DC

Aquaman Filmi Justice League’den Öncesini Mi Yoksa Sonrasını Mı Anlatacak?

Aquaman Filmi Justice League’den Öncesini Mi Yoksa Sonrasını Mı Anlatacak?
Alwis

DCEU adımlarını sağlamlaştırmaya başlayadursun, biz de gelecek filmler hakkında fikirler üretmeye devam ediyoruz. Geçtiğimiz hafta içinde üzücü bir biçimde Zack Synder’ın, Justice League’den ayrıldığını öğrenmiştik. Filmin çekimlerinin hemen hemen bittiğini, ufak dokunuşları ise Joss Whedon’un yapacağını duyup filmi merakla beklemeye başladık. Zaten bu hafta da ortalık Wonder Woman ile sallanıyor. Wonder Woman incelememize de şuradan ulaşmanız mümkün.

Biz onu bunu geçelim biraz daha geleceğe bakalım. 2018’de gelecek olan ve prodüksiyonunda herhangi bir sıkıntı çıkmamış olan Aquaman filmine bakalım. Tabii ki filmin en büyük sorusu “Film Justice League’den öncesini mi yoksa sonrasını mı anlatacak?” Bu soruyu bizim dışımızda merak edenler de olmuş ve Cinema Blend, filmin yapımcısı Charles Roven ile bir röportaj gerçekleştirmiş. Bu konu hakkında ise Roven şunları söylemiş:

Aquaman’in Justice League’e referansları olacak. Aquaman’den önce bir şeyler olduğunun referansları olacak. Sanırım amaç bu. James Wan filmin nerede yer alacağını çok iyi biliyor. Filmin Justice League ile aynı yerde olduğunu biliyor, Man of Steel ile aynı yerde olduğunu biliyor. İşte bu da bizim serbest çalışabileceğimiz bir alana sahip olduğumuzu gösteriyor. Justice League’den sonra geçen bir film yapabiliriz. Batman v Superman’den sonra geçen bir film yapabiliriz yani tam olarak değil ama Justice League ve Batman v Superman arasında geçen bir film yapamayız. Justice League’in sonrasında ya da öncesinde yer alacak bir film yapabiliriz.

Roven biraz bilmece gibi de konuşmuş olsa filmin Justice League’den sonra geçeceğine dair ipuçları bulmak mümkün. O gün geldiğinde biz de sizlerle birlikte göreceğiz. Ya da fragmanın çıkmasını bekleriz.

Aquaman’in 21 Aralık 2018’de sinemalarda olması bekleniyor.

Yorum eklemek için tıklayın

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DC
Alwis

17 yaşında genç bir geek. Yaşı geçmiş de olsa Hogwarts mektubunu beklemeye devam ediyor. Avrupa sinemasına inanılmaz meraklı. "Ne ile uğraşmak istersin?" sorularına "sinema" yanıtını vermeye devam ediyor.

Daha Fazla DC

HJFLC_Cv1_R3_gallery_57fc3635f2c6a2.45566872

“Korkunun Nasıl Kullanılacağı Hakkında Hiçbir Bir Fikrin Yok, Hal Jordan.” [Green Lantern 6: Sinestro Birliği Savaşı Birinci Kısım-İnceleme]

Engin Topaloğlu22 Ekim 2017
bg

Justice League’ın Süresi Hakkında Kamuoyuna Önemli Duyuru! [Yalan Haberlere Cevap]

Engin Topaloğlu22 Ekim 2017
Doomsday Clock#1

Doomsday Clock#1’in İlk Sayfasına Detaylı Bakış

Carnage8620 Ekim 2017
Gotham-by-Gaslight

Gotham’ın Gaz Lambaları Çizgi Roman İncelemesi: 125 Yıl Öncesinin Gotham’ı!

Eren Ipeker15 Ekim 2017
Doomsday Clock

Donald Trump’ın Seçilmesi Doomsday Clock’a İlham Verdi

Carnage8614 Ekim 2017
Doomsday Clock

Geoff Johns: Doomsday Clock’ı Anlamak İçin Rebirth’ü Okumanıza Gerek Yok

Carnage8614 Ekim 2017
Doomsday Clock CR: DC

Doomsday Clock ve Death of Superman Öyküleri DC Evreni’ni Nasıl Etkileyecek?

Carnage8613 Ekim 2017
Doomsday Clock

DC’nin Doomsday Clock’ında Geri Dönen Watchmen Karakteri

Carnage8612 Ekim 2017
1

Constantine Animasyonundan İlk Fragman Yayınlandı!

Bartu Yılmazer9 Ekim 2017

Cizgiroman.com da bulunan tüm yazı, resim video ve içeriklerin telif hakları Cizgiroman.com a aittir. İzinsiz ve referans gösterilmeden paylaşılamaz.

Copyright © 2014 Cizgiroman.com Tüm Hakları Saklıdır.