolu bir film. Biliyorum birçok film yapımcısı Empire Strikes Back kadar iyi bir devam filmi yapmaya çalıştıklarını söylüyor, bu film işte bunu başarıyor. En iyiler: Thanos!!! Thor, Galaksinin Koruyucuları’nın çoğu, Peter Parker. En iyi sona sahip Marvel filmi, muhtemelen en iyi jenerik sonrası sahnesine sahip Marvel filmi. Artılar: Thanos dışındaki CGI kötü adamlar, ergen Groot. Black Panther’ın liderliğini yeterince göremiyoruz.

 

Kevin Smith (The Flash ve Supergirl dizisinin yönetmenlerinden): Çok şaşırdım. Bu film mukayese kabul etmeyecek derecede mükemmel. ÇOK SEVDİM. Bacaklarım hala titriyor. Çok büyük bir Marvel başyapıtı. Film hakkında söyleyecek çok şey var ama sürprizbozan vermemek için Pazartesi gününe kadar sessiz kalacağım. Avengers 4 filmine kadar geçecek yılın çooooook uzun olacağını söylemek yeterli olacaktır.

 

Scott Collura (IGN yazarı): #Infinity War çoğunlukla harika, bir şekilde Marvel Sinematik Evreni’nin bütün elementlerini bir araya getirip eğlence, heyecan, duygu ve çaresizlik içeren karışık bir kaset şeklinde sunuyor sanki. Filmin sonu gerçekten çok güzel.

 

Terri Schwartz (IGN başyazarı): #InfinityWar sindirmesi çok zor bir film. Çok beğendim ve doğru yapılan çok fazla şey var ancak bu film kesinlikle hikayenin “ilk kısmı”. Filmin sonu mükemmel ve yaptığınız yolculuğa değiyor ama film süresine ÇOK FAZLA şey sıkıştırılmış. Genel olarak beğendim ancak şimdiden tekrar izlemem gerekiyor gibi hissediyorum. Thanos #AvengersInfinityWar filminin ana karakteri ve Josh Brolin mükemmel oynamış. Ancak filmdeki en iyi eşleşme Thor ile Galaksinin Koruyucuları arasında ve aksini söyleyenle kavga ederim.

 

Germain Lussier (gizmodo.com yazarı): Duygusal, olay örgüsü ve görsel olarak Avengers: Infinity War çok etkileyici bir hikaye anlatımına sahip. Bir şekilde beni hem yormayı hem de heyecanlandırmayı başardı.

Gördüğünüz gibi Hollywood eksenli medya kuruluşlarında görev alan kişilerin yorumları bu şekilde. Peki sizce bu yorumlar ne kadar gerçeği yansıtıyor olabilir? Film ile ilgili tahminlerinizi yorum olarak belirtmeyi unutmayın.

SON 2 GÜN!

Yorumları Gör (2)

1 Yorum

  1. Dark Jedi

    25 Nisan 2018 at 18:04

    Hype %100

  2. Alper Kuyucu

    27 Nisan 2018 at 17:24

    Heyecandan yerimde duramıyorum. Yarın sinema salonundayım.

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Avengers: INFINITY WAR
Bulut Şimşek
@buluttsimsek7

Mahalle dostu film haberciniz

Daha Fazla Avengers: INFINITY WAR

images-19

Captain Marvel’ı Dünya’ya Doctor Strange Mi Getirecek?

Barış Çakır3 Haziran 2018
2

Avengers 4’da Eski Dostları mı Göreceğiz?

Bartu Yılmazer14 Mayıs 2018
Ekran Alıntısı

Avengers: Infinity War Karakter Analizleri: Captain America, Scarlet Witch (Spoiler)

Bulut Şimşek9 Mayıs 2018
98264

Avengers: Infinity War Karakter Analizleri: Drax, Gamora, Star Lord (Spoiler)

Bulut Şimşek7 Mayıs 2018
1

James Gunn’dan Groot’la İlgili Merak Edilen Konuya Açıklama Geldi!

Bartu Yılmazer7 Mayıs 2018
5

Joe Russo, Hulk-Black Widow İlişkisi Hakkında Konuştu!

Bartu Yılmazer7 Mayıs 2018
80A85E37-0540-4081-BACB-3B834160BB86

Avengers: Infinity War’da Yakaladığımız Tüm Göndermeler (SPOILER)

Betül Karataş4 Mayıs 2018
DVPO03zV4AEnp0C

Avengers: Infinity War Karakter Analizleri: Groot, Rocket ve Thor (Spoiler)

Bulut Şimşek2 Mayıs 2018
Spider-Man-Iron-Man-Doctor-Strange-Avengers-Infinity-War

Avengers: Infinity War Karakter Analizleri: Doctor Strange, Iron Man, Spider-Man, Wong (Spoiler)

Bulut Şimşek2 Mayıs 2018

Cizgiroman.com da bulunan tüm yazı, resim video ve içeriklerin telif hakları Cizgiroman.com a aittir. İzinsiz ve referans gösterilmeden paylaşılamaz.

Copyright © 2014 Cizgiroman.com Tüm Hakları Saklıdır.