Dizi

American Gods İçin Kötü Haber! İki Büyük İsim Daha Diziden Ayrıldı

American Gods İçin Kötü Haber! İki Büyük İsim Daha Diziden Ayrıldı
Eser Yeşim

Ne yazık ki her yeni gün, Neil Gaiman‘ın kaleminden hayata gelen Starz dizisi “American Gods” için yeni bir olumsuzluğun habercisi. Kasım ayı sonunda, rejinin iki önemli ismi Bryan Fuller ve Michael Green’in projeden ayrıldığını duyurmuştuk. Anlaşılan yeni yıl da American Gods ekibindeki eksilmelerin önüne geçememiş. Bu defa da ayrılanlar oyuncular arasından.

Peki ayrılan iki oyuncu kim?

İlki, X-Files dizisi ile kariyerinde yükselişe geçen, American Gods dizisinde de Media olarak karşımıza çıkan Gillian Anderson. Bin bir kostüm ve mimik ile tek bir rol içerisinde çeşitli suretlerle karşımıza çıkan Gillian Anderson, görünüşe göre yeni sezonda bulunmayacak. İkinci isim ise eşdeğer öneme sahip bir başka rolün sahibi: Kristin Chenoweth, dizideki adıyla, Easter, yani Paskalya.

Ama neden?

Verdikleri röportajlara göre, yetenekli iki oyuncu da bu kararı vermelerinin ardında yatan sebebin Bryan ve Green’in ayrılığı olduğuna işaret etti. Bilakis, Gillian Anderson, verdiği röportajda açık açık American Gods’ın ikinci sezonunda Media karakteri olarak yer almayacağını ve Bryan Fuller ile Michael Green‘in diziden ayrılışının kendisinin de projeye devam etmeyeceği anlamına geldiğini belirtti. Chenoweth ise Bryan Fuller’ın dizinin sahibi olduğunu, onun için birkaç bölüm ile geri dönme düşüncesi bulunduğunu fakat artık bundan emin olmadığını söyledi. Nitekim hayranlar da, Green ve Fuller gibi iki büyük isimin projeden eli eteği çekmesinin sonucunda, dizinin ilk sezonda sahip olduğu vizyonu ikinci sezonda elde edemeyeceğini yönünde düşüncelere sahipti.

Şimdi ise, Gillian Anderson ve Kristin Chenoweth’ın ardından, ekran süresi daha fazla olan esaslı oyuncuların da projeden ayrılabileceği yönünde dedikodular mevcut. Dizinin akıbetini ise zaman gösterecek.

 

Yorumları Gör (1)

1 Yorum

  1. Inhuman

    7 Ocak 2018 at 14:56

    Güzel dizi, yapımcıların ayrılmasına üzülmüştüm bitebilir diye ama Media ile Easter çok sorun değil.Sonuçta tanrıça, üstün varlıklar bunlar, görünüşleri her an değişebilir yadırganmaz.

    Tabii Shadow Moon, Odin ve Leprikonumuz değişmesin yani onlar giderse izlenmez ki bence şimdiden diziyi bitirecekler, azamî bir sezon canı kaldı ne yazık ki…

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dizi
Eser Yeşim
@UcanHardal

Daily Bugle'da çalışmak için sinema tv bitirdi. Gündüzleri senarist, geceleri suçla savaşıyor. Part time Batman'in uşağı. Özel gücü kitleler arasında görünmez olmak.

Daha Fazla Dizi

872F43BB-5F15-48A2-A752-9269109021C5

La Casa De Papel 3. Sezonu Onaylandı!

Emre Türkoğlu18 Nisan 2018
__5abaca2b5d47a

Stranger Things’in Yapımcısından Yeni Film

Baha Tan Oral15 Nisan 2018
Forward-the-Foundation-by-Isaac-Asimov-A-Nerd-Review-by-Bitsnapper

Apple’dan ”Foundation” Dizisi Geliyor

Baha Tan Oral15 Nisan 2018
DaCPzcfVAAANW_2

İlk Türk Vampir Dizisinden Fragman Geldi

Baha Tan Oral15 Nisan 2018
Roy_Harper,_Oliver_Queen,_Sara_Lance,_Nyssa_al_Ghul_and_the_League_of_Assassins

Arrow’un Sevilen Karakteri Yeni Sezonda Kesin Dönüş Yapıyor

Bulut Şimşek10 Nisan 2018
sv5n74nmimrel88v7tmu

Luke Cage 2. Sezondan Taze Taze Haberler – Heroes for Hire mı Geliyor?

Bulut Şimşek5 Nisan 2018
7

Krypton Diğer DC Dizileri İle Ortak Bölüm Yapacak mı?

Bartu Yılmazer26 Mart 2018
5

Marvel Dizilerinin Sayısı Artıyor: Cloak and Dagger ile Runaways Ortak Bölüm Yapacak mı?

Bartu Yılmazer26 Mart 2018
4

Cloak and Dagger Dizisinden Yeni Fragman Yayınlandı!

Bartu Yılmazer20 Mart 2018

Cizgiroman.com da bulunan tüm yazı, resim video ve içeriklerin telif hakları Cizgiroman.com a aittir. İzinsiz ve referans gösterilmeden paylaşılamaz.

Copyright © 2014 Cizgiroman.com Tüm Hakları Saklıdır.