DC

Aquaman Filmi Justice League’den Öncesini Mi Yoksa Sonrasını Mı Anlatacak?

Aquaman Filmi Justice League’den Öncesini Mi Yoksa Sonrasını Mı Anlatacak?
Alwis

DCEU adımlarını sağlamlaştırmaya başlayadursun, biz de gelecek filmler hakkında fikirler üretmeye devam ediyoruz. Geçtiğimiz hafta içinde üzücü bir biçimde Zack Synder’ın, Justice League’den ayrıldığını öğrenmiştik. Filmin çekimlerinin hemen hemen bittiğini, ufak dokunuşları ise Joss Whedon’un yapacağını duyup filmi merakla beklemeye başladık. Zaten bu hafta da ortalık Wonder Woman ile sallanıyor. Wonder Woman incelememize de şuradan ulaşmanız mümkün.

Biz onu bunu geçelim biraz daha geleceğe bakalım. 2018’de gelecek olan ve prodüksiyonunda herhangi bir sıkıntı çıkmamış olan Aquaman filmine bakalım. Tabii ki filmin en büyük sorusu “Film Justice League’den öncesini mi yoksa sonrasını mı anlatacak?” Bu soruyu bizim dışımızda merak edenler de olmuş ve Cinema Blend, filmin yapımcısı Charles Roven ile bir röportaj gerçekleştirmiş. Bu konu hakkında ise Roven şunları söylemiş:

Aquaman’in Justice League’e referansları olacak. Aquaman’den önce bir şeyler olduğunun referansları olacak. Sanırım amaç bu. James Wan filmin nerede yer alacağını çok iyi biliyor. Filmin Justice League ile aynı yerde olduğunu biliyor, Man of Steel ile aynı yerde olduğunu biliyor. İşte bu da bizim serbest çalışabileceğimiz bir alana sahip olduğumuzu gösteriyor. Justice League’den sonra geçen bir film yapabiliriz. Batman v Superman’den sonra geçen bir film yapabiliriz yani tam olarak değil ama Justice League ve Batman v Superman arasında geçen bir film yapamayız. Justice League’in sonrasında ya da öncesinde yer alacak bir film yapabiliriz.

Roven biraz bilmece gibi de konuşmuş olsa filmin Justice League’den sonra geçeceğine dair ipuçları bulmak mümkün. O gün geldiğinde biz de sizlerle birlikte göreceğiz. Ya da fragmanın çıkmasını bekleriz.

Aquaman’in 21 Aralık 2018’de sinemalarda olması bekleniyor.

Yorum eklemek için tıklayın

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DC
Alwis

17 yaşında genç bir geek. Yaşı geçmiş de olsa Hogwarts mektubunu beklemeye devam ediyor. Avrupa sinemasına inanılmaz meraklı. "Ne ile uğraşmak istersin?" sorularına "sinema" yanıtını vermeye devam ediyor.

Daha Fazla DC

img

Kalite Kokan Çizgi Romanlar #9: Watchmen – Çizgi Romana Buradan Başlamayın!

Emre21 Ocak 2018
GalleryComics_1920x1080_20151021_JLLO-Cv1.tif_.ps_r1_560c54abb929e4.33309954

Kalite Kokan Çizgi Romanlar #7: Justice League : A League Of One – Birimiz Hepimiz İçin

Abdurrahman Yaltır20 Ocak 2018
image (2)

Doomsday Clock#2 Detaylı Analizi Bölüm 3

Carnage8616 Ocak 2018
Doomsday Clock

Doomsday Clock#2 Detaylı Analizi Bölüm 2

Carnage8615 Ocak 2018
cats

Heyecan-Ölçer #44: 2018’de En Çok Beklediğimiz 9 Çizgi Roman Uyarlaması Film!

Emre14 Ocak 2018
image

DOOMSDAY CLOCK#2 DETAYLI ANALİZİ BÖLÜM 1

Carnage8614 Ocak 2018
Doomsday Clock

DOOMSDAY CLOCK#2 İNCELEME

Carnage8613 Ocak 2018
hrlybnnr

Kadın Thor’u Gördük, Peki Ya Erkek Harley Quinn’i?

Eser Yeşim11 Ocak 2018
gglllgdtdghtr

Wonder Woman Rolüne Şimdiden Yeni Talip Çıktı!

Eser Yeşim5 Ocak 2018

Cizgiroman.com da bulunan tüm yazı, resim video ve içeriklerin telif hakları Cizgiroman.com a aittir. İzinsiz ve referans gösterilmeden paylaşılamaz.

Copyright © 2014 Cizgiroman.com Tüm Hakları Saklıdır.