DC

Aquaman Filmi Justice League’den Öncesini Mi Yoksa Sonrasını Mı Anlatacak?

Aquaman Filmi Justice League’den Öncesini Mi Yoksa Sonrasını Mı Anlatacak?
Alwis

DCEU adımlarını sağlamlaştırmaya başlayadursun, biz de gelecek filmler hakkında fikirler üretmeye devam ediyoruz. Geçtiğimiz hafta içinde üzücü bir biçimde Zack Synder’ın, Justice League’den ayrıldığını öğrenmiştik. Filmin çekimlerinin hemen hemen bittiğini, ufak dokunuşları ise Joss Whedon’un yapacağını duyup filmi merakla beklemeye başladık. Zaten bu hafta da ortalık Wonder Woman ile sallanıyor. Wonder Woman incelememize de şuradan ulaşmanız mümkün.

Biz onu bunu geçelim biraz daha geleceğe bakalım. 2018’de gelecek olan ve prodüksiyonunda herhangi bir sıkıntı çıkmamış olan Aquaman filmine bakalım. Tabii ki filmin en büyük sorusu “Film Justice League’den öncesini mi yoksa sonrasını mı anlatacak?” Bu soruyu bizim dışımızda merak edenler de olmuş ve Cinema Blend, filmin yapımcısı Charles Roven ile bir röportaj gerçekleştirmiş. Bu konu hakkında ise Roven şunları söylemiş:

Aquaman’in Justice League’e referansları olacak. Aquaman’den önce bir şeyler olduğunun referansları olacak. Sanırım amaç bu. James Wan filmin nerede yer alacağını çok iyi biliyor. Filmin Justice League ile aynı yerde olduğunu biliyor, Man of Steel ile aynı yerde olduğunu biliyor. İşte bu da bizim serbest çalışabileceğimiz bir alana sahip olduğumuzu gösteriyor. Justice League’den sonra geçen bir film yapabiliriz. Batman v Superman’den sonra geçen bir film yapabiliriz yani tam olarak değil ama Justice League ve Batman v Superman arasında geçen bir film yapamayız. Justice League’in sonrasında ya da öncesinde yer alacak bir film yapabiliriz.

Roven biraz bilmece gibi de konuşmuş olsa filmin Justice League’den sonra geçeceğine dair ipuçları bulmak mümkün. O gün geldiğinde biz de sizlerle birlikte göreceğiz. Ya da fragmanın çıkmasını bekleriz.

Aquaman’in 21 Aralık 2018’de sinemalarda olması bekleniyor.

Yorum eklemek için tıklayın

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DC
Alwis

17 yaşında genç bir geek. Yaşı geçmiş de olsa Hogwarts mektubunu beklemeye devam ediyor. Avrupa sinemasına inanılmaz meraklı. "Ne ile uğraşmak istersin?" sorularına "sinema" yanıtını vermeye devam ediyor.

Daha Fazla DC

supergirl_by_captainirachka-d9caqe3

Supergirl Filmi Geliyor! Peki Neler Biliyoruz?

Emre7 Ağustos 2018
vv

Hangi Filmler Vizyona Girecek? #VizyonTakvimi

Betül Karataş27 Temmuz 2018
landscape-1513853421-joe-manganiello-deathstroke

Deathstroke Filmi Gerçekten Yapılıyor Mu Ya?

Emre25 Temmuz 2018
cats

San Diego Comic Con 2018’in En İyi 5 Film Fragmanı!

Emre25 Temmuz 2018
aquamanheader5454

Açılın, Kral Geliyor! [Fragman İncelemesi]

Engin Topaloğlu22 Temmuz 2018
shazam-movie

DCEU İçin Umutlarımız Yeşerdi: Shazam! Fragman İncelemesi

Bulut Şimşek21 Temmuz 2018
CC619C6D-67B4-4BA9-9D95-AFC7E1DEEB53

DC’nin Yeni Serisi Olan Titans’ın Fragmanı Yayınlandı

Betül Karataş19 Temmuz 2018
27C8FC95-F2E5-4027-AF1A-526E505EB70B

İşte Aquaman’den Poster Geldi!

Betül Karataş16 Temmuz 2018
Joker-Origin-Movie-Joaquin-Phoenix-Will-It-Happen

Toparlıyoruz: Gelecek Joker Filmi İle İlgili Bilmeniz Gereken Her Şey!

Emre9 Temmuz 2018

Cizgiroman.com da bulunan tüm yazı, resim video ve içeriklerin telif hakları Cizgiroman.com a aittir. İzinsiz ve referans gösterilmeden paylaşılamaz.

Copyright © 2014 Cizgiroman.com Tüm Hakları Saklıdır.