Oyun

Asus’tan TEKFEST Ankara’ya Tam Destek

Asus’tan TEKFEST Ankara’ya Tam Destek
Emre Türkoğlu

Güncel teknolojilerin son kullanıcıyla paylaşılması konusunda B2C Festivali olarak önemli bir örnek teşkil eden TEKFEST, 3-5 Mayıs 2019 tarihleri arasındaAnkara’da gerçekleşecek. Festivale 50 bin üzerinde kişinin katılması bekleniyor. Teknoloji ve Oyun Festivali alanı içerisindeki tüm bilgisayar ihtiyacını karşılayıp ekipmanlarıyla da organizasyona destek vermeyi amaçlayan Asus, TEKFEST’in altın sponsoru oldu.

 

Türkiye Espor Federasyonu (TESFED) ile Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın desteğini alan TEKFEST’te oyun ve eğlence dünyasından wtcN, Kendine Müzisyen, Uthenera, Post 42 gibi tanınmış birçok yayıncı yer alacak. Ayrıca oyunlar, turnuvalar, cosplayler, markalar ve eklenecek sürpriz isimler de festivalde oyun severler ile buluşacak. Ankara’da gerçekleşecek en büyük oyun ve teknoloji festivalinde, sektörün önde gelen şirketleri, 3 gün boyunca teknolojideki ve dijital dünyadaki son gelişmeleri ziyaretçilerle buluşturup yeni fikirlerin doğması için interaktif bir ortam sunacak.

 

TEKFEST Oyun ve Teknoloji Festivali sponsorları belli olmaya başladı!

Asus, oyun ve teknoloji severlerin ilgisine sunulacak ilk marka olarak TEKFEST’te yerini aldı. Katılımcılar, Asus’unoyun bilgisayarlarını konumlandırdığı Republic Of Gamers(ROG) markasının oyuncular için özel olarak ürettiği oyun bilgisayarlarını deneyimleyebilecekler.

 

50 binin üzerinde ziyaretçi bekleniyor

Ankara’da bir ilkin gerçekleşeceği fuarda, etkinliklerle ilgili detaylı bilgileri sağlamak ve bu eğlenceye herkesi dahil etmek için Shift Delete, Hubogi, Teknodiot, Branding Türkiye ve Only A Gamer ekipleri de medya partneri olarak yerlerini aldı. Her yaştan oyun ve teknoloji severi ağırlayacak olan TEKFEST Ankara, ATO Congresium içinde 7 bin 815metrekarelik bir alanda gerçekleşecek. Düzenlenen teknolojive oyun festivalinde; drone yarış alanı, VR deneyim alanları, oyunların turnuva alanları, konser alanı gibi birçok etkinlik alanıyla dijital dünyanın eğlenceli içerikleri misafirlerini bekliyor.

 

Ankara’nın en büyük festivali olmaya aday TEKFEST, sadeceAnkara değil, diğer illerden de teknoloji ve oyun severleri bekliyor. 3 gün sürecek olan en büyük teknoloji ve oyun buluşmasına 50 bin kişiden fazla ziyaretçinin katılması bekleniyor. Etkinliğin biletleri Biletix üzerinden satışa sunuldu. Bu unutulmayacak etkinliği kaçırmamak için siz de hemen yerinizi ayırın! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Biletler için ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

 

TEKFEST Ankara için ayrıntılı bilgiye ise buradanulaşabilirsiniz.

 

 

Yorum eklemek için tıklayın

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyun
Emre Türkoğlu
@trkglemre

İletişim / contact; emre@cizgiroman.com

Daha Fazla Oyun

side

Mordhau İnceleme

Baha Tan Oral16 Mayıs 2019
beast_wallpaper-1

Battle Brothers İnceleme

Baha Tan Oral16 Mayıs 2019
Plague-Tale-Innocence-New-Screenshots-01-Header

A Plague Tale: Innocence İnceleme

Baha Tan Oral16 Mayıs 2019
ClosetotheSun-review

Close To The Sun İnceleme

Baha Tan Oral16 Mayıs 2019
093858

Fade To Silence Çıktı

Baha Tan Oral27 Nisan 2019
phantomdoc

Phantom Doctrine İnceleme

Baha Tan Oral20 Nisan 2019
img_4540.jpg

Overwatch’ın Yeni PvE Görevi Storm Rising Başladı

Emre Türkoğlu17 Nisan 2019
img_4314.jpg

Türkiye’de Neden Borderlands 3 Ön Sipariş Edilemiyor?

Emre Türkoğlu8 Nisan 2019
img_4154.jpg

2018’de Türkiye En Çok Hangi Oyunu İndirdi?

Emre Türkoğlu5 Nisan 2019

Cizgiroman.com’da bulunan tüm yazı, resim video ve içeriklerin telif hakları Cizgiroman.com'a aittir. İzinsiz ve referans gösterilmeden paylaşılamaz.


Contact: emre[at]cizgiroman.com
info[at]cizgiroman.com

Copyright © 2014 Cizgiroman.com Tüm Hakları Saklıdır.